Přejít na obsah


Fotka

geopivko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2004 - 11:54

Zdravím všechny. čtu o zítřejším srazu na Hamru. Mám to pár kroků, tak jestli mohu, tak se připojím do debaty. Hezký den všem...Doufám že to Pítr stihne :-)
Roberto
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2004 - 12:17

Zdravím všechny. čtu o zítřejším srazu na Hamru. Mám to pár kroků, tak jestli mohu, tak se připojím do debaty. Hezký den všem...Doufám že to Pítr stihne :-)
Roberto

tak nielen do debaty, ale aj fyzicky samozrejme mozes :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2004 - 15:00

Jo, teď jsem mluvil ze Šamanem - pokusí se zítřejší Geopivo zaregistrovat urychleně jako event cache na GC.com, takže vemte sebou TBčka a můžete je tam zalogovat a dát jim i nabumbat.... :-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2004 - 15:49

Jo, teď jsem mluvil ze Šamanem - pokusí se zítřejší Geopivo zaregistrovat urychleně jako event cache na GC.com, takže vemte sebou TBčka a můžete je tam zalogovat a dát jim i nabumbat.... :-)

ok, tak som to v rychlosti zaregistroval, dufam, ze to stihnu schvalit
pride mi, ze pri tom hojnom pocte ludi a programe (okrem piva aj plavba za cache) si to asi tu event cache zasluzi...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2004 - 15:59

ok, tak som to v rychlosti zaregistroval, dufam, ze to stihnu schvalit
pride mi, ze pri tom hojnom pocte ludi a programe (okrem piva aj plavba za cache) si to asi tu event cache zasluzi...


Mam take doma nejake TB (holt jsem nevycestoval vcas), tak ze bych je predal cestovatelum ... do DDR. Mimochodem, nekde kolem Drazdan je ta sklenena fabrika VW, kde delaji Pheaton, to taky nemusi byt spatna podivana.

Podle predpovedi pry bude teplo, takze udela nekdo se mnou tym plavcu za cachi?
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2004 - 16:08

Podle predpovedi pry bude teplo, takze udela nekdo se mnou tym plavcu za cachi?

plavba je tam v pohode, ak Ti nevadi par rias. Ked som pripravoval tuto cache, plaval som tam na nafukovacej matraci s batohom so zabalenou GPS a cache a ked som sa vratil na breh, prisli dve asi 8 rocne deti, vyzliekli sa do plaviek a plavali si na ostrov... Urcite ale to ale nie je oficialne kupalisko :)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2004 - 16:32

Jste měkkýši - čluny, madračky, co takhle plavat.... Má dráhá polovička si navlékla batůžek s vodotěsně uloženým geodádobíčkem, svlékla se do plavek a pěkně pro keš doplavala. Je fakt, že rybník doslova vaří rybama. Zkusil jsem tam hodit rohlík a připlavalo asi 200 malých kapříků a servalo se o něj.....je to chovnej rybník.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2004 - 17:01

Jste měkkýši - čluny, madračky, co takhle plavat.... Má dráhá polovička si navlékla batůžek s vodotěsně uloženým geodádobíčkem, svlékla se do plavek a pěkně pro keš doplavala. Je fakt, že rybník doslova vaří rybama. Zkusil jsem tam hodit rohlík a připlavalo asi 200 malých kapříků a servalo se o něj.....je to chovnej rybník.


No vždy't to melduju - zítra plavu, kdo se mnou?
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2004 - 10:49

Jste měkkýši - čluny, madračky, co takhle plavat.... Má dráhá polovička si navlékla batůžek s vodotěsně uloženým geodádobíčkem, svlékla se do plavek a pěkně pro keš doplavala. Je fakt, že rybník doslova vaří rybama. Zkusil jsem tam hodit rohlík a připlavalo asi 200 malých kapříků a servalo se o něj.....je to chovnej rybník.

ha ha mekkys si Ty, nechal si po to plavat svoju neznu polovicku :))) BTW na Ostrove Sv. Kiliana to Tvoja zena krasne komentovala v logu :-))))))))))
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2004 - 11:28

.... BTW na Ostrove Sv. Kiliana to Tvoja zena krasne komentovala v logu :-))))))))))

:-))) taky jsme se nad tim s Anneke dobre pobavili.
Vse pripraveno, mam tu krosnu s expedicnim plavidlem, padla a vestu pro Ivet. Mas tu pumpicku?
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2004 - 12:10

ha ha mekkys si Ty, nechal si po to plavat svoju neznu polovicku :))) BTW na Ostrove Sv. Kiliana to Tvoja zena krasne komentovala v logu :-))))))))))


....já vím, ja jen tak provokuju. Na hydrocache mam naštestí Petru, já raději lezu nahoru a pak pěkně padám... :-)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2004 - 11:38

:-))) taky jsme se nad tim s Anneke dobre pobavili.
Vse pripraveno, mam tu krosnu s expedicnim plavidlem, padla a vestu pro Ivet. Mas tu pumpicku?

hej, pumpicka je ready :)pre istotu beriem aj nahradnu cache, ak by ju niekto medzicasom ukradol...
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2004 - 13:25

Vesta je moc dulezita, bez ni bych si musela cache nechat ujit - diky :-)
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2004 - 13:33

Vesta je moc dulezita, bez ni bych si musela cache nechat ujit - diky :-)

no, snad by Ta bez vesty v pripade potreby Groula zachranil, nie? Minimalne by si ho mohla tou vasou Cobrou na spravnom kanale poziadat o pomoc :))))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama