Přejít na obsah


Fotka

TOP 09 CACHES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
121 odpovědí na toto téma

#1 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 8:08

Včera večer jsem dostal zprávu následujícího znění:


Ahoj!

Patris mezi (ceske) uzivetele, kteri nasli pres 1000 kešek, a proto bychom byli rádi, kdybys nám pomohl/a s anketou TOP 09 CACHES (tedy vyhlášení TOP kešek roku 2009), Úkolem je pouze zaslat seznam 20 (podle Tebe) nejlepších keší (pokud možno Jméno+GC číslo keše), hodnocení má pouze dvě podmínky: keška leží v ČR, keška nesmí být archivována

Seznam kešek pošli, prosím, na email top09caches@seznam.cz - je jedno, jestli bude seznam v textu mailu, v .txt souboru, nebo Wordu či Excelu!

Děkujeme za Váš čas!
TOP 09 CACHES, top09caches@seznam.cz

User's Profile:
http://www.geocachin...ef-f273d87c8827


Jelikož nerad komunikuju s anonymy a taky by mě zajímalo jak budou výsledky zpracovávány a zveřejněny, tak píšu sem aby se to všeobecně vysvětlilo. Pokud se něco víc dozvím, rád proberu svůj Top10% bookmark a něco pošlu.
  • 0
Vložený obrázek

#2 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 8:19

Mě to přijde zytečné, když už tu jsou krásně zpracované "Legendy":
http://www.geocachin...2d-40f44979d543

  • 0
VSA

#3 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 8:32

Hmm, jako nemůžu si pomoci, ale proč zrovna TOP 09?? Tak tradičně kdyby to bylo třeba 10, 3, 5, 20.... ale proč zrovna 9?? Jako rok 2009? Zdá se mi to, nebo to má to má nějaký jakýsi politický podtext? Neříkejte, že vás to také nenapadlo :)
  • 0

#4 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 8:35

Mau Loftin napsal/a:
Hmm, jako nemůžu si pomoci, ale proč zrovna TOP 09?? Tak tradičně kdyby to bylo třeba 10, 3, 5, 20.... ale proč zrovna 9?? Jako rok 2009? Zdá se mi to, nebo to má to má nějaký jakýsi politický podtext? Neříkejte, že vás to také nenapadlo :)

Co takhle 2009?
Jinak souhlasím s Vítkem, je to zbytečnost.
  • 0

#5 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 8:44

T.M.S. family napsal/a:
..........
Co takhle 2009?.........

No to je celkem jasný, ale se snažím spíše upozornit na to, že ten název není asi úplně nejšťastnější. Ale jinak je mi to úplně jedno :) - já jen, abychom se pak nedivili, kam všude se může GC dostat ;)....
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 8:51

vsa napsal/a:
Mě to přijde zytečné, když už tu jsou krásně zpracované "Legendy":
http://www.geocachin...2d-40f44979d543

Ano, toto je supr hodnocení a přehled keší. Stále nechápu, proč právě toto není na zdejším serveru (měl by konečně nějaký dobrý obsah) a proč to není aspoň zařazeno mezi Projekty, zviditelněné víc vlevo v nabídce... a možná kdyby bylo zdejší hodnocení keší trochu víc uživatelsky zajímavé, nemusel by vznikat tento projekt.
  • 0

#7 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 8:58

mysakf napsal/a:
Jelikož nerad komunikuju s anonymy....

Tak na tom jsem stejne.... B)

Ale jako mysterka dobry... Treba jako napad, kdo se "chyti" a opravdu mailem odpovi, a "zverejni" tak svoji mailovou adresu, kterou na GC muze mit skrytou.
Protoze posilat reklamni spamy jen tem z top 1000 na nove GPSky je efektivnejsi nez spouste "mudlu" kteri odlovili jen 2 cache. :D:D:D
  • 0

#8 Vacatko

Vacatko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 9:00

Jsem proti označení TOP 09. To je přiblblá politická propaganda samozvané politické strany knížete Karla Schwarzenberga. :o
Jsem proti zavádění politické propagandy na tyto stránky.
  • 0

#9 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 9:04

No tak ne kazdy si vede pochvalne bookmarky, proc ne. Prosel jsem svoje nalezy za 2009 a 20 tipu jsem jim poslal. Jsem zvedav jestli to dopadne jak Legendy: lezeni kanalama v Brne - prochazka po predmestskem lesiku v Praze - prochazka potme po predmestskem lesiku v Brne - lezeni kanalama v Praze - prochazka po namesti v Brne, atd.
  • 0

#10 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 9:09

Vacatko napsal/a:Jsem proti zavádění politické propagandy na tyto stránky.


Souhlasím s Vámi pane Vrchní policejní rado Vacátko :D

PS: Legendy jsou povedené, tak proč vařit znovu podobnou kaši.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 9:11

Také se mi to nějak nezdá.
  • 0

#12 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 9:46

haggaeus napsal/a:Jsem zvedav jestli to dopadne jak Legendy: lezeni kanalama v Brne - prochazka po predmestskem lesiku v Praze - prochazka potme po predmestskem lesiku v Brne - lezeni kanalama v Praze - prochazka po namesti v Brne, atd.

Ano, mám z toho taky podobné pocity. :D
  • 0

#13 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 9:47

Tez jsem dostal tento email. Prvni co me napadlo, ... jasne, mam par nezapomenutelnych kesi ... druhe ... co to je za divny nazev ... kdybych delal zebricek 20 nej, jmenovalo by se to TOP20 ... Bez vyjadreni autora tohoto emailu nelze jiste jeho dobry umysl odsoudit, mozna jde skutecne jen o nestastnou volbu ... Nicmene, jakysi dobry napad mu nezle uprit. Nevim kde se berou "Legendy", nevim kdo udeluje pravo autorovi cache vlozit si toto "razitko" do listingu, a po shlednuti onech obsahlych bookmarku se domnivam, ze tento projekt je zastaraly, neprehledny, a vubec nejsem proti novemu napadu vyhlaseni souteze TOP20 kesi. Trebas tech zalozenych v roce 2009. Nebot, ruku na srdce, zalozit neco co vas v te zaplave vsech kesi skutecne zaujme, to uz chce napad! Idealne pod hlavickou serveru geocaching.cz, a na jeho strankach, oddelene a nezavisle na PM bookmarcich.
  • 0
Via est scopus!

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 9:56

sobikovi napsal/a:
Ano, toto je supr hodnocení a přehled keší. Stále nechápu, proč právě toto není na zdejším serveru (měl by konečně nějaký dobrý obsah) a proč to není aspoň zařazeno mezi Projekty, zviditelněné víc vlevo v nabídce... a možná kdyby bylo zdejší hodnocení keší trochu víc uživatelsky zajímavé, nemusel by vznikat tento projekt.


No, zrovna tohle si ze zdejsiho serveru muzes stahnout pomoci makra bestof do Geogetu. ;)
  • 0

#15 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 10:00

Problém je v tom, že místo aby se dopracoval starý nápad, tak se vždycky rozjede něco nového a zůstane to stát v nějakém stavu částečné použitelnosti. Takže máme hodnocení keší, Legendy, teď bude TOP .... Ale jak chcete dojít k té TOP keši, když někdo juchá štěstím nad neřešitelnou mysterkou a jiný raději chodí za keší týden po lese ?? Jinak mi trochu vadí, že se autor nebo tým autorů nepodepsal nickem.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#16 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 10:03

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Ano, toto je supr hodnocení a přehled keší. Stále nechápu, proč právě toto není na zdejším serveru (měl by konečně nějaký dobrý obsah) a proč to není aspoň zařazeno mezi Projekty, zviditelněné víc vlevo v nabídce... a možná kdyby bylo zdejší hodnocení keší trochu víc uživatelsky zajímavé, nemusel by vznikat tento projekt.


No, zrovna tohle si ze zdejsiho serveru muzes stahnout pomoci makra bestof do Geogetu. ;)


Myslím, že by ten projekt měl mít webovské rozhraní, které umožní v té databázi vyhledávat podle oblastí a dalších hledisek. Jinak je to tak trochu zbytečná práce :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#17 Lindik

Lindik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 10:08

Krome toho nazvu se mi napad libi. Evokuje mi to vyhlasovani plzenskych kesi mesice. Jsem zvedava, kdo za tim stoji a co z toho vyleze, takze posilam i sve tipy :) K Legendam mam rozporuplny vztah. Malokdo bookmark listy v prubehu tech let upravuje, takze se seznamu vyskytuji i kese, ktere kdysi byly legendami, ale dnes uz by nebyly. Toto hodnoceni na konci roku, kdy si projedu mnou odlovene kese za rok 2009 beru jako relevantnejsi.
  • 0

#18 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 10:21

Lindik napsal/a:Toto hodnoceni na konci roku, kdy si projedu mnou odlovene kese za rok 2009 beru jako relevantnejsi.

Pokud to ma byt podle let tak jednoznacne jen ty ZALOZENE v roce 2009
  • 0

#19 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 10:27

Čau, jsem vedoucí projektu TOP 09 CACHES, předně bych chtěl podotknout, že název NEPODPORUJE žádnou politickou stranu.

Proč ten projekt- ano, existuje už projekt: LEGENDY, ale ten je tvořen z bookmarků, bookmarky mohou vytvářen jen prémiový uživatelé, jsou v nich i stovky keší. A proto tu je TOP 09 CACHES- nejlepsi kesky, ktere jste v roce 2009 navštívili či založili. Vaším úkolem je poslat 20 TOP keší, máte na to do 31.1.2010, v ten den uzavíráme "hlasování"- do konce února sjednotíme výsledky a vyhlásíme nejlepší kešky roku 2009 (proto TOP 09 CACHES- Top keše roku 2009)- byli bychom radi, kdyby TOP kešek bylo třeba 50 až 100, ale uvidíme, kolik lidí se zúčastní a podle toho uděláme kritéria hodnocení.

Webové rozhraní se připravuje a bude spuštěno při vyhlášení!

  • 0

#20 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 10:29

bobrb napsal/a:

Lindik napsal/a:Toto hodnoceni na konci roku, kdy si projedu mnou odlovene kese za rok 2009 beru jako relevantnejsi.

Pokud to ma byt podle let tak jednoznacne jen ty ZALOZENE v roce 2009


Ano, pristi rok (pokud se anketa uchytí budou jen ty ZALOŽENÉ), ale jelikož je tohle 1. ročník, tak jsme chtěli nechat "volnost"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama