Přejít na obsah


Fotka

Zhodnocení Salzburgu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 21:38

Tak pánové a dámy, kdy si dáme v Hotelu H sezení a zhodnotíme naší 3 denní akci v Salzburgu a v okolí? Libore a Tomáši neotevřete Geopivo u Hajčmanů, ať je o čem povídat a shrnout plusy a zápory? Dle mého i ostatní cacherstvo je určitě zváno - mohly by jsme si promítnout i fotky.....
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 21:40

A nebudou fotky ze Salzburku někde na netu? Docela mne udivuje, že je tady takové ticho a nikdo se nechce podělit o zážitky z nejbližšího ME....
  • 0

#3 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 21:43

No ony jsou :-) na facebooku v komunitě cacherů a jinak na interních webech, jen jsem nepředpokládal, že by někoho zajímali :-)
  • 0

#4 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 21:46

No jo klidně si to tam Slávku mohl hodit;).
Tak tady to máte: http://www.losenice.cz/MG_Salzburg/
  • 0

#5 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 21:50

No když ta první fotka hned já žer... řízek v Kaplici nádraží :-) Naprosto nereprezantativní :-)))))
  • 0

#6 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 21:53

Na upřesnění, fotky jsou xdarebakova práce, aby jsme se nechlubili cizím peřím, on byl vrchní fotograf celé naší akce....
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 22:09

Supr, díky..
  • 0

#8 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 22:14

A celkové zhodnocení? Pršelo celé 3 dny, ale jak se vyjádřila na jednom foru Kati.S - neměnili bychom za žádnou kapku děště, kterou jsme schytali. O čem mluvím ví Polerok, který nám schazoval cache z mostů v Salzburgu, aby mohl tvrdit, že před 10 minutama tam ještě byla :D. Wav s Mrakomorem a RatorTeam, kteří večer ulehli v campu, aby jsme ráno na sebe mohli valit oči, že jsou vedle nás češi a ještě geocacheři. Nebo třeba Milancer s kolegy, které jsme potkali těsně přes špica slejvákem v Salzburgu a povídali si o letterboxové cachy, kterou právě dali. Stejně tak kolegové z Plzně, kteří nám na Gaisbergu pohlídali auta před šíleným rakušákem na kole :D, za to jim dík. Celé to bylo o děsně špica cachování na místech, kde o setkání s kačery nebyla nouze a vzájemná výpomoc byla nutností. Prostě 1*, fotky o tom jistě svědčí :-)
  • 0

#9 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 22:20

Napsal jsi to úplně přesně, perfektní povídání, nemám co bych dodal.
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 22:30

No mám v hlavě český ME, ale bohužel do Salzburgu jsem se medostal a tak se snažím nasát všechny informace a prostředí atd. Díky moc. Tu atmosféru zcela chápu.
  • 0

#11 Krysot

Krysot

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 23:13

Zdravim, koukám na toto vlákno a zrovna příští týden vyrážím pravděpodobně do Salzburgu. Vy, co jste tam byli, můžete mi doporučit nějaké pěkné cache? Nevím, kolik tam budem trávit času, ale určitě něco odlovíme. Díky;)
  • 0

#12 Krysot

Krysot

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 23:14

Zdravim, koukám na toto vlákno a zrovna příští týden vyrážím pravděpodobně do Salzburgu. Vy, co jste tam byli, můžete mi doporučit nějaké pěkné cache? Nevím, kolik tam budem trávit času, ale určitě něco odlovíme. Díky;)
  • 0

#13 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 23:24

Nooo Hora Gaisberg 100% nadchne, cache v Salzburgu jsou kapitola sama o sobě a jestli je Vás víc a nebojíš se jít proti davu, tak 5* cache u hlavního nádraží je schopný adrenalin - kde ji najdeš viz foto. Mrzí mě, že jsme nedali lanovkový výhled na salzburg z jihu z hory Untersberg, pokud by jsi měl dobré počasí doporučuji - jsou tam i dvě Eartky, ale my měli fakt hnusně. Viz: http://members.aon.at/untersbergbahn/ Jinak se mi stačí podívat do profilu co jsme dali, máš to i sesumírované dle postupu na mapě. Jako třešničku Pidingové cache v Německu - jdeš podél řeky tam a zpět a jen sbíráš :-). Víc když tak přes e-mail. S.V.
  • 0

#14 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 10:34

Libor je ted nekde v Orlickych, tak od nej reakci necekejte :D a sraz by byl fajn, ale nevim kdy se vsichni slezeme...
  • 0

#15 tulakZR

tulakZR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 11:22

Slávek : s tím řízkem Ti to opravdu sluší..je vidět, že ses na akci těšil...:D:D:D...jinak fotky jsou super..mám jich zatím prohlédnuto jen pár - zbytek až večer v klidu..:)
  • 0

#16 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 16:47

Par fotecek co sem nafotil, moc jsem nefotil furt bylo pod mrakem :|

http://picasaweb.goo...weety/Salzburg#
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#17 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 18:29

Ano a na jedno jsem úplně zapoměl :@, at jsme otevřeli málem jakoukoliv cache v Salzburgu a v okolí, vždycky před náma byl cztweety s jeho bandou :D:D:D
  • 0

#18 yetty002

yetty002

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 19:08

Slávku, máš hned v prvním příspěvku chybu, máš tam mít dámy a pánové. Btw- někdy se stavím ještě pro utěrku. Shrnutí za mě- byl to úžasný prodloužený víkend
  • 0
Cyklogeocaching is the best

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 19:10

Fotky jsou supr, snad toho bude časem ještě víc... jedeme do Salzburku a k jezerům za 14dní, tak počítám že něco posbírám...
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 19:35

galdra napsal/a:...

Nechci tady dělat žádný flame... Pokud bych mohl, byl bych tam. Pokud bych mohl, neseděl bych u compu a lovil keše... a psát příspěvky atd. snad stále ještě není nic špatného. A pokud jde o organizování ME? Byly tady svého času představeny tuším 2 projekty.. můj a Kowboje, no uvidíme komu se to povede. Neznáš mě, tak se prosím zdrž hodnocení zda na to mám či nemám zorganizovat takovou akci. S organizováním projektů, mega setkání a podobných show akcí mám možná víc praxe... ale to sem teď nepatří.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama