Přejít na obsah


Fotka

Čeština pro Garmin Dakota 20


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2010 - 14:06

keksik napsal/a:
Díky Sobiku, čeština jede v pohodě. Jen mi přibylo v menu "geocaching" tlačítko "Quick Filter". Ne že bych nerozuměl, ale v tak hezky počeštěném přístroji je to jak rána na solar ;)

Samozřejmě na nové verzi češtiny se pracuje a ne každá položka je v ještě Beta verzi dostupná k překladu... Některé texty jsou "na tvrdo" ve firmware a ty nejde přeložit...
  • 0

#22 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 14:56

Tak jsem si udělal dvouhodinovou operaci a stourání se v češtině a dodělal (a něco i sobíkovi předělal) češtinu v quick filtru, multi-cache a sem tam něco. Jelikož si nejsem jist zda-li jsem přeložil všechno klidně se ozvěte, rád budu i já. No a komu to nevyhovuje, samozřejmě, že může v Notepadu udělat pár oprav... Já jsem zatím spokojen... (Jinak použil jsem pár výrazů od HuntBehind a jeho překladu pro oregon a základ od Sobíků, nové výrazy z německých for).
  • 0
Užívej života...

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 21:12

Jelikož jsem od včerejška štastný majitel Oregona 550, je fajn že češtinu někdo převezne... :)
  • 0

#24 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 21:13

Tomu říkám zrada :D
  • 0
Užívej života...

#25 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 20:46

Když už jsem se do toho pustil, tak jsem dopřekladal a doměnil i zbytek věcí a něco víc převzal znovu od Oregonářů. Jediná věc co mi chybí a nemohu na ni přijít je v nastavení pozadí věta Select a background color. Nemá někdo ponětí jaký tag by mohla mít, nebo jak ho zjistit? nefunguje TXT_Select_A_Background_Color_STR_M (a verze bez A, Color nebo background) TXT_Set_A_Background_Color_STR_M Má někdo nápad, problémem je, že tato věta není v žádné jiné navigaci a databáze pro Dakotu zatím kromě té Sobíkovy nefunguje? Nebo zná někdo databazi tagu pro dakotu?
  • 0
Užívej života...

#26 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 18:28

upravil jsem si pár věcí Správce bodů > Správa bodů Správce stop > Správa stop Východ slunce > Slunce vychází (zapadá + Měsíc to samé) Označit bod > Uložit bod Dobíjecí baterie NiMh > Dobíjecí NiMh
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#27 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 9:37

Takže s pomocí patha byly vytáhnuty mě chybějící tagy, použil jsem fremenovy změny a něco dodělal...příště už doufám bude čeština dostupná na opengtt jakekoli nedostatky češtiny hlaste SZ EDIT: 14. září vyřešeno pár chybějících tagů a upřesnění a další (díky fremene): waas = waas/egnos jdi za šipkou = držet kurs slunce a měsíc = astronomické údaje (k tomu jen, jestli někdo nemá lepší název, o jedno písmenko to nesedí na jednom řádku)
  • 0
Užívej života...

#28 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 9:18

UP... nějak ten update zapadl, musel jsem ho dolovat ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#29 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 9:36

a nejaký nápad k tomu slunci a měsíci? ono to zní krásně, ale v menu to vypadá divně...
  • 0
Užívej života...

#30 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 9:38

puczmeloun napsal/a:
a nejaký nápad k tomu slunci a měsíci? ono to zní krásně, ale v menu to vypadá divně...


přemýšlám...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#31 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:00

astronomická data? astron. údaje? uups... ty tam chceš to "slunce a měsíc", že jo? Co s čárkou, jde to? slunce, měsíc?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#32 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:15

No fremena napadlo, že to název Slunce a Měsíc je příliš přízemní a tak vymyslel název Astronomické údaje, což je název pro nás intelektuální kačery jako dělaný :D Jen se nevejde na řádek a dělá to neplechu. Takže hledáme něco podobně povznášejícího a intelygenčnýcho...
  • 0
Užívej života...

#33 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:33

No o jedno písmenko jsou kratší ta "astronomická data", což pro Yntelegtujální kačery je ještě podělanější...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#34 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:35

si to přepíšu na "Zoncna & Luna" a bude klid :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#35 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:35

Nj jenže problém je s tím astronomická/é...špatně jsem to řekl a omlouvám se...prostě to vypadá takhle: Astronomick- é údaje což je špatně :D a frmenenova nová předělávka má styl ;-) (takovejch žvásů kolem jednoho tagu :D, a on se někdo ptá k čemu je geocaching.cz :D)
  • 0
Užívej života...

#36 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:38

Oregonisti furt něco řeší, tak proč ne Dakotisti :P
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#37 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 22:51

Takže máme tu novou češtinu, jelikož je firmware 3.50 s podporou Chirp příloha je zdrojová čeština stáhnutá updatem!!!
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#38 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 12:23

Češtinu stejně jako novou verzi vůbec nedoporučuji stahovat, je to zbytečné (tedy pokud nechcete nepěknou ikonku geocachingu a zbytečný chirp)
  • 0
Užívej života...

#39 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 12:24

pozdě... Chirp by mi nevadil, ale kdo mohl tušit že tam bude ta hnusná ikona :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#40 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 12:26

No asi tak, ta truhla je nechutná a čeština je absolutně otřesná... Az bude cas (nejlépe v pondelí), predelám naši starou a dodělám nové tagy...
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama