Přejít na obsah


Fotka

Azimut + vzdálenost na Garmin etrex Legend Hcx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 15:01

Marně hledám, jakým způsobem zadat souřadnice dalšího bodu, když mám zadaný azimut a vzdálenost (z výchozího bodu) na Garmin etrex Legend Hcx. Jde to vůbec na tomhle přístroji? A jak konkrétně? Díky za rady
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 15:16

jde. doufam, ze to ted z pameti trefim :) kdyz jsi v editaci bodu, od ktereho chces delat azimut a vzdalenost (tam kde zadavas souradnice, nazev .....) zmackni to postranni tlacitk options (to kterym listujes mezi strankami) a jedna z voleb, co ti nabehnou, bude projekce. pokud to takhle není, uz si to pamatuje blbe, ale stopro to jde :)
  • 0

#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 15:41

Dain a Olik napsal/a:
jde. doufam, ze to ted z pameti trefim :) kdyz jsi v editaci bodu, od ktereho chces delat azimut a vzdalenost (tam kde zadavas souradnice, nazev .....) zmackni to postranni tlacitk options (to kterym listujes mezi strankami) a jedna z voleb, co ti nabehnou, bude projekce. pokud to takhle není, uz si to pamatuje blbe, ale stopro to jde :)

Jo, to je přesně ono! Projektování bodu se to jmenuje :)
To jsem zvědav, jestli si na to vzpomenu v terénu, až to budu zase za uherský měsíc potřebovat :D
Ale každopádně díky
  • 0

#4 Milhy

Milhy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2013 - 19:28

Ahoj, prosim Vás mohl by mi někdo poradit, jak nastavit na navigaci Garmin VISTA azimut (uhel ve stupních a vzdálenost) z místa, na kterém aktualně stojím. Předem moc děkuji za odpověď.
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2013 - 21:47

Ahoj. V tomhle by mezi Legendem a Vistou neměl být rozdíl. Funkce se jmenuje projektování bodu a myslím, že se do ní leze při zakládání nového bodu přes menu (už si to ale moc nepamatuju, tak kdyžtak koukni do manuálu).
  • 0

#6 Milhy

Milhy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2013 - 8:32

Super, já nevěděl odkud tam vlest, a opravdu je to při zadávání nového bodu tlačítkem menu. Mockrát děkuji za rychlou odpověď. S pozdravem Milhyy
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama