Přejít na obsah


Fotka

Geocaching.com - Aktivace kraju probehla


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 19:09

TrainTour Reviewer napsal/a:
Dále DŮLEŽITÉ: podařilo se mi téměř nemožné :), a to přesvědčit šéfku reviewerů, aby zařilidla u Groundspeak devs. hromadné databázové nastavení krajů. Hodně jsem to zjednodušil tím,


No ja ziram! Dekuji ti za tvou snahu a doufam, ze se to podari dovest do uspesneho konce.

Predpokladam, ze s vyrobou tech souboru nemas problem. Kdybys mel, radi pomuzeme. (ostatne, protoze si spousta z nas deli kese do kraju podle polygonu, je to vlastne jen export stavajicich dat.)
  • 0

#42 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 19:12

TrainTour Reviewer: Díky za tvou práci.:)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#43 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 19:32

Nene, na soubory mám i dost času a problém není, stejně mají vývojáři čas právě až první srpnový týden, teď ještě něco ladí. Čili pohoda, na stažení mi stačí 4 dny (28 CZ a 5 SK PQ, viz předchozí příspěvek). Ještě jsu napsat kolegům, aby při případných odarchivacích a publikacích nezařazené keše kraj nastavovali, pak by nemělo už nic bez kraje uniknout :)
  • 0

#44 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 20:57

TrainTour Reviewer napsal/a:
Dále DŮLEŽITÉ: podařilo se mi téměř nemožné :), a to přesvědčit šéfku reviewerů, aby zařilidla u Groundspeak devs. hromadné databázové nastavení krajů.

Tak to je paráda. Klobouk dolů a velký dík.
  • 0

#45 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 21:22

Don napsal/a:
TrainTour Reviewer: Díky za tvou práci.:)

jj, Minarjo je 1 :) nebo mafián B). Díky, dobrá věc se podařila.
  • 0

#46 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 21:25

Zatím ještě nepodařila B), jen je to na dobré cestě, Jenn už má u devs. velkou přesvědčovací schopnost :)
Jinak uvedu (pro ty co nečetli) ještě odkaz na dnešní novinky na GC.com v Groundspeak fóru (přihlášení na GS fóra stejné jako na GC.com)
  • 0

#47 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 22:28

Viem, ze o to boli dlho snahy a teraz sa to podarilo, ale aj tak sa opytam, k comu to je, okrem toho, ze sa reviewerom rozdeli lepsie fronta? Taktiez statistika ma nechava chladnym... A doteraz nechapem dovody ludi, co si stahuju celu republiku... ;) Je to len naivny dotaz, ziadne zakladanie flame :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#48 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 22:33

Saman napsal: .... tak to je dobrý, chtěl jsem napsat zhruba to samé, ale pak jsem to nechal plavat... no ale pro hračičky se statistikami se to hodí - takové vyplňování tabulky s obtížností/terénem, doplněné ještě o kraje, to bude síla :D
  • 0

#49 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 22:55

cztweety napsal/a:
Tak tady zavidim tem, kteri maji jednu nebo dve zalozene kese :D

Postupne take prirazuji kraje :)


Jo jim závidíš, ale nás co mají založeno 30 keší nepolituješ, já nad opravou strávil celé dopoledne, a jak jsem při návratu z práce zjistil tak naprd, bo to bude přiřazeno automaticky.
  • 0

#50 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 23:10

Saman napsal/a:
Viem, ze o to boli dlho snahy a teraz sa to podarilo, ale aj tak sa opytam, k comu to je, okrem toho, ze sa reviewerom rozdeli lepsie fronta? Taktiez statistika ma nechava chladnym... A doteraz nechapem dovody ludi, co si stahuju celu republiku... ;) Je to len naivny dotaz, ziadne zakladanie flame :)

Šamane, je vidět, že nebydlíš na nějakém pomezí, nám z česko (slezsko), polsko, slovenského bermudského trojuhelníku to třeba výrazně ušetří práci. Vím že budu kešit na prostoru svého kraje, a nepojedu do zahraničí (bo vyřizovat víza na slovensko je zapeklitá věc), tak si stáhnu jen svůj kraj a podnikám tam, náhodou se mi povede, a vyřídím si vízum na slovensko, tak už to řeší třeba žilinský kraj. Horší je to s polskem, tam je potřeba zaproszenie :D . Ale ne to je jenom nadsázka, ale je fakt, že jsem si musel dělat PQ na vzdálenost od HC, a jiné státy EU mi zbytečně posbíraly místo v garminovi.
  • 0

#51 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 23:15

Traintour: jak to bude s nastavením krajů již archivovaným keším? Dělaly by zbytečně neplechu ve statistikách. Archivovaný listing už ale nejde ownerem měnit... Každopádně díky!
  • 0

#52 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 6:32

TrainTour Reviewer napsal/a:
Dále DŮLEŽITÉ: podařilo se mi téměř nemožné :), a to přesvědčit šéfku reviewerů, aby zařilidla u Groundspeak devs. hromadné databázové nastavení krajů.


Dobra prace Pepo. Diky

Myslim Pepo, ze tato dobra zprava by si zaslouzila samostatne vlakno v reviewerskem foru.
  • 0

#53 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 7:12

samanku, tobe je to rozhodne k nicemu. ;) ostatne stejne jako jina data vcetne samotnych souradnic kesi. mozna az jednou tu svoji gpsku zapnes - a nebudes si jen od ostatnich zapisovat na kus papiru, na jakych jste vlastne byli (pripadne cekat, az je zaloguji) - tak zjistis, ze gpska je prazdna a ti, co ti pripravuji vylety, kese tam nejdriv musí roztridit, postahovat a nahrat ;) :D
  • 0

#54 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 7:21

samanku, tobe je to rozhodne k nicemu. ;) ostatne stejne jako jina data vcetne samotnych souradnic kesi. mozna az jednou tu svoji gpsku zapnes - a nebudes si jen od ostatnich zapisovat na kus papiru, na jakych jste vlastne byli (pripadne cekat, az je zaloguji) - tak zjistis, ze gpska je prazdna a ti, co ti pripravuji vylety, kese tam nejdriv musí roztridit, postahovat a nahrat ;) :D
  • 0

#55 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 10:46

junet napsal/a:

Saman napsal/a:
Viem, ze o to boli dlho snahy a teraz sa to podarilo, ale aj tak sa opytam, k comu to je, okrem toho, ze sa reviewerom rozdeli lepsie fronta? Taktiez statistika ma nechava chladnym... A doteraz nechapem dovody ludi, co si stahuju celu republiku... ;) Je to len naivny dotaz, ziadne zakladanie flame :)

Šamane, je vidět, že nebydlíš na nějakém pomezí, nám z česko (slezsko), polsko, slovenského bermudského trojuhelníku to třeba výrazně ušetří práci. Vím že budu kešit na prostoru svého kraje, a nepojedu do zahraničí (bo vyřizovat víza na slovensko je zapeklitá věc), tak si stáhnu jen svůj kraj a podnikám tam, náhodou se mi povede, a vyřídím si vízum na slovensko, tak už to řeší třeba žilinský kraj. Horší je to s polskem, tam je potřeba zaproszenie :D . Ale ne to je jenom nadsázka, ale je fakt, že jsem si musel dělat PQ na vzdálenost od HC, a jiné státy EU mi zbytečně posbíraly místo v garminovi.

no ale toto sa da riesit v pq predsa nastavenim statu, z ktoreho chces sosat. Pre mna su tie kraje len dalsi zbytovny klik naviac, ked sa chcem dostat na Cesku republiku...B)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#56 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 10:48

To Dain: kus :D uz 2 roky mam 60csx, nemusim to ladovat rucne a a snazim sa poctivo tak ako ostatni :P Zatial som pre tie kraje necital ani jeden rozumny argument ;)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#57 adrtru

adrtru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 11:52

Me se kraje libi. Ani jsem o nich nevedela, protoze na foru nebyvam. Cas nedovoli :). Ale vce pri zmene listingu jedne kese me to donutilo kraj vyplnit :D a tak jsem zaktualizovala vsechno. Pro nas nekombajnery z kraje republiky jsou kraje uzasna vec. Jenom musime pockat na prirazeni kesi ke kraji. Zatim tam vidím pouze nase kese a par kesi od nekolika malo aktivnich autoru ;). Vitame i Slovensko. Zrovna jsme tam nakoukli a chceme se tam brzy vratit. Bude to snazsi. Diky moc za pomoc :D
  • 0
adrtru

#58 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 12:01

Taky mi neni jasne, k cemu ty kraje jsou. Predstavuje hranice kraje nejakou barieru? Pokud chci blizke kese, nastavim vzdalenost, pokud se bojim polaku, nastavim stat, ale k cemu je nastaveni kraje? Nebo nekdo opravdu pojede klidne 50 km ve svem kraji, ale kdyby mel jet dvacet kilometru do kraje sousedniho, byl by to pro nej problem? Nerozumim.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#59 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 13:14

Kraje se hodí třeba ve výsledcích vyhledávání. Když je třeba víc keší s podobným jménem, takhle hned poznám tu správnou, aniž bych otevíral listing.
  • 0

#60 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 13:30

osvejda napsal/a:
Kraje se hodí třeba ve výsledcích vyhledávání. Když je třeba víc keší s podobným jménem, takhle hned poznám tu správnou, aniž bych otevíral listing.

a kdyz je vic kesi s podobnym jmenem v tom samem kraji? ;)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama