Přejít na obsah


Fotka

Dakota 20


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
558 odpovědí na toto téma

#1 YelloweL

YelloweL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 21:14

Ahoj všem:), máte už někdo zkušenost s novou řadou Garminu? Nemám zatim zkušenost s žádnou navigací:o...a Dakota 20 mě docela láká. Ale v recenzích celkem kritizují displej...tak nevím...co myslíte vy? Díky;)
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 21:26

Ahoj. Tady je dakotám věnované celé vlákno: Nový GARMIN Dakota je tady (nástupce starých eTrexů)
Třeba v něm najdeš pár odpovědí. Pak se tu taky někde řešila Dakota 10, zkus kdyžtak vyhledávání ve fóru.
  • 0

#3 YelloweL

YelloweL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 21:28

Díky:)
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 21:37

A cim te laka?
  • 0

#5 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 22:04

YelloweL napsal/a:
Ahoj všem:),
máte už někdo zkušenost s novou řadou Garminu? Nemám zatim zkušenost s žádnou navigací:o...a Dakota 20 mě docela láká. Ale v recenzích celkem kritizují displej...tak nevím...co myslíte vy?
Díky;)

Osobne mam Oregon 300 jemuz je take vytykan displej, vlastni zkusenost je vsak zcela jina a s citelnosti za jakychkoli podminek nemam sebemensi problem, cely den ho pouzivam bez podsviceni - az kdyz je tma, tak ho zapinam - staci prvni stupen. Casto ho vyuzivam pri kesovani na kole a citelnost displeje je dobra i prez slunecni bryle. Jediny stav, kdy je pristroj necitelny je ve tme bez podsviceni :D
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2009 - 22:24

Ja teda nevim, ale platit za Dakotu 20 nejakejch 7 tisic? Osobne jsem si trocu priplatil a mam Oregon 550, ktery je o trochu jinde.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 7:45

S474N napsal/a:
Ja teda nevim, ale platit za Dakotu 20 nejakejch 7 tisic? Osobne jsem si trocu priplatil a mam Oregon 550, ktery je o trochu jinde.

No rozdíl 2600,- mi připadá už jako docela zásadní... a foťák není o nic lepší než v mobilu, wigo nepotřebuji..
  • 0

#8 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 9:59

Osobně jsem řešil rozhodování mezi Dakotou 20 a Oregonem 300 cca před měsícem a nakonec jsem před 2týdny koupil Dakotu. Hlavně jsem se bál u Dakoty nečitelnosti displeje v některých světelných podmínkách, ale zatím bylo vše v pohodě (pravdou je, že jsem Dakotou nahrazoval navigaci pomocí Samsungu Omnie, kde byl display řekněme špatný). Občas to chce zapnout podsvícení, ale pokud je dost světla, tak jede bez podsvícení a i za šera stačí podsvítit max na půlku. A pokud jde o cenový rozdíl, tak ten také není zanedbatelný oproti Oregonu 550, nějaké 2-3000,- za wherigo, větší rozlišení a foťák mi přijde dost...
  • 0

#9 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 11:02

Máte někdo zkušenosti s používáním Dakoty 20 na kole?
  • 0

#10 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 12:05

Coyote.cz napsal/a:
Máte někdo zkušenosti s používáním Dakoty 20 na kole?

Ja pouzivam Oregon 300 na kole, predpokladam ze je to to same, co potrebujes vedet?
  • 0

#11 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 13:13

Sovic13 napsal/a:
Ja pouzivam Oregon 300 na kole, predpokladam ze je to to same, co potrebujes vedet?


Taky mám Oregon 300(na kole ho skoro nepoužívám). Dakota by měl být dárek pro cyklistu. Myslel jsem jestli někdo náhodou nepoužívá ještě externí snímač otáček nebo třeba pás na tepovou frevkvencia a jestli se to hodí pro silničkáře?
  • 0

#12 YelloweL

YelloweL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 16:02

To Coyote.cz: No, kdybych měla říct, proč dakotu a ne nový oregon. Tak mě lákájí menší rozměry, lepší cena, delší výdrž baterií. Obyč.foťák a wherigo pro mě nějsou důležitý. Pořád jsem si nic nepořídila, ale stále vede Dakota.:)
  • 0

#13 YelloweL

YelloweL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 16:03

pardon, to byla odpověď pro S474N. ;)
  • 0

#14 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 19:56

YelloweL napsal/a:
Ahoj všem:),
máte už někdo zkušenost s novou řadou Garminu? Nemám zatim zkušenost s žádnou navigací:o...a Dakota 20 mě docela láká. Ale v recenzích celkem kritizují displej...tak nevím...co myslíte vy?
Díky;)


Já osobně displey pozdvihnu protože díky nizkému rozlišení je vidět i bez podsvícení a mapa také reaguje rychleji než u O 300 který má vyšší rozlišení .
Werigo se moc nerozšířilo tak toho moc nelituji.
Velikost D20 je velice příjemná.
Osobně bych neměnil .
  • 0

#15 pk84

pk84

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 11:47

Dakota 20 je dobrá;) Souhlas, také jsem si žádných vad displeje nevšiml - viditelný bez podsvícení, má příjemnou velikost do ruky a na řidítka, dlouhou výdrž, je rychlá a ten tříosý kompas je super.
  • 0
Vložený obrázek

#16 Spook

Spook

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 12:45

Hele a na riditka jde pridelat tim drzakem jaky se pouziva i u Oregona?
  • 0

#17 pk84

pk84

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 13:09

Spook napsal/a:
Hele a na riditka jde pridelat tim drzakem jaky se pouziva i u Oregona?


Jo, ale teprve se chystám koupit;)

Dakota by měla být kompatibilní se vším pro Oregona.
  • 0
Vložený obrázek

#18 YelloweL

YelloweL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2009 - 18:05

Super, díky za postřehy, je rozhodnuto-chci Dakotu...teď by mi ještě mohl někdo poradit, jak na něj ušetřit. :D
  • 0

#19 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 21:49

YelloweL napsal/a:
Super, díky za postřehy, je rozhodnuto-chci Dakotu...teď by mi ještě mohl někdo poradit, jak na něj ušetřit. :D

sběr železa je velice známá metoda : ))
  • 0

#20 VranaTC

VranaTC

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 22:29

Mam skromny dotaz, silne uvazuji o koupi pristroje Dakota 20 a chci se zeptat, jestli nekdo nema zkusenosti jaky ma prijem v listnatem lese, na navigovat.cz jsem se docetl, ze pry ma problemy pod listnatymi stromy. Ma nekdo jiz nejake zkusenosti s citlivosti cipu? Diky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama