Přejít na obsah


Fotka

Garmin eTrex Legend HCx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#81 Polgariana

Polgariana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 9:10

Prosím mohl by mi někdo poradit kde sehnat pro Garmina eTrex Legend HCx držák na kolo? Na netu mi to našlo pouze pro starší typy s nebarevným displejem komplet se zadním krytem na baterie. Nejsem si jistá že je kompatibilní. děkuji
  • 0

#82 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 9:25

Polgariana napsal/a:
Prosím mohl by mi někdo poradit kde sehnat pro Garmina eTrex Legend HCx držák na kolo? Na netu mi to našlo pouze pro starší typy s nebarevným displejem komplet se zadním krytem na baterie. Nejsem si jistá že je kompatibilní.
děkuji


Vzadu na zadech se do objimky namontuje tohle - a pak se to zaklapne do klasicke objimky.

Ja to vyresil drzakem Ram Mount na predstavec..
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#83 Polgariana

Polgariana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 10:53

Díky za odpověď , http://www.garmin.cz...etrex-clip.html mám ze základního vybavení při koupi. Sháním do čeho to zaklapnu. Zatím jsem nenašla, a origo Garmin co jsi mi poslal bohužel není skladem, snad časem ....
  • 0

#84 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 12:50

Polgariana napsal/a:
Díky za odpověď , http://www.garmin.cz...etrex-clip.html mám ze základního vybavení při koupi. Sháním do čeho to zaklapnu. Zatím jsem nenašla, a origo Garmin co jsi mi poslal bohužel není skladem, snad časem ....


Jj, na ten Ram Mount se ceka... ja asi 2.5 mesice.

Orig. od Garminu je tohle: objimka na riditika. Proste to pridelas na riditika (maj i verzi pro tzv. OS - laicky tlustsi tyc) a zasunes to do toho.
Ja mam Ram, pac jsem chtel vistu na predstavec.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#85 umelecky vedouci

umelecky vedouci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 14:27

http://www.ncentrum.cz Držák lze sehnat v Horních Počernicích.
  • 0

#86 Polgariana

Polgariana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 17:04

Díky moc za pomoc
  • 0

#87 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 12 srpen 2011 - 20:07

Potřebovala bych radu. Vím, že to někde nastavit jde, ale nemůžu to najít. - kde se dá nastavit, že chci povolit jízdu po dálnici? Jsem navigaci po dálnici před půlrokem zakázala a nemůžu najít, kde ji zase povolit. - Kde se dá nastavit, kdo chce navigovat - jestli řidič osobáku, cyklista, taxikář A pak ještě potřebuju poradit, jak spojit mapu ČR a Slovenska přes MapSource.
  • 0

#88 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2011 - 6:18

L.a.u napsal/a:
Potřebovala bych radu. Vím, že to někde nastavit jde, ale nemůžu to najít.

- kde se dá nastavit, že chci povolit jízdu po dálnici? Jsem navigaci po dálnici před půlrokem zakázala a nemůžu najít, kde ji zase povolit.
- Kde se dá nastavit, kdo chce navigovat - jestli řidič osobáku, cyklista, taxikář

A pak ještě potřebuju poradit, jak spojit mapu ČR a Slovenska přes MapSource.


V mapsource musis oznacit obe mapy k odeslani... Nastrojem pro vyber mapy, objevi se ti vlevo v seznamu map, a pak sup s nima do gpsky.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#89 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2011 - 9:45

L.a.u napsal/a:
...kde se dá nastavit, že chci povolit jízdu po dálnici? Jsem navigaci po dálnici před půlrokem zakázala a nemůžu najít, kde ji zase povolit.
- Kde se dá nastavit, kdo chce navigovat - jestli řidič osobáku, cyklista, taxikář
...

Musíš se k tomu prokousat v menu...postup viz. přiložený obrázek screenshotů.
  • 0

#90 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 10:20

Ahojte, instaloval jsem nově koupený etrex a originál mapy. Ty jsou ale celé hodně tmavé, černé. Na jiné půjčené GPS mám mapy světlé. Dá se to nějak nastavit v GPS, Mapsource nebo je to přímo vlastnost těch map. Dík za radu
  • 0

#91 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 10:57

ssva napsal/a:

L.a.u napsal/a:
...kde se dá nastavit, že chci povolit jízdu po dálnici? Jsem navigaci po dálnici před půlrokem zakázala a nemůžu najít, kde ji zase povolit.
- Kde se dá nastavit, kdo chce navigovat - jestli řidič osobáku, cyklista, taxikář
...

Musíš se k tomu prokousat v menu...postup viz. přiložený obrázek screenshotů.

bacha, pro naše poměry dálnice="placené silnice", jako "dálnice" jsou v mapě i různé R a to se pak nestačíš divit, kudy to naviguje
  • 0

#92 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 10:58

davidb11 napsal/a:
Ahojte, instaloval jsem nově koupený etrex a originál mapy. Ty jsou ale celé hodně tmavé, černé. Na jiné půjčené GPS mám mapy světlé. Dá se to nějak nastavit v GPS, Mapsource nebo je to přímo vlastnost těch map. Dík za radu

a nemáš zapnutý noční režim?
  • 0

#93 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 10:58

davidb11 napsal/a:
Ahojte, instaloval jsem nově koupený etrex a originál mapy. Ty jsou ale celé hodně tmavé, černé. Na jiné půjčené GPS mám mapy světlé. Dá se to nějak nastavit v GPS, Mapsource nebo je to přímo vlastnost těch map. Dík za radu

Nemáš náhodou zapnutý noční mód? Lze to navolit nebo nechat na automatice, která přepne v okamžiku západu Slunce. Já to používám, nešvítí to tolik do ošišek… glum!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#94 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 11:36

Děkuji za rady, podívám se a v podvečer se ozvu.
  • 0

#95 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 17:54

Tak jste měli pravdu, nastaven tam nebyl noční režim ale že si to GPS vybírá sama, to mě právě zmátlo. Ještě jednou dík za radu.
  • 0

#96 dusivka

dusivka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2012 - 22:25

Poprosil bych o radu - pomoci geogetu a jeho pluginu "POI pro etrex" jsem si vyexportoval seznam cache. Mam to ve slozce "GC not found", tu zadam do POIloaderu a necham odeslat do zarizeni, napise to ze to odelalo 1400 bodu a ze nektera zarizeni je mozna potreba restartovat. V gpsce ty body vsak hledam marne. Zkusel jsem i ten poiloader nechat ty poi poslat misto do zarizeni do PC a pak ten soubor .gpi nahrat na kartu HCX manualne. Ale stejne bez vysledku. Kdyz jdu v HTX do menu - heldat - uzivatelske body tak je tam uvedeno "nenalezeno", avsak kdyz tady dam "vybrat kategorii" tak ty dané kategorie vydim jsou vsak asi prazdne. Uz fakt nevim resim to tady ale 3 hodiny....
  • 0

#97 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 7:30

Koukni se do GPS pripojene k PC, v adresari /Garmin/POI by mel ten novy soubor existovat. POkud tam je, pak v menu 'Kam vest' (nebo tak neco) by mela byt polozka 'Vlastni POI' (nebo tak neco) a v te ty body najdes. (S pojmenovanim polozek v menu je potiz, zalezi na jazyku a pouzitem prekladu.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#98 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 0:32

>>>
  • 0

#99 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2012 - 19:15

Ahojte, mám další problém s etrexem. V nastavení-mapa- mám nastavena orientace čelem, ale GPS mi pořád orientuje mapu na sever. I když to přepnu na sever a zase čelem tak pořád je mapa orinetovaná na sever. Nevíte, kde by mohl být zádrhel. Dík za radu.
  • 0

#100 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 14:05

Klikni na Hlavní menu - Nastavení - Mapa - vlevo nahoře první symbol (zobrazí se Mapa - Základní) - Orientace Celem (to tam asi máš) - Pod (já jsem si nastavil 3 km, takže zmenšená mapa nad tuto hodnotu už bude k severu) a pod 3 km na tu čárku vlevo dole na mapě zase bude čelem. Když chceš změnit orientaci k severu (při hledání někde dál), tak stačí zmenšit rozlišení - párkrát stisknout horní čudlík vlevo a až dosáhneš nastavené hodnoty, tak šipka začne ukazovat k severu. Pak tisknutím prostředního čudlíku mapu zase zvětšíš, jak podrobně chceš.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama