Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#41 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 10:06

BTW: nevíte někdo, kolik megaeventů již bylo?

Bylo jich 22, 7 se chystá. Viz. http://www.geocachin...c7-bcc56dc72d4a
Také se na 1. Český megaevent těším a přeji organizátorům hodně výdrže. ;)
  • 0

#42 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 10:40

Chaotic napsal/a:
Těším se na další informace, jen doufám, že to nebude někde na druhém konci republiky.


tesim na dalsi informace a jen doufam, ze to bude nekde na druhych koncich republiky, nez jsou vsechny kese, ve kterych mame prsty :D
  • 0

#43 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 12:46

Dain a Olik napsal/a:

Chaotic napsal/a:
Těším se na další informace, jen doufám, že to nebude někde na druhém konci republiky.


tesim na dalsi informace a jen doufam, ze to bude nekde na druhych koncich republiky, nez jsou vsechny kese, ve kterych mame prsty :D


Ty jo, a já jsem zrovna v této záležitosti na HB jakožto autory přelomového eventu v ČR docela sázel...;)
  • 0
Retired slowcacher

#44 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 13:15

kdepak, to bysme za 1) nedelali tajne, ja su desne jesitne :P 1.b ) a uz bych se tady ve vlakne hadal za ty kecy na autory :) 2) kdysi pred lety jsme na to meli hrisne myslenky, ale po CGC nas to celkem rychle opustilo :D staci jednou za rok obycejne hurky s par novyma keskama, u kterych si vyhrajeme ;) 3) s narustem kaceru, tim padem narustem trecich ploch a nazorovych stretu se obcas (jestli teda muzu mluvit za vsechny) dostavame do naladoveho stavu kolektivni viny - tzn pro ty "......." nic delat uz nebudu :P 4) doma uz nam nic dalsiho organizovat nepovoli, porad si pamatujou, ze jsme pul roku o vikendech nebyvali doma (to je taky napad, delat CGC 140km od domova :D) 5) a ja jsem musel slibit, ze uz do niceho takoveho strkat nos nebudu - leda bych prosondoval, esli se na to uz nezapomnelo toz tak tohle je IMHO bud nekdo, kdo byl letos v salcburku a nadchnul se pro to. nebo ten nekdo, ktery pred pul rokem psal, ze nad tim vazne uvazuje a ma zkusenosti s poradanim velkych akci - nebyl to cowboy ani sobici, tusim ze byl z moravy???? jo a jeste za 6) jak zaznelo v jedne prazske kesi - ztloustli sme, zfotrovateli a jsme schopni leda civet v tv na fotbal a k tomu se cpat burtama a pivem. tak uz proste asi na to nemame :D
  • 0

#45 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 13:56

pozorjed napsal/a:

Dartanan napsal/a:
Tak tedy ano, kachna, flame, nebo jak tomu rikate to neni aby se nekdo jiny poustel do teto akce, aby nebyly 2 na jednom pisecku.

:) no, kdyby prvotní informace byla: chystá se 2-denní event, říjen 2009, 20km od města XY, max 1500 účastníků, tak ano, informace už trochu napoví (a vyvolá patřičnou zvědavosti). Takto nikdo neví, zda to bude letos (megaeventy se většinou zveřejňují 3 a více měsíců předem), spíše to zavání, že si někdo chce zablokovat název "1. český Mega-Event".


No co k tomu dodat, co píše Dartanan má informační hodnotu zajisté ještě vyšší než prapůvodní příspěvek, asi jako užitečnost předlonských novin.

To se tedy máme optat každý zvlášť, abychom napsali, ano, jeden z toho neznámého týmu mi řekl, že je to pravda, že se něco chystá... no to mi ho teda vyndej... ?!

Tak že hlavně ať nějakou megaakci neorganizuje někdo jiný, ale víc zatím nepovíme.. a vlastně tím hlavním sdělením bylo, že si chceme zablokovat vyrčený název pro tuto akci.

Jste fakt asi spadli z višně, je vidět, že na akci pracují, už jenom podle komunikaci s okolím a širokou kačerskou veřejností, opravdoví profesionálové...

Ono je totiž docela jedno, jak se akce bude jmenovat, důležité je, aby vše klaplo tak, aby byl zabezpečen požadovaný počet účastníků, tedy aby byl vybrán vhodný termín, vhodná dostatečně zajímavý lokalita a zařízeno vše potřebné tak, aby byl předpokládaný nápor bezproblémů zvládnut..., nehledě na to, že bude patrně třeba počítat i s tím, aby to bylo zajímavé a dostupné pro zahraniční üčastníky...
  • 0

#46 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 14:57

Neberte to spatne, ale muzu si zarezervovat jmeno "2. Cesky Megaevent"? Kdyz je po tech jmenech takova poptavka, treba by se to dalo vyuzit spekulativne a to jmeno (mozna i se zaregistrovanym waypointem) casem vyhodne prodat... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#47 kardiaci

kardiaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 15:06

A co takhle... 0 ročník prvního českého megaeventu :) ? Oznamuji, že až se nám bude chtít, uděláme nultý ročník, ještě nevíme kde a kdy ale doufáme že budeme první... :)
  • 0

#48 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 15:44

Autacek napsal/a:

pozorjed napsal/a:

Dartanan napsal/a:
Tak tedy ano, kachna, flame, nebo jak tomu rikate to neni aby se nekdo jiny poustel do teto akce, aby nebyly 2 na jednom pisecku.

:) no, kdyby prvotní informace byla: chystá se 2-denní event, říjen 2009, 20km od města XY, max 1500 účastníků, tak ano, informace už trochu napoví (a vyvolá patřičnou zvědavosti). Takto nikdo neví, zda to bude letos (megaeventy se většinou zveřejňují 3 a více měsíců předem), spíše to zavání, že si někdo chce zablokovat název "1. český Mega-Event".


No co k tomu dodat, co píše Dartanan má informační hodnotu zajisté ještě vyšší než prapůvodní příspěvek, asi jako užitečnost předlonských novin.
...


Naopak, to je naprosto kruciální informace, neboť už víme, kde se bude event konat - okolí Písku čili Písecko je poměrně dobře definovaná lokalita :D:D:D
  • 0
Retired slowcacher

#49 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 22:14

Dain a Olik napsal/a:
tohle je IMHO bud nekdo, kdo byl letos v salcburku a nadchnul se pro to. nebo ten nekdo, ktery pred pul rokem psal, ze nad tim vazne uvazuje a ma zkusenosti s poradanim velkych akci - nebyl to cowboy ani sobici, tusim ze byl z moravy????


Nevím, jestli měl David na mysli zrovna nás a už si nepamatuju, jestli jsem tu někde někdy dřív náhodou o ME něco neutrousil, a taky proto, že už jsem v souvislosti s tímto vláknem dostal pár mejlů, tak prohlašuji, že žádný Megaevent NECHYSTÁME a v nejbližší době o jeho organizaci ani NEUVAŽUJEME...!
  • 0

#50 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 23:18

nene, vas jsem nemyslel. kdybych tak nasel to vlakno, kde ten dotycny o tom psal...
  • 0

#51 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 7:01

Dain a Olik napsal/a:
nene, vas jsem nemyslel.
kdybych tak nasel to vlakno, kde ten dotycny o tom psal...

Neco pise dan-sam zde, ale on o poradani neuvazuje:
http://www.geocachin...t=&rowstart=120
  • 0
VSA

#52 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 9:20

vsa napsal/a:
Neco pise dan-sam zde, ale on o poradani neuvazuje:

A Ty to vis jak, Vitku? Ze bys o tom organizovani vedel vic...? :D

Tak uz se nekdo PRIZNEJTE!! B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#53 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 9:37

hplus napsal/a:

vsa napsal/a:
Neco pise dan-sam zde, ale on o poradani neuvazuje:

A Ty to vis jak, Vitku? Ze bys o tom organizovani vedel vic...? :D

Tak uz se nekdo PRIZNEJTE!! B)


...my nesmíme ani naznačovat :DB)
  • 0

#54 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 20:50

dr.vota napsal/a:

hplus napsal/a:

vsa napsal/a:
Neco pise dan-sam zde, ale on o poradani neuvazuje:

A Ty to vis jak, Vitku? Ze bys o tom organizovani vedel vic...? :D

Tak uz se nekdo PRIZNEJTE!! B)


...my nesmíme ani naznačovat :DB)

Jasně, zase ti ...... GeoPerníkáři a nebo .... že by .... někdo ... jiný ? :o
  • 0
VSA

#55 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 20:57

Tak z toho hledání uděláme mysterku. Kdo první odhalí totožnost pachatele, bude si moct zalogovat na eventu FTFA first time found autor :D
  • 0

#56 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 17:09

CIRA napsal/a:
Pozdeji taky muze byt v horizontu pristi petiletky:), nebo je to nakej vtip od Czecho Cowboye, jsou prazdniny a jak vsichni vime desne se nudi a nema co delat:p:p.

Tohle není moje.
Každopádně jsme to plánovali na 5/6-2010, takže nevím, co teď...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#57 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 19:15

To já zase plánuju úplne poslední event :) na 21.12.2012 .. říka vám neco tento datum? neboli konec Mayskeho kalendáře? .. taky pojmenováno jako konec sveta . zatim to plánuju jako pohled na západ slunce z nejvýše položeného bodu v ČR
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#58 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 6:53

honzahais napsal/a:
To já zase plánuju úplne poslední event :) na 21.12.2012 .. říka vám neco tento datum? neboli konec Mayskeho kalendáře? .. taky pojmenováno jako konec sveta . zatim to plánuju jako pohled na západ slunce z nejvýše položeného bodu v ČR


Honzo, když to zaavizuješ dřív, ušetříme na letenku do Mexico DF a vylezeme na Teotihuacan, ne?? Nebo do Cancunu a na Chichen Itza. Nápad se mi líbí, hlavně, jestli budu ještě živej...
  • 0

#59 Czech MegaEvent Team

Czech MegaEvent Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 12:10

Protože již nadešel ten správný čas, zveřejňujeme nějaké konkrétnější informace o chystaném Mega-Eventu:


Název: PRAGeo Games Megaevent

Lokalita: tvrz Hummer + okolí Prahy

Termín konání: 25. - 27. 6. 2010

Náplň: tematický ME (bude upřesněno)

Členy ME Teamu jsou:

* FHonza
* Gord
* hradnik
* Sutech
* ty,ty,ty & family

Pokud nám budete chtít něco sdělit, např. nabídku spolupráce, nekontaktujte prosím jednotlivé členy týmu, ale náš společný nick (dostupný buď zde na gc.cz, či přes profil na gc.com)!
  • 0

#60 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 12:13

Tak to je už zajímavější :)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama