Přejít na obsah


Fotka

Bakalářska práce


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#41 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 13:15

Bakalarska prace je zamerena na navigacni pristroje pouzite v geocachingu a vice se zamerila na firmu Garmin. V soucasne dobe je vyrovnana konkurence jen v automobilovych navigacich (TomTom, Blaupunkt, Garmin, Navigon, Mio, E-Ten ....), avsak trh s oudoorovymi navigacemi je ponekud ochuzen. Da se rici, ze "neni" si z ceho vybirat. Krome dominantniho Garminu jsem v dotazniku objevil zatim Magellan v poctu 2 kusu....tezko si dovedu predstavit, ze bych vyhodnocoval napriklad spokojenost s touto znackou, kdyz jej vlastni jen dva kaceri kolegove. Pokud se nemylim, na outdoorovem trhu jsem jeste nekde spatril mapovy cernobily pristroj HOLUX, ale ten mi jeste nikdo neuvedl.. Naopak bych byl rad, kdyby outdoorvych znacek bylo vice, vetsi konkurence a vyber...predhaneni se v kvalite a sluzbach, novinkach... Bohuzel, nemam jak porovnavat a jsem nucen se ptat na Garmin.
  • 0

Vojcek 1986


#42 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 13:23

No nemůžeš to brát tak, že ho vlastní jen dva kačeři. Podívej se na anketu v levé části stránky ohledně programů pro správu keší - myslíš, že GeoGet používá jen 78 lidí? to by asi haluma nesouhlasil, podle počtu downloadů. Taky určitě nemají (všichni respondenti -2) garmina, ale mobily, PDAčka, další typy navigací... je proto směrodatné zaměřit se na jednu vybranou značku?
  • 0

#43 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 14:54

Numira napsal/a:
No nemůžeš to brát tak, že ho vlastní jen dva kačeři. Podívej se na anketu v levé části stránky ohledně programů pro správu keší - myslíš, že GeoGet používá jen 78 lidí? to by asi haluma nesouhlasil, podle počtu downloadů. Taky určitě nemají (všichni respondenti -2) garmina, ale mobily, PDAčka, další typy navigací... je proto směrodatné zaměřit se na jednu vybranou značku?


Ted nevim, zda si rozumime :-) Pokud jsi dotaznik vyplnoval, urcite sis vsiml otazky cislo 3, kde se ptam, jakou techniku ci technologii kaceri pouzivaji a o otazku nize jsem je poprosil, at napisi znacku sveho pristroje, at je to mobil,BT modul, PDA, automobilova ci outdoor navigace.

Me z vyzkumu zajima procentualni zastoupeni jednotlivych znacek a druhu navigaci a pak konkretne pocty outdoor pristroju dle vyrobce, modelu a nasledne spokojenost. Tot vse
  • 0

Vojcek 1986


#44 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 15:27

myslím, že jsme si rozuměli, ale pokud jsi sám zformuloval cíle svého průzkumu takhle, tak je ten dotazník informačně skoro bezcenný, protože spokojenost tě zajímá právě jen u těch garminů. To tě třeba nezajímá, jestli jsou i negarministi spokojení se svou navigací? Jestli třeba uvažují o koupi outdoorové navigace? Z jaké části navigaci využívají na geocaching a z jaké části na jiné účely? Dotazník jsem nevyplňoval - resp. začal jsem, ale pak jsem se dostal k otázce 13 a nedokážu zodpovědně ohodnotit web CZ garminu, když je úplně stejný jako všechny ostatní (teda je česky...) Chybí mi tam možnost nevím. Byl bych tam i něco plácnul, ale celkově mi přijde, že ti dotazník nikdy nemůže poskytnout rozumně zprcovatelná data a na takovém průzkumu se prostě podílet nechci. Promiň, neber to jako sabotáž tvé práce, ale tak to vidím já.
  • 0

#45 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 16:04

Prace se zabyva Analyzou trznice pozice navigacnich pristroju v projektu geocaching, coz jsou napriklad jejich pocty a zastoupeni. Bohuzel neni v mych silach dotazat se na vsechny druhy pristroju a s tim spojenou spokojenost + nazory vsech kaceru, zda by svuj pristroj vymenili, co by si prali atd. Proto jsem se dale zameril na znacku Garmin, u ktere predpokladam velice silne zastoupeni a s tim i velky pocet odpovedi. Dotaznik se vyplnuje na zaklade dobrovolneho rozhodnuti a ze jsi nevyplnil, tak ses rozhodl svobodne a naopak jsem rad, ze mi oponujes. Vsechno nemuze jit tak lehce :-)
  • 0

Vojcek 1986


#46 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2009 - 21:40

Vojcek 1986 napsal/a:
Prace se zabyva Analyzou trznice pozice navigacnich pristroju v projektu geocaching, coz jsou napriklad jejich pocty a zastoupeni. Bohuzel neni v mych silach dotazat se na vsechny druhy pristroju a s tim spojenou spokojenost + nazory vsech kaceru, zda by svuj pristroj vymenili, co by si prali atd.
Proto jsem se dale zameril na znacku Garmin, u ktere predpokladam velice silne zastoupeni a s tim i velky pocet odpovedi.

Dotaznik se vyplnuje na zaklade dobrovolneho rozhodnuti a ze jsi nevyplnil, tak ses rozhodl svobodne a naopak jsem rad, ze mi oponujes. Vsechno nemuze jit tak lehce :-)

jo chápu každý máme něco..máš to tam ode mě od včerejška...
  • 0

#47 noelin

noelin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 10:12

bohuzel mi nejde dotaznik odslat :( nedostala jsem se pres rozrazovaci otazky:(
  • 0

#48 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 11:50

Asi nastala chyba v Matrixu :o
  • 0

Vojcek 1986


#49 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2009 - 12:48

Vyplnil jsem Ti to i přesto, že nemám rád ankety (a dotazníky), které mě tlačí někam, kam nechci. Vyplnil jsem to pro PDA, protože s ním jsem zatím těch svých pár keší odlovil. Pořídil jsem si sice také etrex legend, ale zatím ho zkouším a nevím, jaký vlastně je. Ale to už Tvůj dotazník nezohledňuje.
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek

#50 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 8:49

V soucasne dobe mam jiz 155 odpovedi na dotaznik k bakalarske praci. Jako hranici jsem si stanovil pocet 200 respondentu. Timto vsem dekuji. Pokud mate 2 minuty casu, muzete vyplnovat i nadale, protoze vyhodnoceni probehne az 10. brezna.
  • 0

Vojcek 1986


#51 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 18:56

Vyplněno,nechť se ti povede získat titul bakaláře,hodně štěstí;)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#52 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2009 - 19:25

Diky za prani. Oplacim ti vinsovanim mnoha uspechu ve skole, at uz gymnaziu, ucilisti ci nekde jinde:)
  • 0

Vojcek 1986


#53 Galas

Galas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 17:06

TAk taky jsem si udělal dotazníček :))
  • 0

#54 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 17:35

Vyplněno.
  • 0

#55 grga

grga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:21

Vyplněno a přeju hodně štěstí s bakalářkou!
  • 0

#56 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2009 - 18:48

Hodne stesti,vyplneno,odeslano:)
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama