Přejít na obsah


Fotka

kradou se GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#1 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 18:38

Hodlám vypustit do světa Plzeňský GC a přijde mě tak hezký že si myslím aby ho někdo nesebral.Kradou se?
  • 0

#2 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 18:41

Bohužel kradou. Pokud bych Ti mohl doporučit, tak pošli spíše nějaké TB, nebo pouze vyfoť to gcčko a zalaminuj fotografii a pošli do světa pouze toto. Zase na druhou stranu každé pěkné gc když najde člověk v keši, tak má radost a pokud by toto udělal každý, tak bychom časem opravdu již nic nenašli. Ale vzhledem k tomu, že já dvě GC již poslal a 1 je již ztraceno, tak nově už bych nic neposílal.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#3 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:03

Mno, zalaminovaná fotogragie GC je imho dost hnus. My poslali zatím 10 GC, neztratil se ještě ani jeden. Jeden je teď v keši ve Španělsku, jejíž okolí shořelo ale kešku našla lesní stráž a kontaktovali nějakého kačera, tak snad i tenhle GC za chvíli poputuje dál. :)
  • 0

#4 jaryn

jaryn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:11

Já si taky myslím,že fotka není to pravé.Kdo se bojí ať nic nevypuští.
  • 0

#5 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:17

jaryn napsal/a:
Já si taky myslím,že fotka není to pravé..


Však souhlasím:) Je to asi to nejposlednější řešení.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#6 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:18

neřekl bych, že se přímo kradou, ale spíš zmizí s ukradenou, nebo vykradenou keškou, nebo si jej vezme někdo, koho geocaching přestane bavit a už jej dál nedá. V současné době mám venku 22 putovních předmětů z toho je 7 jen kopie a ztratilo se mi 5. 2 právě při vykradení a ukradení kešky. 2 zmizely z keše - 1TB a 1GC. A ten poslední vyzvedl někdo 100mil před cílem v Las Vegas s tím. že jej bere na Aljašku a tím veškerá komunikace s ním zkončila. Jo a ty moje Plzeňské stále ještě cestují. Takže záleží jen na tobě co si vybereš.
  • 0

#7 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:19

stanny_Tigo napsal/a:
My poslali zatím 10 GC, neztratil se ještě ani jeden. :)


Tak to jsi sťastný kačer :) Kéž by to tak bylo u všech GCček.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#8 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:21

Fotku chápu že neuznáváte a jak byste se dívali na povedenou repliku? Třeba z moduritu a probarvenou lakem a nebo z nějaké pryskyřice. Mám na mysli opravdu repku, tedy třeba fotku zalitou na kovové podložce čirou pryskyřicí, oboustranně.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#9 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:23

Zegga napsal/a:
Fotku chápu že neuznáváte a jak byste se dívali na povedenou repliku? Třeba z moduritu a probarvenou lakem a nebo z nějaké pryskyřice. Mám na mysli opravdu repku, tedy třeba fotku zalitou na kovové podložce čirou pryskyřicí, oboustranně.


Super nápad:) Jde o to, aby to ale nebylo zase moc hezké:D To by se mohlo i toto ztratit.
  • 0
www.rcmonstr.ic.cz

#10 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:23

no tak asi ho pošlu, ale bat se o něj budu . . . nebo dá se říct že se někde strácej víc? třeba neposlat ho na slovensko(příklad), ale do německa . . .
  • 0

#11 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:25

Zegga napsal/a:
Fotku chápu že neuznáváte a jak byste se dívali na povedenou repliku? Třeba z moduritu a probarvenou lakem a nebo z nějaké pryskyřice. Mám na mysli opravdu repku, tedy třeba fotku zalitou na kovové podložce čirou pryskyřicí, oboustranně.

to by možná šlo,ale nedokážu si představit jak to dělám a možná by cena vyšla na stejno . . .
  • 0

#12 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:28

t100-CZ napsal/a:
no tak asi ho pošlu, ale bat se o něj budu . . . nebo dá se říct že se někde strácej víc? třeba neposlat ho na slovensko(příklad), ale do německa . . .


co jsem zaregistrovala já tak v Německu bují opecaching, takže tam je černá díra :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#13 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:29

Zegga napsal/a:

t100-CZ napsal/a:
no tak asi ho pošlu, ale bat se o něj budu . . . nebo dá se říct že se někde strácej víc? třeba neposlat ho na slovensko(příklad), ale do německa . . .


co jsem zaregistrovala já tak v Německu bují opecaching, takže tam je černá díra :-)

asi jsem lama ale co je opencaching?
  • 0

#14 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:32

Mě se 1. Plzeňský coin Radyně ztratil ve Francii v ukradené keši. S tím člověk neudělá nic... Nasere ale i tak půjdu do dalšího coinu a zase půjde do světa.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#15 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:37

[quote]t100-CZ napsal/a:[/quote]
asi jsem lama ale co je opencaching?[/quote]

www.opencachng.de .cz .pl a určitě spousta jiných jsou alternativní servry ke geocaching.com. Jsou založené na nekomerčním principu. Třeba v Německu je spousta keší duplicitních - jsou zaregistrované jak na Openu, tak na GC. Takže když se Ti coin dostane do téhle dvojité keše, tak je možné, že coin vezme člověk z Opnu a coin bude putovat po Opnu keších - bez provázanosti s GC servrem.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#16 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:40

t100-CZ napsal/a:
no tak asi ho pošlu, ale bat se o něj budu . . . nebo dá se říct že se někde strácej víc? třeba neposlat ho na slovensko(příklad), ale do německa . . .


Mno,můžeš ho klidně poslat do Německa,ale na 50% skončí na opačné straně Evropy.;)
  • 0

#17 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:42

stanny_Tigo napsal/a:
Mno, zalaminovaná fotogragie GC je imho dost hnus.


Jestli můžu radit, tak to raději nic než fotku v laminátu.....
  • 0

#18 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:43

[quote]Arogant napsal/a:
[quote]t100-CZ napsal/a:[/quote]
asi jsem lama ale co je opencaching?[/quote]

www.opencachng.de .cz .pl a určitě spousta jiných jsou alternativní servry ke geocaching.com. Jsou založené na nekomerčním principu. Třeba v Německu je spousta keší duplicitních - jsou zaregistrované jak na Openu, tak na GC. Takže když se Ti coin dostane do téhle dvojité keše, tak je možné, že coin vezme člověk z Opnu a coin bude putovat po Opnu keších - bez provázanosti s GC servrem.[/quote]

tak to je docela nakokot že to "stopí" někdo z openkačerů a já ho budu mít za stracenej.
No každopádně díky za vysvetlení a rady.
  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:48

Ano, kradou. :@ Bohužel. Z našich už žijí pouze 2 GC :( Osobně se mi zdá nová móda poslat do světa fotokopii GC zalaminovanou v plastu jako hnusná, odpudivá a šílená... Takové GC nechci poponést dál ani discoverovat. Prostě je to fakt odpudivá náhražka. Než toto, to radši své GC ukazovat na eventech apod.
  • 2

#20 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 19:58

No, poslal jsem jeden GC TB140DT a ukradl ho nějaký darebák v UK (měl cestovat do Londýna), nekomunikuje. Tak jsem GC oplakal dal ho do "Unknown location" a poslední záznam má proč tam skončil... Ztrátu přežiju, ale mrzí mě, že takový už nemám, takže příště budu GC kupovat po dvou. Jeden do světa a druhý zůstane pěkně doma v teple :-) A čím víc se budou ztrácet, tím míň jich budu kupovat a pouštět do světa.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama