Přejít na obsah


Fotka
* * * - - 3 hlasy

NOVINKA: LED svítilna Fenix E20 XP-E2 (265 lumenů)

Příspěvek od mikisi , 20 listopad 2015 · 1 948 Zobrazení

doporučení
NOVINKA: LED svítilna Fenix E20 XP-E2 (265 lumenů) Fenix E20 je spolehlivá ruční svítilna pro všechny outdoorové aktivity

Univerzální ruční svítilna Fenix E20 s výkonem 265 lumenů na dvě tužkové baterie splní vaše požadavky, ať už se vydáváte do terénu kvůli geocachingu, za sportem nebo jinými outdoorovými aktivitami. Kromě jiného nabízí také velmi příznivý poměr výkon / cena.

Druhá generace oblíbené svítilny na trh přichází nejen s vyšším výkonem, ale také zjednodušeným ovládáním. Pro zapnutí či vypnutí zmáčknete jediný vypínač umístěný na konci svítilny, při zapnuté svítilně můžete kdykoliv cyklicky měnit čtyři režimy výkonu pouhým namáčknutím tohoto tlačítka. V reflektoru svítilny se skrývá moderní LED Cree XP-E2 a při použití pouhých dvou tužkových baterií nabízí tato malá ruční svítilna velmi nadstandardní světelný výkon 265 lumenů s dosvitem až 210 metrů a maximální výdrž více než tří dnů svícení v nejnižším režimu.

Jak je u Fenixu pravidlem, svítilna E20 se vyznačuje precizním dílenským zpracováním za použití špičkových materiálů. Tělo svítilny je vyrobeno z letecké hliníkové slitiny, jejíž povrch prošel tvrdou anodizací a tím pádem je odolnější proti poškození. Výrobce garantuje dle standardu IPX8 její vodotěsnost až do dvoumetrové hloubky a nárazuvzdornost při pádech z jednoho metru. Při rozměru pouhých 15 centimetrů na délku a váze 90 gramů (bez baterií) jí s sebou můžete mít skutečně všude.K jejímu napájení můžete použít levné a široce dostupné tužkové baterie, ať už alkalické, lithiové, či NiMH akumulátory. Nejdelší dobu výdrže poskytnou lithiové tužkové baterie Energizer L91 Ultimate Lithium. Díky elektronice s konstantní regulací proudu svítilna poskytuje stálý světelný výkon i při snižování napětí v bateriích.

Využití ruční svítilny Fenix E20 je bez nadsázky univerzální. Díky parametrům jí ocení všichni příznivci outdooru, vysokohorské turistiky, geocachingu, ale třeba také vodáci. Při zakoupení doplňkového držáku na kolo nebo cyklistickou přilbu jí během okamžiku proměníte ve výkonnou cyklosvítilnu. Malou ruční svítilnu, jakou je Fenix E20, se také rozhodně vyplatí vozit celoročně v autě. Nikdy nevíte, kdy budete muset za tmy měnit kolo, nahlížet do motoru, hledat něco v kufru nebo na sebe budete chtít upozornit ostatní řidiče při nenadálém zastavení na komunikaci. Během dlouhých podzimních a zimních večerů se rozhodně hodí mít tohoto malého, ale výkonného a spolehlivého světelného pomocníka v kapse na procházkách.

Všechny parametry svítilny Fenix E20 jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Svítilnu Fenix E20 zakoupíte v internetovém obchodě geocaching.cz za příznivých 999 Kč.

  • 2Přinesl Ježuch - otestováno v lese a spokojenost :)

    • 0

Duben 2024

P Ú S Č P S N
1234567
891011121314
15161718 19 2021
22232425262728
2930     

Poslední příspěvky

Poslední komentáře

Reklama