Přejít na obsah


Fotka

The Tower (GCQ297)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2005 - 21:24

pozor, tato cache je opet disablovana.
Ale neda mi to, abych se nevyjadril k poslednim udalostem, ac nejsem autorem cache.
Mozna, ze by stacilo oznacit cache jako nepristupnou [24/7], podobne jako cache Zumberk, ktera take neni disablovana. I kdyz je pozemek pod Zizkovskou vezi zrejme pres zimu po vetsinu doby uzavren, tak mne se presto postestilo se k cache nedavno dostat "legalne" pres otevrenou branku, takze mohou mit to stesti i jini. Ale urcite bych pro cache nelezl na oploceny a uzavreny pozemek. Takze IMHO za ty peripetie si mozna trochu mohou i sami cacheri, kdyz nepouziji sveho vlastniho rozumneho usudku pri zhodnoceni aktualniho stavu a jsou ochotni pro zisk bodu prelezat pres plot ci branku v dobe, kdy je pozemek evidentne pro verejnost uzavren a navic strezen. Takze urcita represe ze strany ochranky se da cekat.
Na druhou stranu je take dost pravdepodobne, ze cache lezi na soukromem pozemku (mam dojem, zejde o pozemek Ceskych radiokomunikaci), coz by asi mozna bez svoleni vlastnika nemela... Stalo by to za overeni.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2005 - 10:50

Mozna, ze by stacilo oznacit cache jako nepristupnou [24/7], podobne jako cache Zumberk, ktera take neni disablovana. I kdyz je pozemek pod Zizkovskou vezi zrejme pres zimu po vetsinu doby uzavren, tak mne se presto postestilo se k cache nedavno dostat "legalne" pres otevrenou branku, takze mohou mit to stesti i jini.

The Tower je GCQD45, zatímco GCQ297 je ten Zumberk.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2005 - 11:41

uaaa!!! Sorry :-(
Dusledek hmatu "copy - paste" s vypnutym mozkem...
Diky za opravu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama