Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon 3.01 BETA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#81 JohnyShorty

JohnyShorty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2010 - 21:17

Tak už je to v pořádku.. musím říct že Se mi můj Oregon prostě nespároval se SanDiskem ale kingston zchroupal bez nejmenších problémů
  • 0

#82 JohnyShorty

JohnyShorty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 17:15

No tak oregon asi stejně pujde na reklamaci.... Ráno jsem ho zapnul a šlapal bez problémů.. Teď když ho chci zapnout, naběhne akorát "Garmin" a pak se vypne sám od sebe. ale na dyspleji je pořád garmin a pomalu mizí. mi to přijde jako že tam jde na začátek proud a pan najednou nic... A když ho napojim na PC tak to samý. Teď už to nenačte ani samotný Oregáno.... Nebo má s tím někdo zkušenosti??
  • 0

#83 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 17:17

JohnyShorty napsal/a:
No tak oregon asi stejně pujde na reklamaci.... Ráno jsem ho zapnul a šlapal bez problémů.. Teď když ho chci zapnout, naběhne akorát "Garmin" a pak se vypne sám od sebe. ale na dyspleji je pořád garmin a pomalu mizí. mi to přijde jako že tam jde na začátek proud a pan najednou nic... A když ho napojim na PC tak to samý. Teď už to nenačte ani samotný Oregáno....
Nebo má s tím někdo zkušenosti??

Vymena baterii ...
  • 0

#84 JohnyShorty

JohnyShorty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 17:27

vyzkoušel jsem všechny baterie co jsem měl doma. Vypne se sám o sobě i s Kabelem na PC
  • 0

#85 milousek73

milousek73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 3:31

to mě dělalo když mě spadl na zem.Vyndal jsem baterie,celej jsem ho tak trochu pomačkal a naskočilo to zpět.Od té doby je klid.
  • 0

#86 ondras28

ondras28

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 10:13

Přesně to se mi jednou stalo. Už jsem tehdy začal panikařit. Oregon se nechěl zapnout ani naskočit po připojení do pc. Už přesně nevím co tehdy pomohlo, ale co jiného to mohlo být krom vyndání baterií... zkus ho nechat chvílu ležet jen tak:D Prostě jednoho dne naskočil a od té doby šlape.
  • 0

#87 cermacek

cermacek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 12:08

Mě při tomto chování pomohlo přeformátovat kartu.
  • 0

#88 JohnyShorty

JohnyShorty

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 21:06

Pánové ani jedno co tu píšete.. :D .. musel jsem přeinstalovat celej SW a už šlape jako hodinky.. mohla za to právě FW 4.32 beta, který mi to prostě nezchroustalo... takže na řadě byl kompletní reset a následně vymazání SW a nahrání nového SW
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama