Přejít na obsah


Fotka

Zničený GC ... část druhá


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#1 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 12:02

Nevím proč je původní vlákno bez vysvětlení zamknuté, jestli se třeba cztom bál, aby mu někdo do diskuze nenapsal souřadnice finálky? Každopádně mě to zajímalo, souřadnice jsem vyluštil během chvilky a včera jsem se byl na místě podívat ... Takže se ptám, jaká je situace ohledně těch coinů? cztom tvrdil, že odsunout desku a pokusit se o záchranu ze studny nebo co to je, "prostě nejde". No a můj nález? "Nejde" to jenom proto, že studna je prostě na očích několika domů. Novou krabičku jsem ani nehledal, protože jsem si bůhví proč myslel, že se finále přesunulo na nějaké inteligentnější místo. Místo toho, abych hledal krabičku, jsem prostě odsunul nejdřív jeden a potom i druhý krajní panel a posvítil si dovnitř. Je to prostě studna, k vodě cca 5-6 metrů hluboká, kolik je vody těžko říct, ve studně je nějaká utržená trubka a nějaké udělátko na čerpadlo ... takže si myslím, že je to spíš studna než septik. Měl jsem s sebou bohužel jen vybitou čelovku a na dno jsem dosvítil stěží s dovnitř nataženou rukou...nicméně mám dojem, že něco jako keška stále plave na hladině! Pokud je to tak, opravdu stačí jen kýbl na špagátě...na tom místě, na kterém to je, by výlov asi opravdu vzbudil dost pozornosti, ale myslím, že by bylo úplně v pohodě jít se zeptat sousedů, komu studna patří ... že tam prostě něco spadlo a že to zkoušíme vylovit...aby na zachránce někdo nezavolal policii...to by ovšem asi (minimálně na nějaký čas) musel cztom zauvažovat o nějakém jiném umístění finálky...Myslím, že za tu záchranu by to stálo... Do studny by se šlo i případně spustit, blízko je strom za který by se dalo přivázat lano...Takže?
  • 0

#2 cztom

cztom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 14:36

Nevím, jakým zázrakem se ti podařilo ty panely odsunout, ale rukou to určitě nebylo. Myslím si, že to nebude tak snadné, jak říkáš. Hodit vědro do studny a vylovit. Vzhledem k tomu, kde místo je, to bude pravděpodobně patřit obci a dohoda o výlovu bude hodně těžká. Já do toho zkrátka nejdu. Finálku kvůli toho přemísťovat taky nebudu. Ať si těch pár bláznů, co do toho s tebou půjdou, klidně zalogují.
  • 0

#3 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 14:57

Já myslím, že by stačilo, vzít na sebe nějaké monterky a kdyby se někdo ptal, tak jen máte za úkol odebrat vzorky, na rozbor kvality vody, nebo že ji máte vyčistit, či jiná podobná výmluva. Když se to dělá sebejistě, tak je to nejmíň nápadné;)
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 15:35

jejda, tady se rýsuje pěkná kowbojka :D
  • 1

#5 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 15:37

riki napsal/a:
Já myslím, že by stačilo, vzít na sebe nějaké monterky a kdyby se někdo ptal, tak jen máte za úkol odebrat vzorky, na rozbor kvality vody, nebo že ji máte vyčistit, či jiná podobná výmluva. Když se to dělá sebejistě, tak je to nejmíň nápadné;)


Ideálně montérky Vodovodů a kanalizací, případně hasičské ;), to se nebude raději nikdo ptát na nic a dělat to v pracovní době brzy ráno.
Mimo pracovní dobu je to moc nápadné.
Na samotném místě jsem byl a nebyl by problém desky odsunout, přeci jen je to standartní betonový poklop na studnu o váze do 100 kg.

Chce to najít jen cvoky co se do toho pustí :D.
  • 0

#6 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 17:51

Škoda, že je to pro mne trochu z ruky, jinak bych do toho hned šel. Za tu srandu by to stálo. :D:D
  • 0

#7 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 18:19

Jaaaaaj! No do takove akce bych sla taky a hned :D:D
  • 0
Peace through superior firepower.

#8 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 18:56

ja do toho urcite du, jenom dejte vedet kdy a muzem vyrazit;)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#9 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 22:51

Dejte vedet kdy, pridam se samozrejme taky ;)
  • 0

#10 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2009 - 23:09

Kdyz nic jinyho, tak drzim zachranne rote palce... B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 8:42

Tak z toho udělej záhranný event :D
  • 0

#12 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 19:42

Co tahle silnej magnet na provaze ;)
  • 0

#13 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 19:57

a když v keši nebude nic kovovýho??? :)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#14 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2009 - 21:15

ty,ty,ty & familly napsal/a:
a když v keši nebude nic kovovýho??? :)

Tahle debata už tu proběhla v předchozím vlákně. Jsou tam zcela jistě ty dva geocoiny. Ale jestli jsou z kovu, který se kamarádí s magnety, to není tak jisté. Zkoušel jsem to doma se třemi GC a ten klasikej velkej nereagoval, ale ty dva menší s dírkou a řetízkem ty jo. Tak kdo ví jak by to dopadlo tady s těma dvěma GC.
  • 0

#15 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2009 - 0:48

Tak chtělo by to podběrák na dlouhý tyči..s kýblem by to asi bylo poněkud neobratný..
  • 0

#16 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 10:32

Asi to nedopadlo nijak, - oba coiny (linky na ne jsou v puvodnim vlakne) jsou furt nezvestny.
  • 0

#17 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 10:34

Nabízí se otázka, jestli v té studně neskončil při pokusu o vylovení coinů i cztom :o
  • 1

#18 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 21:39

Takže nyní s uspokojením otevírám toto zpuchřelé vlákno, abych zájemcům o strastiplný příběh utopených coinů vyprávěl jeho poslední kapitolu.
Celá diskuse probudila můj zájem o filmovou mysterku, na kterou bych se jinak vykašlal, protože svět celebrit a hvězd je mi velice vzdálený. Nakonec jsem ji brutnul 9. března a našel i zmíněnou takřka zemanovskou studnu. Pokud slunečné odpoledne dovolilo, nahlížel jsem s baterkou do hlubiny a zdálo se mi, že tam skutečně krabička plove po hladině. Proto dalo pár chytrých lidí hlavy dohromady a přemýšlelo, jak ji vylovit. Nakonec vše rozťal můj kamarád Skeptik013, který šel jako obvykle přímo k věci a pravil, že v sobotu jde s oddílem slaňovat nedaleko a že navečer spustí vybrané dítko do studny. Sešli jsme se tam před sedmou, když byla okolní městská krajina liduprázdná, otevřeli studnu, skutečně identifikovali plovoucí lock-lock krabičku a hned spustili vybraného chlapce dolů. Za okamžik byl nahoře a vítězně třímal oslizlou, ale neporušenou schránku a v ní nový suchý(!) logbook, hračku a oba předloni ztracené coiny. To bylo radosti! To bylo jásání. :D:D:D Sláva mu, on je pašák!

Přiložené miniatury

  • studna_5.jpg

  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#19 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 21:43

Trhac napsal/a:


APLAUS !!!
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#20 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 12 březen 2011 - 21:52

Zegga napsal/a:

Trhac napsal/a:

APLAUS !!!

S dovolením bych se připojil.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama