Přejít na obsah


Fotka

VelkyVezir - gratulace?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
89 odpovědí na toto téma

#1 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 21:35

Skrz PU a HK se zase prohnal jeden zdatný lovec, který dokáže zmáknout několik delších multin a spousty mysterek za pár hodin. Tohle prostě nedokáže každý a tak nezbývá než pogratulovat. Jen mne mrzí, že ho nic nezaujalo a to navštívil několik krásných míst a ani s luštěním mysterek ho nic neučarovalo, či nenaštvalo. Tím se liší od drtivé většiny. Prostě poděkoval a šel dál. To člověka zamrzí....

Dalsi pohodova zalezitost behem dnesniho kombajnovani Hradce a okoli ve spolecnosti Blogiho. Diky za kesku!

Pro rejpaly: Proč to píšu? Asi proto, že mne předběhl ve statistikách ???
  • 0
VSA

#2 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 21:56

No, ale hlavne co toho chlapci stihli v tom Hradci... Treba takovou rychlovku jako Zapomenuta pevnost :D
  • 0

#3 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 21:56

to VSA: To jsou velice zajímavé informace ale nechám je radši bez komentáře.
Jen bych si dovolil upozornit na menší nesrovnalosti ve tvém statbaru. Zkopíruj si v profilu do kolonky Status bar toto:

http://img.geocachin...f1-16562e23ad1a

Pokud si ovšem nechtěl dělat reklamu pro spuzvu:D.
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 22:16

No je to kluk sikovna, takovy cisla za takovou dobu. Treba si mysli, ze dostane neco vyplaceno, az bude prvni :)
  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 22:23

To musí být opravdový machr :o Sekáč, ten se jen tak nezakecá :D Mám sto chutí se jít podívat do logbooku, jestli je tam opravdu zapsaný, ale teď večer se mi už ven nechce. Možná ráno.
  • 0

#6 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 22:25

Verim, ze zapsany je, spis jak se dostal k souradnicim. Ale treba mu krivdime a on si je poctive koupil :)
  • 0

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 22:26

No zas tak bych na to nekvaltoval. Evidentne se nevenuje nicemu jinymu, nez cestovani. Staci shlednout jeho web a i jeho statistiky - jsou to opravdu pusobive cisla - dnu na lovu 282 z 365, z toho prumerne cca 9 kousku denne. Geocacher doslova kazdym coulem!
  • 0

#8 eyelet

eyelet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 22:30

Pro rejpaly: Proč to píšu? Asi proto, že mne předběhl ve statistikách ???[/quote]

Kurňa .. mě už předběhl taky :D
  • 0

#9 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 22:54

vsa napsal/a:
Proč to píšu? Asi proto, že mne předběhl ve statistikách ???

Proste se Vitku smir s tim, ze jsi ode dneska MalejVezir... B)

Docela se divim, ze to pohodove nevzali i pres zitrejsi event - ta ikonka musela na mape evidentne prekazet... :D

A co se tyce udajneho prodeje finalek - v tomhle kseftu evidentne nejedu, optam se Dolara a Wexicka...
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#10 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 23:16

Maloobchodnik Wex i jediny velko dodavatel v CR dolar rikaji ze nic nekoupil takze jsou proti nemu a chteji nechat smazat jeho nelegalni logy!!!!! for Dr.Vota: Kdyz rozdelis team do urcitych lokaci das jim X samolepek tak to stihnout muze.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#11 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2009 - 23:40

Mel by si ty neregulerni logy smazat sam a vyklopit, odkud ma ty souradnice finalek.
  • 0
VSA

#12 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 0:20

Že se tím vůbec zabýváte. Ať si každej zkontroluje svoje schránky a případně logy smaže. Když kouknete do statistiky tak tam má 107 a 105 keší za jeden den, to je jedna keška za 13,5 minuty, za předpokladu že jede v kuse 24 hodin. Když to ty lidi baví tak ať si jedou. Nebo vy s nima snad závodíte????
  • 0

#13 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 0:42

S Vezirem a Blogim jsem se potkal na Šipce, dali jsme řeč, jsou to příjemní chlapíci a jeli fakt pekelně! Takže tak. Každej jak chce.
  • 0

#14 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 4:02

Pane jo, to je zase vlakno. To uz aby se u nas clovek bal nekoho predbehnout ve statistikach, protoze ho zacne hned obvinovat z podvodnych logu. :o:o Jinak nikomu nikdo nebrani, aby zacal taky rychle kombajnovat, popr. kupovat souradnice multin a mysterek. Takze, kdo chce, at to klidne dela taky. ;);)
  • 0

#15 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 8:05

Nj jenže je vidět, že neznáte poměry místních pixel...Jasně ať si to nakoupí, ať se poptá po souřadnicích, ale dopr*ele ať neloguje trapně všude stejně suchej nudnej log...chce to trošku nápaditosti, když už si z tej multiny dělám tradičku...

S Vezirem a Blogim jsem se potkal na Šipce, dali jsme řeč, jsou to příjemní chlapíci a jeli fakt pekelně! Takže tak. Každej jak chce.


Ano, mnoho nakupujících vypadá seriózně a v pohodě...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#16 Asek

Asek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 8:24

To s tím kupováním souřadnic, to se fakt děje? Jestli jo, tak :-))))))))))))))). P.S. Kde takový obchod najdu?;-)
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 8:28

No na druhou stranu panove (a damy), proc se tim znervoznovat? Udela pres 100 kousku denne? Tak to ma muj obdiv, ze to i tak stiha (i kdyz ma ze vsech cachi jenom "tradicky"). On totiz ochuzuje predevsim sebe a nikoliv kohokoliv z nas. Na jednu stranu se mu ani nedivim, protoze nektere mysterky/multiny opravdu za tu ztratu casu nestoji. A navic, mit takovyhle denni skore, tak se ani nedivim, ze mu nezbyva cas na poradne logy :D
  • 0

#18 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 8:43

Asek napsal/a:
To s tím kupováním souřadnic, to se fakt děje? Jestli jo, tak :-))))))))))))))).

P.S. Kde takový obchod najdu?;-)


Malo ctes :) a koukas do profilu :) (treba muj) :D
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#19 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 8:48

S474N napsal/a:
No na druhou stranu panove (a damy), proc se tim znervoznovat? Udela pres 100 kousku denne? Tak to ma muj obdiv, ze to i tak stiha (i kdyz ma ze vsech cachi jenom "tradicky").

On totiz ochuzuje predevsim sebe a nikoliv kohokoliv z nas. Na jednu stranu se mu ani nedivim, protoze nektere mysterky/multiny opravdu za tu ztratu casu nestoji. A navic, mit takovyhle denni skore, tak se ani nedivim, ze mu nezbyva cas na poradne logy :D


Stejne tak obdivujes sportovce co berou zakazane latky a diky tomu vyhrajou? Nebo ty odsuzujes a zde meris jinym metrem?!? At si hraje na score, je mi fuk kdo je na TOPCZ, ale at prizna, ze nehraje cestne!

Je sice hezky udelat 100 kesek za 24h ale kdyz znas mistni pomery treba kolem HK tak vis ze nektery kesky (predevsim multiny v HK) nedas za 10min. aby jsi mohl logovat dalsi kesku na druhem konci mesta.
Ja treba pisu cas nalezu do logu at si kazdy spocita kolik me to stalo casu dostat se od kesky A ke kesce B.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2009 - 8:54

LukaDolar: jenze sportovci hraji o neco, tady se nehraje o nic. I kdyz podle postu nekterych uzivatelu mam pocit, ze ty body jsou pro ne zivotne dulezite. Kdybys pochopil muj post, tak bys zjistil, ze muj obdiv ma proto, ze dokaze odlovit 100 kusu "tradicek" za den. Osobne si fakt nedovedu predstavit, ze je toho schopen, protoze to musi byt doslova brutalni kombajn. To, jak se dostal k souradnicim je vec druha, ale tu jsem nehodnotil. A jak jsem psal - okrada predevsim sam sebe - o nove zazitky, o nove vedomosti apod. BTW ja si taky pisu casy odlovu, ale ne proto, aby me nekdo kontroloval, ale proto, abych si mohl sam pro sebe tvorit vypovidajici statistiky. Proc mam ted pocit, ze si tu chce nekdo hrat na GC policajta a kontrolovat jine? Znova opakuji, ten kdo "podvadi", tak ochuzuje predevsim sebe. Nebo te ty body opravdu tak tankuji, pripadne te stve, ze nemas moznost si koupit ty finalky jako von? :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama