Přejít na obsah


Fotka

NAVŠTĚVA PRESIDENTA USA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 19:09

Z DŮVODU BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ PŘI NÁVŠTĚVĚ PRESIDENTA USA UZAVÍRÁM K DNEŠNÍMU DNI KEŠE: LOGO, RIVERSIDE, VLTAVA RIVER, ZÁMEK, PŘEPADENÍ NA EVROPSKÉ, FAUSTŮV DŮM A HRADBY. NEODLOVUJTE. KEŠE NEJSOU NA SVÉM MÍSTĚ.
  • 0

#2 coluberT

coluberT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 20:26

No, ta zpráva zní velice suše a nudně... Pak mě napadlo, že znám odhadem asi 26 důvodů proč disablovat a fyzicky odstraňovat keš, ale tento mezi nimi není... ;) Pak jsem začal přemýšlet co by se stalo, kdyby tam ty kešky zůstaly, resp. co se stane s těmi ostatními, které poblíž zůstanou... :o - keše budou odstraněny pyrotechniky - dojde k zatčení/zneškodnění/zastřelení podezřelého individua poblíž projíždějící prezidentské kolony - Obama bude mít navíc několik DNF :) Nejsmutnější na tom ovšem je, že se Dpmanův přístup zdá rozumný a odpovědný :|
  • 0

#3 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 20:30

jj je to rozumné...
  • 0

#4 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 20:31

VZHLEDEM K NAVSTEVE JEDNOHO VELE DULEZITEHO INDIVIDUA VYPADNETE Z PRAHY. NEBO ASPON NELEZTE NA ZAPADNI BREH VLTAVY. :@
  • 0

#5 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 20:39

Obzvlast to Prepadeni na Evropske musi pryc ;) Z toho by moh bejt celosvetovej maler... :D
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#6 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 20:52

Tak jako tak jsem zvědavej, jak se americký "kačeři" v Praze ukážou u ostatních kešek! Ale snad to nebude až tak horký - teoreticky by jeden řek, že v Americe vůbec GC nemůže fungovat... ;) Rozhodně si ale dám v exponovaných dnech v centru Prahy s keškama pokoj.
  • 0
Hczech

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 20:52

Dpman napsal/a:
Z DŮVODU BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ PŘI NÁVŠTĚVĚ PRESIDENTA USA UZAVÍRÁM K DNEŠNÍMU DNI KEŠE: LOGO, RIVERSIDE, VLTAVA RIVER, ZÁMEK, PŘEPADENÍ NA EVROPSKÉ, FAUSTŮV DŮM A HRADBY. NEODLOVUJTE. KEŠE NEJSOU NA SVÉM MÍSTĚ.


Nojo, ale co když Obama kešuje ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#8 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 21:05

Nojo, ale co když Obama kešuje ??

Taky ti to navozené téma připadne naprosto směšné ..... Ano budou uzavřené oblasti, ale ...... "disejblovat" keše na trase je podle mínění kašera z provincie naprostá pitomost. :|
  • 0

#9 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 21:09

Colonel74 napsal/a:
Obzvlast to Prepadeni na Evropske musi pryc ;) Z toho by moh bejt celosvetovej maler... :D


Už vidím jak nějakého kačera sestřelují z toho stromu:D
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#10 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 21:31

No a co teprve ta mystery na Stvanici... odsud muze být výhled prímo do pokoje Obamy - jak dělané pro snipera - kdo z vás se tam chystá vylézt?:D
  • 0

#11 coluberT

coluberT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 21:51

StanB99 napsal/a:

Nojo, ale co když Obama kešuje ??

Taky ti to navozené téma připadne naprosto směšné ..... Ano budou uzavřené oblasti, ale ...... "disejblovat" keše na trase je podle mínění kašera z provincie naprostá pitomost. :|


Obávám se, že to směšné není, ale spíš smutné, jak jsem psal ve svém původním příspěvku.

Bohužel taková státní návštěva je spojena s relativně velkým bezpečnostním rizikem a tím pádem i s odpovídajícími bezpečnostními opatřeními. Nemám osobně moc dobrý pocit, že na ulici kromě lidí s vlaječkami musí být i ostřelovači apod. Což je blbý, ale nedá se s tím nic dělat. :|

Disablovat dotčené krabky a dokonce je odnést považuji za vysoce odpovědné. Klidne si dokážu představit ten rozruch z nahlášení "podezřelého" předmětu či "individua".
A o takovou publicitiu asi nikdo nestojí, že? ;)

Můžeme si z toho dělat srandu, což je fajn, můžeme nadšeně zdravit amerického prezidenta nebo manifestovat proti západnímu imperialismu, ale ke kešování to asi nebude ten nejvhodnější čas B)
  • 0

#12 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 23:05

Mně to taky přijde mírně unáhlené. Když už tam budou taková bezpečnostní opatření, tak tam stejně nikoho bez lustrace a udání důvodu pohybu na inkriminovaných místech nepustí... A i kdyby to nebylo tak přísné, tak bych fakt chtěl vidět toho vola, který tam zrovna v tyhle dny poleze. Byl bych za to ať si to sám pěkně vyžere do dna, když nepoužívá mozek a neumí si odpustit jeden hloupý bod... Za blbost se platí... A na druhou stranu ale i získávají zkušenosti, které se v životě člověku budou ještě určitě hodit :) Mně to připadá, že už i tady (asi podle vzoru v našich zákonech) je tendence vymýšlet různé obezličky a chránit všechny před vlastní blbostí, "hlavně dělejte co se vám říká a nesnažte se použít svůj vlastní rozum" :| No, ale to jsem trochu už off topic, když už jsi to dal pryč...
  • 0

#13 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 0:16

Jasný, že kešuje. Obama
Ale neloguje... shame on you, BB!!!:D:D
Hysterie nemá smysl, ale v případě exponovaných keší to rozumné asi je. Geocaching je dost velká pí.... už sama o sobě, ještě aby někomu přidělávala práci a starosti, tam kde nemá. To už bohužel bez smajlíků.
  • 0

#14 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 6:57

alkes napsal/a:
Jasný, že kešuje. Obama
Ale neloguje... shame on you, BB!!!:D:D
Hysterie nemá smysl, ale v případě exponovaných keší to rozumné asi je. Geocaching je dost velká pí.... už sama o sobě, ještě aby někomu přidělávala práci a starosti, tam kde nemá. To už bohužel bez smajlíků.

Neloguje, protože jeho brácha je Chuck Norris, nikdy by ho nedohonil.
  • 0

#15 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 7:51

No ja mam kesku jeste bliz k ceste toho prezidenta, ale myslim, ze to pro mne neni az tak vyznamna osoba abych kvuli ni odnasel svoji cache. Dokonce bych byl potesen, kdyby se mi tam zalogoval on osobne, pripadne nekdo z jeho ochranky, ale to se na 99,99% nestane. Ale radsi mizim z Prahy pryc, abych se nemusel setkat s nejakym omezenim, ktere tato osoba vyvola.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#16 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 8:54

Solim napsal/a:
Dokonce bych byl potesen, kdyby se mi tam zalogoval on osobne, pripadne nekdo z jeho ochranky, ale to se na 99,99% nestane.

To by byl docela mazec, kdyby musely zpravodajské služby USA kontrolovat všechny potencionální kešky v Obamově dosahu, případně luštit všechny mysterky, protože jeden nikdy neví, kde mají finálové souřadnice :-)
  • 0

#17 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 14:13

No jak tak čtu návod jak přežít návštěvu pana P, tak začínám pomalu litovat Pražáky. Hláška o doporučení, neotevírat okna je naprostá bomba.
  • 0
Kolo jede

#18 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 14:31

CykloDav napsal/a:
No jak tak čtu návod jak přežít návštěvu pana P, tak začínám pomalu litovat Pražáky. Hláška o doporučení, neotevírat okna je naprostá bomba.


No,ono kdyz mas okna kancelare na parkoviste pred Ministerstvem zahranici ...
Dobre si pamatuju, kdyz tady byl Bush, tak do prace jsem sel pres tri zatarasy ... na kazdym lustrace...

Zase na druhou stranu se jim nedivim.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#19 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 15:36

dp.man se zachoval správně, docela ho chápu, já mám sice keš poblíž hradu, ale tam až kde je se snad nedostane. Ale schválně kolik kešek budou logovat pyrotechnici :D neznámý předmět uložený na podezřelém místě :D Nalezen Logbook (potencionální seznam teroristů) B)
  • 0

#20 Dragonis

Dragonis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 16:12

brazajar napsal/a:
No,ono kdyz mas okna kancelare na parkoviste pred Ministerstvem zahranici ...
Dobre si pamatuju, kdyz tady byl Bush, tak do prace jsem sel pres tri zatarasy ... na kazdym lustrace...

Zase na druhou stranu se jim nedivim.

Já jo, Bush už prezidentem není, co z toho plyne? Investujou do něčeho co nemá budoucnost :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama