Přejít na obsah


Fotka

GC1TBVM: Pohadkove udolicko


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#61 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2009 - 16:46

jinak mi přijde celá cartridge hrozně roztomilá :e) má to svoje kouzlo, i když ti lidé co to namlouvali nejsou žádní herci. akorát ještě jednou veřejně apeluji na guha, aby všechny zvuky převedl do mp3 - většina mobilních telefonů oggy nezvládne a z java aplikace s tím nic moc nenadělám. a byla by škoda připravit o tuhle cartridge i lidi s mobily, když už to nefunguje ani na garminech
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#62 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 14:50

matejcik napsal/a:
jinak mi přijde celá cartridge hrozně roztomilá :e) má to svoje kouzlo, i když ti lidé co to namlouvali nejsou žádní herci.
akorát ještě jednou veřejně apeluji na guha, aby všechny zvuky převedl do mp3 - většina mobilních telefonů oggy nezvládne


Optimalizátor (http://ati.land.cz/gps/wherigo/) teď už umí zkonvertovat WAV a OGG v cartridgi do MP3 (je tam natvrdo nastavených 64 kbitů, ale to by snad u zvuku linoucího se z repráčku mobilu nemělo vadit), takže kdo to chce zkusit na mobilu, má možnost. Já věděl že ta aplikace bude ještě k něčemu dobrá :)
  • 0

#63 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 22:28

...ale zatím vydaná verze openWIGu má stejně několik chyb, kvůli kterým to hrát nepůjde. už mám novou, ale ta má zase jiné chyby, snad se mi povede je odstranit v dohledné době. problém ovšem je, že teď odjíždím na dětský tábor. takže v nejhorším případě bude funkční verze k dispozici až za čtrnáct dní
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#64 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 0:09

...tak novou verzi jsem vydal ještě teď - mně funguje i s Údolíčkem, dvorní tester Hczech hlásil, že mu nefungovala vůbec. tak nevím. your mileage may vary. ke guhovi: v jednom místě tam máš logický nesmysl - napřed dáváš "show details for zone", a teprve potom zónu aktivuješ. openwig si tohle nenechá líbit a v té chvíli neaktivní zónu neukáže, ofi playery jsou zjevně tolerantnější (protože tenhle přemet jsem už minimálně jednou viděl a všem to funguje) ještě nevím, jestli to budu v openwigu upravovat (asi nakonec jo, přece jen kompatibilita je mrcha ;e) ), ale stejně - lidi, prosímvás, takovýhle věci nedělejte :e)) a ještě dotaz ke guhovi: proč tam přehráváš zvuky v timeru a ne přímo ve skriptu? ony se oficiální playery při přehrávání zvuku zastaví?
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama