Přejít na obsah


Fotka

Výroba nástěnky na CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 klonx

klonx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2009 - 17:53

Dalsim napadum se meze nekladou.I ja se rad poucim.
  • 0
Klonx-Garmin Colorado+Nokia N95,Garmin Asus M10

#22 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 23:40

Co takhle zařadit toto vlákno (nebo spíše článek) do sekce články - Domácí dílna. Nic v ní není a toto myslím by se tam krásně hodilo. A jednoduše to nejdeme až mi, kteří máme málo cwg jich nasbíráme mnohem, mnohem víc :D
  • 0

#23 klonx

klonx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 8:57

Tak jsem návod poslal do kategorie články domácí dílna.Jsem zvědav jak to dopadne.
  • 0
Klonx-Garmin Colorado+Nokia N95,Garmin Asus M10

#24 Kvety

Kvety

    kytarista

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 9:40

No podle toho, že každému, kdo sem napsal, se to líbilo, nevidím problém.
  • 0

#25 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2009 - 10:33

Návod se mi líbí, jen mi v něm chybí rozměry (délka a tloušťka) použitých vrutů (jsou stejné u úhelníků i pantů?). Možná by také nebylo na škodu přidat do prvního příspěvku textový seznam použitého materiálu (abych se pak nemusel pětkrát vracet do obchodu, protože jsem něco zapomněl :))
  • 0

#26 kubik

kubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 12:00

rsc_cz napsal/a:
Návod se mi líbí, jen mi v něm chybí rozměry (délka a tloušťka) použitých vrutů (jsou stejné u úhelníků i pantů?).
Možná by také nebylo na škodu přidat do prvního příspěvku textový seznam použitého materiálu (abych se pak nemusel pětkrát vracet do obchodu, protože jsem něco zapomněl :))

seznam mas jednoduchej:
pocet nastenek =x
pocet uhelniku =4x
pocet pantu = 2(x-1)
a pocet vrutu podle direk ktere budou mit panty a uhelniky:)
dale akuvrtacka, vrtak odpovidajici velikosti, drzak bitu, bit, tuzka, metr, lepidlo na magnet, magnet(y), hmozdinky a vruty pokud chces nastenku veset+vrtacka, odpovidajici vrtak, nebo skobicky pokud nebydlis v panelaku:D a pokud budes pouzivat skobicky tak jeste kladivo
  • 0

#27 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 15:39

CWG čka mám na samolepících korkových nástěnkách. První před cca 3 lety měla takový jemný korek a lepila po celé ploše, takže CWGčka perfektně drží i po několikerém sundání. Další dvě nástěnky jsou ale vyrobené tak, že obyč. korkovou nástěnku za pár kaček natřeli v pruzích lepidlem a stojí 3x víc. Kdyby aspoň fungovala, ale jednak to při posílání balí do igelitu, který se na to přilepí a na pár místech mi zůstal, takže tam to nelepí vůbec, jednak po sundání zůstává na CWG to lepidlo, navícto to při opětovném nalepení už nedrží :angry: :angry: . Tak bacha na ní, výrobce tohohle zmetku je Esselte. Nevíte někdo, kde by se dala koupit ta "původní" ?


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 12 leden 2014 - 23:11

  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#28 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 22:59

Dobrý nápad, cwgečka mám podobně vystavené, korkové nástěnky jsem koupila ve výprodeji v Kauflandu za 14,90, přilepila čtverečky oboustranné lepicí pásky a obalila pěkně smršťovací fólií aby se nezaprášily :-) a pověsila na stěnu. Bez pantíků, pěkně po jedné. Ale už mě sběratelská vášeň opustila, je to dost chaotické, proto jsem zůstala jen u sbírání navštívených eventových. Na turistické známky, těch mám taky pěknou sbírku, používám krepovým papírem obalený 1cm polystyren. Jen tak nabodnutý na stěně  na dvou hřebících bez hlaviček a drží parádně.


  • 0

#29 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 23:11

Já jsem vzal podlahový korek (balíček mi zbyl z podlahy), nalepil na sololit a vrtákem sukovníkem rozvrtal. Mám dvě, jednu na 36, druhou na 49. Jenomže...není to úplně ono. Některá díra je trochu větší, nebo kolečko menší, někdy to z toho padá, je třeba někdy nalepit malý kousek korku na tu hranu. Vzhledem k tomu, že tyto dvě jsem ještě nenaplnil, to vyhovuje. Na stovky a tisíce CWG by to bylo pracné. Měním jen v keších, na eventech jen výjimečně. No, kdybych narazil na tak levné korkové nástěnky, asi bych nezaváhal.


  • 0

#30 standarevnice

standarevnice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 7:54

SUPER. Právě začínám mít problém s umístěním CWG. Tento nápad beru a jdu do toho.


  • 0

#31 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 9:00

Taky se mi to líbí. Mám CWGčka v šanonech, ale tohle si vyrobím.


  • 0

#32 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 19:05

Tak já sem si dle designu a nápadu místní kačerky vytvořil tohle mega dílko... Fotka je dost stará, CWG už je tam poměrně hafo :D

P1060294.JPG


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama