Přejít na obsah


Fotka

Prodám srub v Orlických horách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2009 - 22:43

Srub je postavený na skále nad řekou Říčkou, asi 500m od kešky Plačtivá skála GCXZT8 kousek od Pěčína. Už asi 10 let jsme jej nevyužívali, byl pronajat cestovní kanceláři. Po letošní vichřici byl poškozen viz. foto. Bylo by škoda ho neopravit. Statika je neporušená, je nutno opravit vyvrácené dveře a část střechy. Byl využíván jako výchozí bod pro výlety do Orlických hor. Proto dávám info do tohoto fóra. Nejde mi o kšeft, ale o zachování tohoto kouzelného místa.
  • 0

#2 kubtom

kubtom

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 9:19

Zdravím! pokud nabídka trvá hlásím zájem se na srub podívat a případně ho i koupit. Možná se vám již za mě ozval kamarád . nemohl jsem se připojit, tak jsem ho požádal o kontakt na vás. Spojení na mě: Tomáš Kuba tel. 608 555 777, kubatomas@centrum.cz
  • 0

#3 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 10:32

To misto znam a je absolutne uzasny a suprovy. Ale penize nejsou. Nastesti mam moznost, kdyz je potreba ubytovani nedaleko.
  • 0

#4 Fedovka

Fedovka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2010 - 21:10

Ahoj Honzo! Je ten srub ještě na prodej nebo už má nového majetele? Něco podobného už delší dobu hledáme. Zatím jezdíme pod převisy, ale s dětma je to už dost náročné. Díky za odpověď.
  • 0

#5 Tyrov

Tyrov

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 12:19

Dobrý den Honzo, pokud Vaše nabídka stále trvá, mám zájem. Krásné místo. Děkuji. Tom 605076241
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama