Přejít na obsah


Fotka

Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Raymond

Raymond

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 13:39

Objevil jsem na internetu Colorado 300 za 7000,- nové se zárukou. http://www.pixmania....zEyNjI2OTQ3MDI7,ten bude asi bez map co myslíte?Momentálně chodím s Legendem a celkem mě štve že jenom vlezu pod stromy a už jsem bez signálu, navíc se mi moc líbí ta možnost mít uložené listingy. Hodně jsem ale četl o vypadávání toho ovládacího kolečka, je to hodně častá závada? Nebo si mám radši koupit oregona 300? těch 7500,- za kolik se dá sehnat je tak nejzažší hranice co si můžu dovolit, to býva taky cena bez Topo 2?
  • 0

#2 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:36

Raymond napsal/a:
Hodně jsem ale četl o vypadávání toho ovládacího kolečka, je to hodně častá závada?

No me za celou dobu to kolecko vypadlo jen jednou.
A to kdyz jsem ji mel volne polozenou v aute na palubni desce prede mnou. V zatacce na kruhaku GPS odstredivou silou odrolovala a vyskocila z otevreneho okenka spolujezdce ven na silnici. Zastavil jsem na kruhaku auto, a tim dopravu aby mi ji nekdo jeste neprejel, a sebral GPS, nasel kolecko a nasadil. Od te doby se mi tam, pres vsechny pady a sramy ktere GPS uz prodelala, to kolecko asi "strachy" drzi jako kliště. :D:D:D
  • 0

#3 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:41

No mám Colorado myslím že už něco přes rok, a že se vůbec kolečko dá vyndat jsem zjistil nedávno náhodou, když jsem to tak čistil - takže moje zkušenost = nevypadává, bez problému.
  • 0

#4 Raymond

Raymond

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:51

mimochodem,nevíte někdokde se ještě dá sehnat oregon 200? Po různých internetových obchodech mají buď na dotaz, ve skladu dodavatele ( což asi těžko, když už je neprodávají ani na garmin.cz) nebo již se neprodává.
  • 0

#5 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 15:45

mam colo víc jak rok a za tu dobu jsem měl kolečko venku jednou když jsem ho vyndal kvuli čištění od bláta, silně pochybuju o tom, že by dokázalo vypadnout samo, drží fakt fest
  • 0

#6 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2010 - 17:48

Mam Colorado uz druhy rok a kolecko nevypadlo, ani jsem ho nevyndaval. Jsem spokojen.A mapy se daji nahrat i ty co jsou free, zdarma.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#7 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 2:32

Meh, mně teď tedy to kolečko na dobro vypadlo. Respektive jenom vnitřek toho kolečka, protože praskla guma po obvodu. Našla jsem videa, jak to ovládat tužkou a nevím, jestli je to fake, ale mně to nereaguje. 

 

Tak asi už jen zavolat Garmin Support, jestli mi nepošlou nové.


  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#8 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 7:27

Napiš do Picodasu - v létě jsem tam kupoval zadní kryt (300,-) a kolečko (290,-), vyřízeno do do tří dnů.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama