Přejít na obsah


Fotka

Prodam Garmin 60CSx


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
14 odpovědí na toto téma

#1 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 12:18

PRODANO

Prodam asi 2 roky stary Garmin 60CSx s mapami Topo Czech 1.2, 2Pro a Atlas 7 vcetne instalacnich CD. Dale mnoho free map celeho sveta, je toho asi 5 GB.

Dale prisavny stojanek do auta, napajeci kabel do CL, kabel pro pripojeni pres seriovy port (pro pripojeni k nekterym starsim programum, ktere neumi USB), 1GB pametova karta.

Pristroj je v dobrem stavu, jen guma v blizkosti ovladacich tlacitek je osoupana. Display je neposkrabany.

Cenu bych si vzhledem k vybave predstavoval okolo 7000. Nova by s touto vybavou stala cca 12.000 (9000 + 2000 upg na 2Pro + 1000 za stojanek, snury a pametovou kartu).

Je to moc dobry pristroj a loucim se s nim jen nerad. Presel jsem na odolne PDA.

Kontakt:
monoid@volny.cz Jsem z Prahy.
  • 0

#2 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 14:06

No, co já vidím v internetovém obchodě, co má tady na stránce reklamu, tak cena nového i s mapou (bez stojánku) je 8790,- ;);)
  • 0

#3 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 14:09

No a dotyčný Ti ji nabízí za 7000 Kč i se stojánkem. Takže nechápu co se do něj montuješ. Pokud se Ti cena nelíbí tak od něj nekupuj a nech to plavat. Co tímto jako sleduješ? :@
  • 0

#4 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 14:23

Ach jo, tak si to přečti. Píše, že nová by stála 12K. A já říkám, že ne, ať se probere. A proč Ty na mě tahle útočíš, co? Jako, že já bych 2 roky jetou GPS koupil tak max. za 50% nové ceny, to je vše, realita.
  • 0

#5 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 14:27

Protože tohle vlákno je od toho aby sem psali lidi příspěvky typu "já mám zájem, psal jsem ti SZ" atd. Nikoli typu - tak a tam stojí tolik a tolik. Prostě kdo má zájem koupit napíše, kdo ho nemá zdrží se. Ale takhle to tu asi nefunguje. No nic, jdu radši na krabičky než se tu přít. Klidně to smažte. Autorovi vlákna se omlouvám za off-topic.
  • 0

#6 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 14:59

hrasek napsal/a:
Protože tohle vlákno je od toho aby sem psali lidi příspěvky typu "já mám zájem, psal jsem ti SZ"

Nevidím důvod, proč by vlákna ve frcu neměla být i od debaty o ceně. Každopádně by ale měla být konstruktivní a podle mého názoru nejlépe mezi prodejcem a případným zájemcem.
Co sem nepatří určitě, jsou útočné diskuze tohoto typu, takže moderuji.
  • 0

#7 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 18:39

Crocky napsal/a:
No, co já vidím v internetovém obchodě, co má tady na stránce reklamu, tak cena nového i s mapou (bez stojánku) je 8790,- ;);)


Co jsem se dnes dival na internetove obchody, tak 60CSx s mapou Topo Czech 2 stoji vcetne postovneho cca 9000. (coz odpovida tomu, co jsem psal v inzeratu)

Uprava:
Ted jsem konecne nasel odkaz na ten zdejsi internetovy obchod a tam je skutecne v prislusenstvi Topo 2Pro za necelych 9.000 a ne Topo 2, jako v jinych obchodech. To je dobra cena za novou GPS. Takze nenabizim zas tak dobry kauf, jak jsem si myslel. Nicmene porad je to o cca 1/3 ceny mene, kdyz zapocteme ten stojanek a snury.

Upgrade na Topo Czech 2Pro stoji asi 2000 (coz odpovida tomu, co jsem psal v inzeratu).

Takze v souctu jsme na 11.000, plus ten stojanek, pametova karta a kabely.

Pokud o ten pristroj nekdo ma zajem, tak se muzeme zkusit domluvit na cene. Ne kazdemu vyhovuje Colorado nebo Oregon a ze je pristroj stary je spis vyhoda nez nevyhoda. Pokud pracoval v pohode 2 roky, tak bude pracovat klidne dalsich 5. Mam 8 let stareho Garmina a je stale v pohode. Nikomu ho nenutim, jen mi pripadalo, ze prave mezi geokachery by o nej mohl byt zajem.
  • 0

#8 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 19:27

Souhlas! My jsme dva roky lovili se starouškem G 12XL a nedám na něj dopustit. Mé drahé polovičce jsem pořídila G 60CSX a tak mám starouška jen pro sebe. Jistě, má své nevýhody, ale já bych neměnila!:D Oli
  • 0
1.

#9 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 19:50

mapoid napsal/a:
Ne kazdemu vyhovuje Colorado nebo Oregon a ze je pristroj stary je spis vyhoda nez nevyhoda. Pokud pracoval v pohode 2 roky, tak bude pracovat klidne dalsich 5.


Nesmysl. Moje 60CSx se pokazila těsně předtím, než jí vypršela dvouletá tovární záruka, takže jsem naštěstí dostal nový kus. Pokazit se může cokoliv kdykoliv.
  • 0

#10 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 20:25

mitak napsal/a:
Pokazit se může cokoliv kdykoliv.


OK, ale plati, ze zpocatku je mnohem vyssi pravdepodobnost, ze se neco pokazi. Navic novejsi zarizeni jsou vetsinou mene kvalitni nez ta starsi, zejmena v dobe enormniho tlaku na ceny. Nizka cena se proste nekde musi projevit. Neni to tak davno, co predchudce 60CSx model 60CS stal pres 20.000. A ze asi bude 60CSx kvalitnejsi nez treba Colorado je patrne z ceny. Colorado stoji tusim asi jen o 1500 vic a to je to o 3 roky novejsi model s vykonnejsim procesorem, jemnejsim displejem..

Obdobne to bylo s 12XL. Prestoze to byl uz staricky model, tak stal vice nebo srovnatelne, nez modernejsi a vykonejsi eTrexy. Proc, protoze byl kvalitni. Mne funguje bez problemu 8 let a jeden jsem si jeste koupil do zalohy.

Klidne na tu nabizenou GPS mohu dat rok zaruku, pokud to nekomu pomuze v rozhodovani.
  • 0

#11 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 20:53

To je demagogie, to je stejné, jako bys psal, že starší LCD televizory byly kvalitnější a proto stály třikrát tolik, co stojí nové modely dnes :D Mám 60CS (koupil jsem za 20000), mám 60CSx (koupil jsem za 18000), mám Oregon (koupil jsem za 11000). Nejkvalitnější se mi zdá Oregon. Je za ním vidět nejvíc pokroku, je daleko hardwarově výkonější než 60CSx, se kterou jsem si nešťastně hrál zrovna včera a čekání při překreslování mapy mě vytáčelo. 60CSx neprodělala žádný vývoj oproti 60CS, kromě přidání SiRF chipsetu, takže je to návrhem defakto velmi starý přístroj přesně od dob uvedení 60CS na trh. P.S.: Tvá záruka je ale férová, nicméně, 7000 bych za ojetou 60CSx nedal, dá se sehnat daleko levněji, když nový přístroj včetně Topo 2 PRO se dá sehnat za 8500 Kč. Schválně se podívej na inzeráty prodávající 60CSx před tebou.
  • 0

#12 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 8:30

No vidis, 60CSx je mirne vylepsena 60CS, takze je to koncepcne cca 5 roku stary pristroj a presto se jeste vyrabi a presto stoji podobne, jako Colorado nebo Oregon. Ja si nemohu pomoci, ale pro me to znamena, ze je to proste povedeny vyrobek.

Tvuj priklad s LCD neni zrovna reprezentativni. Ja bych pouzil treba auto. Driv auto vydrzelo celkem v pohode 15-20 let dneska mas po semi letech vrak. Stejne tak lednicky, pracky atd. Ty vyrobky jsou tak konstruovane. V zajmu vyrobcu neni, udelat vyrobek, ktery by vydrzel dlouho. To by pak nikdo nekoupil novy a take tlak na ceny se musi projevit na kvalite. Staci pouzit treba lacinejsi kondenzator a usetrit tak 5 centu, ale zivotnost se tim zkrati treba o 10 let.

A ohledne ceny. To si kazdy musi rozhodnout sam, zda mu sleva 2000 oproti novemu pristroji + stojanek + kabely + rocni zaruka za to stoji nebo ne.

Pristroj je to dobry a kdybych nepresel na koncepcne jiny (Magellan MobileMapper 6), tak bych ho neprodaval a rozhodne bych ho nemenil za Colorado (mel jsem ho par tydnu pujceny), ale kazdemu vyhovuje neco jineho.
  • 0

#13 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 22:15

Ano, každý si to může posoudit sám. Můj názor je, že za dva roky starý přístroj je sleva 15% výsměch. Stojánek do auta je spíš sranda, protože navigace v autě je s 60CSx naprosto marná, tím pádem napájecí kabel do zásuvky v autě je stejně na nic, USB kabel je standard v balení a sériový kabel nikdo koho znám nepoužívá, protože nikdo dobrovolně nebude používat starý software, když je mnoho novějších lepších variant :D Ale třeba ti mé posouvání vlákna přinese kýžený úspěch a najdeš někoho, kdo koupí ojeté za cenu nového ;)
  • 0

#14 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 22:42

no o cene s váma bavit nehodlám ale že je map 60CSx povedený kvalitně, vyrobený přístroj to určite, uvidíme jak na tom bude za pár let takoví colorado;), ale co se týče třeba výkonu tak to je je neco jiného, to je jak kdyby jste spousteli photoshop cs 4 na Ibm T23 s procesorem 1,2 Ghz a 256mb ram .. a a pak tvrdili ze to neni dobry notebook.. :|,na to jsou dnes jine stroje ale porovnejte tu kvalitu že.... :|, treba toto byl stroj ktery vam ohotne slouzil 7 let a kdyby nebylo nutno přestoupit kvuli vykonu na neco novejsiho tak ochotne slouzi dodnes.. a co vydrzi dnešni bezne notebooky? 3roky???? ach jo kvalita dnesnich veci jde stale vic a vic do P*d**e :(.. a to vse kvuli bussinesu... aby se toho prodalo víc.
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#15 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 22:53

Hele, fakt z toho ale nedělejte úplně offtopic diskuzní vlákno.
Pokud někomu cena vyhovuje, tak koupí, pokud ne, ale má zájem o koupi, tak je na místě konstruktivní protinabídka.
Ostatní prosím pomlčte.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama