Přejít na obsah


Fotka

Hlasujte o nové logo tohoto serveru


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
258 odpovědí na toto téma

#21 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 8:15

Varianta 3 je opravdu promyšlená - logo ve tvaru G z ještěrky a praporku - určitě to dalo autorovi hodně zabrat než toto vymyslel. Varianta 2 taky není špatná, ale přece jenom ještěrka není tak pestrobarevná a tvarově zajimavá. Zajimavé by bylo mít k dispozici i černobílou variantu, aby jsme viděli jak bude logo vypadat např. jako samolepka na geovozidlo nabo výšivka na tričku. Vzkaz pro ty co to chtějí kritizovat: Zkuste si něco jan tak sami doma něco namalovat z vlastní hlavy a hlevně nic nekopírovat od jiných - není to tak lehké. V práci jsem zrovna včera dával hlasy k jiným logům od profesionálu, kteří se tím živí a mohu vám říct že některé návrhy byly horší než ty zde.
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 9:12

Hlasujeme pro 3. To má docela šťávu...
  • 0

#23 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 9:18

Varianta 2 i 3 jsou hodně pěkné. Volím nakonec 3 kvůli (z mého hlediska) lepší skladbě barev. Už se těším!
  • 0

#24 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 9:22

Maxinoha napsal/a:
černobílou variantu, aby jsme viděly jak bude logo vypadat
...
některé návrhy byli horší než ty zde.


Nemohu si pomoci: abychom viděli, návrhy byli
Omlouvám se za OT a trapné šťourání.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#25 hulihenova

hulihenova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 9:31

koukla jsem, přečetla jsem, hlasuji pro trojku...je nejvýraznější...
  • 0

#26 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 9:36

Každý návrh je něčím zajímavý, ale 3 je skutečné logo. Hlasuji pro ni.
  • 0

#27 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 9:56

Je fakt, že jsem taky čekal asi větší výběr. A z toho, co je na výběr, volím Mažňáka, totiž dvojku. V jednoduchosti je síla ;)
  • 0

#28 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 10:01

Samosebou nejelegantnější je ještěrka z původního loga ;)

Ale když si mám vybrat z těchto čtyř návrhů tak volím trojku.
Je to logo které ve mě na první pohled něco evokuje. Písmeno G jako geocaching a pak i ta vlaječka je jakýsi dynamický prvek, který říká že se rozhodně nenudíme. Logo je čisté a moderní.
Jen malá výtka je k nohám a prstům ještěrky. Třeba by na tom šlo ještě zapracovat.

Toť můj subjektivní názor a díky všem co něco vytvořili.
  • 0

#29 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 10:46

:D:D:D .... a já to tady po sobě smažu, jo? :D:D:D Smazáno :P
  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 11:02

No, je videt, jak je tu vetsina lidi konzervativnich. Jak tak koukam, tak vetsina je spokojena s minimalni zmenou, vlastne jen trosku jinak nakreslenou jesterkou v navrhu dva, i kdyz musim uznat, ze to zelene ladeni vzhledu serveru mne zaujalo vice nez soucasne ladeni. Ale ruku na srdce, toto neni zmena, toto je jen kosmeticka uprava. Ja nejak osobne nejsem nijak fixovany na jesterku, a uz vubec ji nemusim mit v logu. Ona totiz ta jesterka sama o sobe nesplnuje zakladni podstatu loga - totiz jednoduchost. Logo musi byt jednoduche az trivialni. Takove logo, ktere kdyz pred nekoho date papir a tuzku, tak vam ho dokaze nakreslit. Predstava, jak se snazim nakreslit jesterku a jeste v nejake poloze, to byste se nasmali! ;) A tohoto hlediska se mi nejvice zamlouva navrh cislo ctyri. Logo je jednoduche a ackoliv jsem jej videl jen vcera a jen chvilku, dokazu jej nakreslit. Toto logo ma proste neco do sebe, stejne tak ma neco do sebe cely ten graficky navrh vzhledu webu. Moderni a ciste. Neznam autora tohoto navrhu, ale ma u mne velke uznani! Diky konzervativnim nazorum asi nevyhraje, ale po graficke strance se mi zda velmi kvalitni.
  • 0

#31 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 11:58

Mě se nejvíc hodí do vybraného vzhledu co mám hodí právě ta trojka. Aj se mi líbí. Jen prostě pořád nemůžu přenýst přes srdce...že je tak brutální nutnost to logo měnit, ale což... To jsem zvědavej kolik z vás si bude měnit ještěrku na aute:-D ...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#32 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 12:26

Dvojka nebo trojka... těžké rozhodování. Nakonec jsem volil trojku... je lepší, propracovanější i když u dvojky je zase lépe provedena hlavička webu. Nicméně na trojce se dá stavět mnohem lépe.
  • 0

#33 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 12:28

já si myslím že čtyřka má taky potenciál, jenom bych ji trošku jinak koncipoval. Ty loga čtyřky se mi líbí...
  • 0
Vložený obrázek

#34 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 12:41

HaLuMa napsal/a:
No, je videt, jak je tu vetsina lidi konzervativnich. Jak tak koukam, tak vetsina je spokojena s minimalni zmenou, vlastne jen trosku jinak nakreslenou jesterkou v navrhu dva, i kdyz musim uznat, ze to zelene ladeni vzhledu serveru mne zaujalo vice nez soucasne ladeni. Ale ruku na srdce, toto neni zmena, toto je jen kosmeticka uprava.

Ja nejak osobne nejsem nijak fixovany na jesterku, a uz vubec ji nemusim mit v logu. Ona totiz ta jesterka sama o sobe nesplnuje zakladni podstatu loga - totiz jednoduchost. Logo musi byt jednoduche az trivialni. Takove logo, ktere kdyz pred nekoho date papir a tuzku, tak vam ho dokaze nakreslit. Predstava, jak se snazim nakreslit jesterku a jeste v nejake poloze, to byste se nasmali! ;)

A tohoto hlediska se mi nejvice zamlouva navrh cislo ctyri. Logo je jednoduche a ackoliv jsem jej videl jen vcera a jen chvilku, dokazu jej nakreslit. Toto logo ma proste neco do sebe, stejne tak ma neco do sebe cely ten graficky navrh vzhledu webu. Moderni a ciste. Neznam autora tohoto navrhu, ale ma u mne velke uznani! Diky konzervativnim nazorum asi nevyhraje, ale po graficke strance se mi zda velmi kvalitni.


Máš pravdu že čtyřka je jednoduchá a snadno zapamatovatelná.
Ale to že něco neumím nakreslit, neznamená že si to nepamatuji.

Z loga moc nevyplývá, že jde o Geocaching, zatímco hodně cacherů má zafixováno - ještěrka = české geo.
Také loga Geocaching a geowiki spolu moc nejdou dohromady. Zatímco G má proměnnou tloušťku tahu, W ji má konstatntní. Jediné co mají společné je barvy a horizontální rozdělení. A to je zatraceně málo k jednotné identifikaci.

A mohl bych pokračovat dále. Čtyřka jak by řekl mnou uznávaný grafik (Pokorný) "je hezký obrázek, možná ikonka ale logo ne".
Jedna věc je co je hezké a další je co je k tomu navíc funkční.

Doufám, že jsem nikoho neurazil a nevyvolám žádné flame, jen jsem k tomu jako grafik, co se tím nějaký pátek živí, chtěl také něco říci.
  • 0

#35 autor_2

autor_2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 13:09

Váhám a zdržuji se halsování... Líbí se mi 3 ale 2 je taková klasika. Trojka je hravá a šibalská, ale má zdeformované nožičky. Je fajn že připomíná "G" ale tak torchu si vzpomenu na golf a praporek v jamce...a nemohu se té představy zatím vzdát. Ještě jedna poznámka, jak bude vypadat tento barevný návrh v černé a bílé? 2 trochu doladit hlavu a nebude to varan... což by nebyl problém. Ideální by bylo skřížit obě ještěrky 2+3 :D
  • 0

#36 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 13:53

Skoda ze sem nesledoval vic forum, taky bych pridal navrh, co vyhlasit druhe kolo? ;o)
  • 0

#37 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 14:03

3
  • 0

#38 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 14:14

Hlasuju pro číslo 3 :D
  • 0

#39 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 14:21

Tak trojka neni špatná, ale nelíbí se mi, že ta ještěrka má tělo zhora a hlavu zboku, a nožičky by to chtělo taky upravit, má je jak gekon.. Stará ještěrka byla stejnak nejlepší.
  • 0

#40 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2009 - 14:28

Tak jsem z hrůzou zjistil, že byl zveřejněn i můj hrubý náčrtek-kačeří stopy- :D. Ze všech použitelných návrchů dávám hlas pro trojku akorát mi vadí, všude je geocaching. cz a žádná návrh není v národních barvách, přátelé kam se vytrácí národní hrdost. Obrys republiky s monogramem, dost statické pro hru plnou pohybu ;) Dávám hlas trojce a praporek v národní barvě a větší.
  • 0
Kolo jede




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama