Přejít na obsah


Fotka

Atlas Czech 8 NT - nova verze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#1 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2009 - 12:28

Je nova verze Česká republika - Atlas Czech 8 NT, tak se na ni podivejte.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#2 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 12:42

Hm, zvláště mapa popisných čísel vypadá moc zajímavě. Hlavně pro pošťáky a kurýry.:D
  • 0

#3 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 17:58

Tak už jsem poslal email do Garminu. Ještě jsem v ochranné lhůtě pro upgrade zdarma:D. Uvidím co mi zítra pošlou.
  • 0

#4 spajda team

spajda team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 20:58

Jaká je ta ochranná lhůta? Kupoval jsi mapu zvlášť, nebo spolu s GPS?? Díky
  • 0

#5 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2009 - 21:03

Mapa byla u Oregonu.
Ochranná lhůta pro uživatele s verzí 7 je od 1.3.2009. Tzn., že přístroje zakoupené po tomto datu s předchozí verzí mapy Atlas Czech 7 mají nárok na bezplatný update mapy na verzi 8 NT včetně databáze adresných bodů. Stačí na emailovou adresu mapy@garmin.cz poslat naskenovanou kopii dokladu o zakoupení, sériové číslo přístroje a registrační kód mapy v předchozí verzi. V pracovní dny Vám do 24 hodin přidělíme nový registrační kód a odkaz na instalaci mapy ke stažení.
  • 0

#6 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 8:56

Ahoj dnes ráno mi od garmina přišel potvrzovací email s registací na ATLAS 8 a TOPO2PRO . Šlo to celkem rychle kopie dokladů jsem jim zaslal v pátek večer.
  • 0

#7 Ferys

Ferys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 11:01

Coyote.cz napsal/a:
Mapa byla u Oregonu.
Ochranná lhůta pro uživatele s verzí 7 je od 1.3.2009. Tzn., že přístroje zakoupené po tomto datu s předchozí verzí mapy Atlas Czech 7 mají nárok na bezplatný update mapy na verzi 8 NT včetně databáze adresných bodů. Stačí na emailovou adresu mapy@garmin.cz poslat naskenovanou kopii dokladu o zakoupení, sériové číslo přístroje a registrační kód mapy v předchozí verzi. V pracovní dny Vám do 24 hodin přidělíme nový registrační kód a odkaz na instalaci mapy ke stažení.


Tak já to o 2 týdny propásl, ach jo!
  • 0

#8 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 11:52

Můžete sem dát ten odkaz na stažení, co posílá Garmin ? Díky. /případně prosím do PM/
  • 0

#9 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:07

Autacek napsal/a:
Můžete sem dát ten odkaz na stažení, co posílá Garmin ? Díky.

/případně prosím do PM/

Ty se s tím teda nemazlíš:D. Třeba to nebude tak jednoduché. Jeden odkaz může znamenat jedno stažení, ale je to nepravděpodobné.;)
  • 0

#10 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:26

bertlak napsal/a:
Ty se s tím teda nemazlíš:D. Třeba to nebude tak jednoduché. Jeden odkaz může znamenat jedno stažení, ale je to nepravděpodobné.;)


Tak jako asi tak, v ochrané lhůtě třeba já osobně jsem, ale ta administrativa mě ubíjí, kamsi kdesi cosi posílat poštou, čekat že dojde kód a odkaz.... Já prdím na nějaké databáze v kterých nechci figurovat.

A pak abych dlouhosáhle vzpomínal na ten správný účet na garminu.. to nemluvím ani o tom, když máš více přístrojů a jen jednu instalaci mapsource, jaký v tom vzniká binec.

Někteří jiní výrobci (či kdysi jsem to tak viděl) dokonce mapy tímto způsobem přes web ke stažení distribuovali zcela oficiálně a koupil sis pouze aktivační klíče. Tak jsem předpokládal že toto může být něco podobného, v žádném případě jsem nemyslel na nic nelegálního...

Skutečnost, že se dá všechno obejít, to je trochu z jiného soudku.

Stejně je jen otázka času, kdy se ta která mapa objeví ke stažení i jinde..., tak že vlastně není co tajit, důležitá je legálnost použití.
  • 0

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:35

myslim, ze touhle distribuci full mapy pres web se kdysi stahovala cztopo1.2 + atlas a slovenska topo. od te doby, co byla prolomena registrace map to asi pochopitelne prestali delat.
  • 0

#12 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 12:46

S odkazem ke stažení mapy posílají i odemikací kod který se váže k přístroji. Administrativní čast je potřeba udělat.
  • 0

#13 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 13:16

TOPO 2Pro také normálně ke stažení není a přitom se jim vesele válí na netu, kde si to může stáhnout kdokoli ;)
  • 0

#14 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 14:44

Ja jsem taky pro ten odkaz na stazeni. :D
  • 0

#15 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 17:16

Tak zatím smůla mapa se sice podařila odemknout i nahrát do GPS, ale po spuštění to hlásí že je mapa zamčená. Volal jsem do garmina a zatím neví proč se to děje ! ID a výrobní číslo sedí.
  • 0

#16 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 17:28

Musel jsi se uklepnout, mě to jede. NT8 i Adresy.
  • 0

#17 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 18:02

Hanysek & Hanculka napsal/a:
Ja jsem taky pro ten odkaz na stazeni. :D

Strejcek Google uz ho zna ;)
  • 0

#18 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 18:04

Honha 6673 napsal/a:
Tak zatím smůla mapa se sice podařila odemknout i nahrát do GPS, ale po spuštění to hlásí že je mapa zamčená. Volal jsem do garmina a zatím neví proč se to děje ! ID a výrobní číslo sedí.

V PC mapu odemknes jakymkoliv kodem, ale aby byla funkcni v gpsce tak to chce presne opsat nebo radeji zkopirovat primo. Nekde bude chybka.;)
  • 0

#19 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 18:17

Před chvilkou dorazil nový opožděný email od garmina a jsou tam jiný čísla než v prvním emailu a vše chodí. :)
  • 0

#20 biker.fm

biker.fm

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 18:21

Dnes jsem si koupil upgrade NT8 a chtel provest unlock. Zadal jsem na webu registracni kod mapy a pak na dalsi strance to chce kod predchozi mapy, to jsem zadal z TOPO 2.0 a vyhodilo mi to info ze kod je spatny nebo neni registrovany coz je blbost, protoze kdyz se prihlasim pod id sveho garmina, tak v seznamech registrovanych map tam ten kod je. Zkousel jsem zadat i kod prvni mapy TOPO Czech v1 a vysledek je stejny. Setkal se nekod z Vas se stenym problemem ? jeste pro uplne info, kdysi jsem si koupil TOPO50 v Manfildu ci jak se jmenoval ten obchod a mapu jsem si zaregistroval na 60CSx a pak nasledoval bezplanty upgrade na TOPO Czech v1 (bylo to v akci do 01042006) a dale Upgrade TOPO Czech 2 PRO s datumem koupe 26082008. Standa
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama