Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#401 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 10:14

a jako číslo 500 právě logoval attended fotrik!
  • 0

#402 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 10:23

dr.vota napsal/a:
a jako číslo 500 právě logoval attended fotrik!


B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B) ;)
  • 0

#403 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 11:18

randir napsal/a:

dr.vota napsal/a:
a jako číslo 500 právě logoval attended fotrik!


B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B) ;)

Fotríku, ty vstoupíš do historie. Vyplatilo se ti tedy čučet na sklo celý den:):):)
  • 0

#404 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 18:25

Tak tam máte tu ikonku ;)
  • 0

#405 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 18:26

Sutech napsal/a:
Tak tam máte tu ikonku ;)

tak a 11 druhů keší za jeden den je potvrzeno...
  • 0

#406 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 18:51

Supeeer, zrovna na tu ikonku taky koukám, pročítám logy a vzpomínám na víkend jak bylo parádně :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#407 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 19:57

Také přispěji nějakou tou troškou fotek: http://dawwid.rajce.idnes.cz/PGME/ Díky za celou akci, bylo to super
  • 0

#408 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 20:05

pgnext napsal/a:

randir napsal/a:

dr.vota napsal/a:
a jako číslo 500 právě logoval attended fotrik!


B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B) ;)

Fotríku, ty vstoupíš do historie. Vyplatilo se ti tedy čučet na sklo celý den:):):)


Jaky cely den? Od rana jsem stihl posekat travnik, odvezt odpadky a opravit bazen. ;)
  • 0

#409 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 16:52

Kopíruji z listingu:

Ješte, než napíšu svuj vlastní log hodnotící tuto akci z pohledu spoluorganizátora, rád bych zareagoval na nejcastejší výtku k nám - a to ubytování:

Prátelé, jak se ríká, pro dobrotu, na žebrotu. Nevím, kolika jste se zúcastnili podobných akcí, ale co jsem já zažil byl jediný prístup: "Porad si sám". Napr. já jsem loni v Salzburku spal s Gordem na terase opuštené chaty a ANI V NEJMENŠÍM by nás nenapadlo si stežovat - nemeli jsme peníze na ubytování, tak jsme proste museli snášet nepohodlí!
Nikde se v cizine se o cachery organizátori nestarají, jako my zde - meli jste popisy cesty, možnosti dopravy, kyvadlovku a dokonce jsme jako nouzovou možnost pro ty z vás, co by náhodou nesehnali ubytování v nekterém z cetných kempu/hostelu/motelu/hotelu/podobných zarízení v Praze a okolí, zarídili provizorní ubytování.
Ne, nebylo to ideální, verím dokonce, že to pro ubytované byla ponekud otresná zkušenost, ale proboha, kde jste vzali, že jsme meli povinnost vám neco zajištovat? Už jen z toho, že jsme na stránkách nezminovali žádné podrobnosti, lze logicky predpokládat, že ubytování spíš není, než je. Ano, v listingu stálo, že u tvrze je MOŽNOST stanování, ale možnost preci neznamená, že jej automaticky zajištujeme. Krom toho, jak byste si tedy, s ohledem nyní na to, že víte, jak to tam vypadalo, toto predstavovali? Že vybudujeme na louce sociální zarízení, vykopeme septik a zavedeme vodu? Nebo že vám pronajmeme kemp, samozrejme max. 1 km od místa konání, protože jinak by byly opet reci, jak je to daleko!
Takže opakuji, co jsem psal na zacátku - pro dobrotu, na žebrotu. A poucení pro príšte? Vykašlat se na vás kompletne, nezmínit ani písmenkem, že by nekde byla možnost se ubytovat, protože jinak se budou opakovat tyhle sprosté výtky znovu.

Sutech za Czech MegaEvent Team.

  • 0

#410 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 17:22

Spali jsme v obilí na parkovišti a nebyl žádný problém. Věřím, že kačer je typ nenáročný a nějaká větší kritika je velmi ojedinělá. Nám to rozhodně bohatě stačilo.
  • 0
Hczech

#411 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 17:32

Že vám do toho vlezu, jaký tam byl problém? O ničem sem neslyšel... A rozumnej nerozmazlenej člověk se vyspí kdekoli. B)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#412 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:00

Kdo si stěžuje na tohle ... (viz. Sutechův příspěvek výše), je rozmazlený ňouma. Jiná slova k tomu nemám. Naopak mi to přišlo ještě celkem luxusní záležitost. Ale jistě, no, býval jsem tramp a spal jsem kde šlo ... Jinak, hmmm, udělejme to příště v Hiltonu, dejme vstupné 10.000,- Kč/osoba a bude to se vším luxusem, možná :D:D No a pak se zase ozvou jiní ... Ach jo, kritizovat je tak snadné ;) Já jen doufám, že tyhle kecy organizátory neodradí od eventuelní další podobné akce ;) Já spal v autě, ještě s Lonosem a stačilo nám to bohatě! Jinak chci moc poděkovat CMEteamu za uspořádání a organizaci, podle mne byla na úrovni. Bylo místo na parkování? Bylo. Šlo kde postavit stan? Šlo. Byly tam záchody? Byly. Bylo kde koupit pitivo a krmivo? Bylo. Bylo kde posedět a pokecat? Bylo. Byly tam doprovodné akce abyste se nenudili? Byly. Tak kdo by co chtěl víc? No nic ...
  • 0

#413 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:34

randir napsal/a:
Kdo si stěžuje na tohle ... (viz. Sutechův příspěvek výše), je rozmazlený ňouma. Jiná slova k tomu nemám. Naopak mi to přišlo ještě celkem luxusní záležitost. Ale jistě, no, býval jsem tramp a spal jsem kde šlo ...


Ano, tak tohle byla první myšlenka :) , která mi přišla na mysl ...

Bylo místo na parkování? Bylo. Šlo kde postavit stan? Šlo. Byly tam záchody? Byly. Bylo kde koupit pitivo a krmivo? Bylo. Bylo kde posedět a pokecat? Bylo. Byly tam doprovodné akce abyste se nenudili? Byly. Tak kdo by co chtěl víc? No nic ...


... a tohle hned druhá , čili podle mne dost trefné popsání stavu :D ...

PGME bylo prima, mně a mým kamarádům se tu líbilo, pohodově strávený víkend, paráda.

Navíc nám všem přálo počasí, co si přát víc.

Spal jsem v autě, parkovacích míst bylo na výběr dostatek.

Organizátorům samozřejmě poděkování, co jsem měl možnost vidět - vše klapalo.

Ode mě tedy jen díky a těším se na případné další akce.

Bohouš
  • 0

#414 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:44

Vždycky se najde nějakej nespokojenej rozmazlenec, co se o sebe neumí postarat. S tím se musí počítat. Ale je mi jasný, že to organizátory zamrzí. Já byl spokojen, spal jsem ve stanu u kamaráda na zahradě. Když jsem chtěl loni v Salzburku luxus, zaplatil jsem si penzion. Jaký si to udělám, takový to mám...
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#415 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 19:03

Češi jsou národ nebo býval národ trempu a vandráku dnes je to ještě okořeněné GC. Kde je tedy problém.Díky organizátorum za jakoukoliv akci pořádám tábory a vím co to je dát dohromady partu lidí děcek program do jakéhokoliv počasí a zavděčit se všem a ještě se dobře bavit.Proto klobou dolu a díky.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#416 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 19:39

Asi jsem si právě přečetl log, kterej nasměřoval Sutecha k tomu co napsal :) Nestačím se divit :o Přijde mi, že ten (ta), co to psal/a snad ani neměl/a chuť na ten Megaevent přijet, ale když už se pořádal... Trošku mi asi uniká, proč se vlastně dostavil/a Jen dodám, že jsme stanovali na parkovišti na poli, místa tam bylo habakuk, užili jsme si pátek i sobotu, byla to super akce. O mapě s nakreslenými místy s vodou a záchodky jsem se dočetl až dneska, ale nijak mi nechyběla :D Pití jsme si dovezli vlastní, přes den bylo spousta tekutin k zakoupení v areálu, záchodky na benzince nic moc, ale který je maj jak v pětihvězdě? :D A hlavně ať mi nikdo neříká, že když jede ven do přírody, že nevydrží dva dny bez sprchy... To ať si příště radši objedná all inclusive v hotelu ;) Klobouk dolů, co všechno organizátoři zvládli a hlavně s jakou pohodou... Vždycky byli ochotní a s úsměvem na rtech... a tak to má být... Těším se na příště
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#417 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 19:49

mwh, Olivin, bohouscl6, randir, honny, hczech, Sutech SIGNATURE Pokud je někdo náročný, nic mu nebránilo vyhledat si na internetu okolní penziony s odpovídajícím počtem hvězdiček a ubytování si zajistit. ps: Zajímalo by mne kdy si každý remcálek uvědomí, že za hovínka u svého zadku je zodpovědný jen on sám a nikdo mu je utírat nebude.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#418 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 19:57

Kdo někdy připravoval byť jen microevent ví, kolik to dá práce a zabere času. Zde dokonce bylo dost věcí zadara...tedy někdo to za nás zatáhl. Vím, že existuje skupinka lidí, která se nedokáže pobavit sama a potřebuje k tomu pořadatele...to je čiste jejich problém. Já jsem si to tam s kamarády užil, rád potkal pár lidiček, které jsem již dlouho neviděl, prohlédl si tvrz, jednoho teréňáka v akci a o to přeci šlo. Všem, kdo nějak pomohli s přípravou této MEGA akce, moc děkuju ! Nějaká kritika asi musí být, aby to nebylo tak jednotvárné, tak to tak berte a víc neřešte ! :)
  • 0
VSA

#419 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 20:02

Asi jsem si právě přečetl log, kterej nasměřoval Sutecha k tomu co napsal


Hod odkaz...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#420 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 20:03

Zegga napsal/a:
mwh, Olivin, bohouscl6, randir, honny, hczech, Sutech

SIGNATURE

Pokud je někdo náročný, nic mu nebránilo vyhledat si na internetu okolní penziony s odpovídajícím počtem hvězdiček a ubytování si zajistit.

ps: Zajímalo by mne kdy si každý remcálek uvědomí, že za hovínka u svého zadku je zodpovědný jen on sám a nikdo mu je utírat nebude.


Mluvíš mi z duše... V solnohradu jsme spali v penzionu s wifinou a to nám pomohlo přeorganizovat lovy, na eventy vyjíždíme po celeé republice a většinou to jistí levná ubytovna, kdo počítá se stanem, musí počítat s tím, že nebude mít plný komfort, ale ušetří, kdo chce sprchu ať jde do ofiko kempu nebo na lampárnu...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama