Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#381 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 20:21

sobikovi: ja jsem tim myslel, ze se rucne pocitalo pocet lidi v logbooku a srovnala s poctem registrovanych lidi kteri prisli na registraci
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#382 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 20:29

hplus napsal/a:
Vstupne je 200 Kc a plati se u pana ve zlutem tricku (s nickem H+) ;)


Tak přestože jsem se snažil, H+ jsem nenašel. Škoda. Ale už jsem ty dvě kila propil na jeho zdraví.:)
  • 0

#383 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 21:02

JKLD napsal/a:

hplus napsal/a:
Vstupne je 200 Kc a plati se u pana ve zlutem tricku (s nickem H+) ;)


Tak přestože jsem se snažil, H+ jsem nenašel. Škoda. Ale už jsem ty dvě kila propil na jeho zdraví.:)

Já si to taky přečetl a hned jel, tolik jsem se chtěl z Hplusem pozdravit a pak taky nikde nikdo :( Určitě by měl radost a pivko bych dal ;)
  • 0

#384 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 22:07

Sorry chlapi, vidinu snadneho zisku jsem vymenil za vidinu snadnych prazskych bodu a vyrazili jsme na lehky prazsky kombajn. B) Pokud budete nekdo mit potrebu mi vstupne zaplatit zpetne, rad vam zaslu seznam eventu, kterych se hodlam zucastnit. Jinak k tematu - ocenuju odhodlani a nasazeni vsech lidi, kteri se zucastnili organizovani teto mega-akce a doufam, ze na tom vydelali aspon tolik, jako autori finalek.com. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#385 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 22:29

H+: ony jsou finalky.com prodělečné? :)
  • 0

#386 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 9:00

ty,ty,ty & familly napsal/a:
Prosime vsechny, kdo maji fotky z okoli, z tvrze, z akci a take dalsich veci (sponzorskych stanku, vyletu, cestu busem atd..), aby byli tak hodni a sve fotky nahraly do nejake internetove fotobanky, pripadne k sobe na web a zverejnili zde odkaz. Velmi dekujeme za vsechny fotografie. Bude se jednat o prezenci pro Groundspeak (velmi se tesi na fotky z megaeventu na tvrzi)

Dekujeme vsem ;)

za tym ME
Jakub


Nahrál jsem pár fotek ze dvou subeventů, kterých jsme se zúčastnili. Z Tvrze fotky nemám, neb jsem zapomněl doma foťák :(.
http://ttauf.galerie.cz/4676440-pmge
  • 0

#387 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 9:20

Já bych chtěl tímto moc a moc poděkovat úplně všem, kteří se na této akci a všech doprovodných eventech podíleli. Podle mého názoru se to opravdu povedlo a my jsme si celý víkend náramně užili. Ač z Prahy, přesto jsme se ani v jeden den domů nedostali před devátou hodinou večerní. Super akce, super organizace.

Prostě, klobouk dolů před tou vaší šťavnatou úrodou!

Ještě jednou díky.
  • 0

#388 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 11:50

mh.mail napsal/a:
Já bych chtěl tímto moc a moc poděkovat úplně všem, kteří se na této akci a všech doprovodných eventech podíleli. Podle mého názoru se to opravdu povedlo a my jsme si celý víkend náramně užili. Ač z Prahy, přesto jsme se ani v jeden den domů nedostali před devátou hodinou večerní. Super akce, super organizace.

Prostě, klobouk dolů před tou vaší šťavnatou úrodou!

Ještě jednou díky.


Tohle mohu jen podepsat,
k akci v tomto provedení jsem byla lehce skeptická a přiznávám velmi milé překvapení. Akce se mi líbila, bavila jsem se. Co mě mrzí bylo dlouhodobé přecpání většíny Sub-Eventů a nasledná neobsazenost v reálu. To není výtka organizátorům. To je obtisknutí boty pod kostrč těm, co se všude zapsali, aby se nakonec nedostavili.
  • 0

#389 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 12:05

Ani, Zeggo, nevis, jak mi mluvis z duse. Ke mne bylo prihlasenych plnych 60 deti, mnoho jsem musel i na mailovou prosbu odmitnout. Z prihlasenych dorazilo 27! Nerisedsi sobce ani nenapadlo se odhlasit nebo omluvit a zablokovali ucast a zabavu dalsim cca 25 detem (nekteri prisli i kdyz prihlaseni nebyli a udelali dobre).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#390 RouLovci

RouLovci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 12:09

ty,ty,ty & familly napsal/a:
Prosime vsechny, kdo maji fotky, aby zde zverejnili odkaz.

Čím více byl nabitý program, tím méně jsme fotili. Ještě jednou díky organizátorům, díky jejich práci máme vlastně tak málo fotek :).

fotky: http://geowest.rajce...z/PRAGeo_Games/
  • 0

#391 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 13:33

gord napsal/a:
Ani, Zeggo, nevis, jak mi mluvis z duse. Ke mne bylo prihlasenych plnych 60 deti, mnoho jsem musel i na mailovou prosbu odmitnout. Z prihlasenych dorazilo 27! Nerisedsi sobce ani nenapadlo se odhlasit nebo omluvit a zablokovali ucast a zabavu dalsim cca 25 detem (nekteri prisli i kdyz prihlaseni nebyli a udelali dobre).

Přiznám se, že jsem byl jeden z těch, kdo místo jednoho dítěte dorazil i s druhým "mimo soutěž". Malá kačerka dokonce v závěru vyprosila jedno CWGčko mimo plán a celý víkend ho nepustila z ruky (dokonce s ním i spala). Ohromně jsme se bavili a ještě jednou děkujeme všem organizátorům.
  • 0

#392 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 14:15

Par fotek z CWGiady zde http://kvapa.com/cwgiada.php. Mam jeste jine fotky, ale nejak nestiham, takze ty pozdeji.
  • 0

#393 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 14:18

Taky během odpoledne vytřídím fotky a přidám odkaz :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#394 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 15:21

Takže fotky z Tvrze a okolí od nás můžete prohlédnout na tomto odkaze:
/http://moncaazbynda....nt_2010_-_vyber
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#395 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 16:01

Ahoj, fotky z CWGiády 2010 najdete na tomto odkaze: http://geocaching.ma...a2010/index.htm

Jinak děkuji všem za pěkné logy co nam píšete.
  • 0

#396 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 18:30

Měl bych dotaz, když někdo navštívil jen některý ze subeventů, může logovat i návštěvu hlavního megaeventu, když není zapsán v logbooku na tvrzi? Díky za odpověď.
  • 0

#397 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 18:32

Já to beru jako s keší- loguji - pokud jsem v logbooku, pokud v logbooku nejsem - neloguji. Jednoduché a jasné .
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#398 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 20:44

geostorm napsal/a:
Měl bych dotaz, když někdo navštívil jen některý ze subeventů, může logovat i návštěvu hlavního megaeventu, když není zapsán v logbooku na tvrzi?
Díky za odpověď.

Jako u keše. Nejsi v papírovém logbooku, tak jako by jsi nebyl. ME byl na Tvrzi, ostatní subeventy byly jen doprovodné akce. Takže bohužel... ale je to na organizátorech, jestli tvůj případný log smažou či ne. A bavilo by tě zalogovat si něco, kde jsi nebyl?
  • 0

#399 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 22:30

Narazil jsem teď na jeden nově přidaný obrázek u jedné z keší v Horních Počernicích, docela mě pobavil (i když autor to myslí vážně). :D
Vložený obrázek
Ještě pár MegaEventů a Praha bude bez krabiček :o
  • 0

#400 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 22:31

Akce byla super, jen jsme nestihli moc fotit díky opravdu nabitému programu. Něco se ale vybrat podařilo...

http://picasaweb.goo...276726938766900
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama