Přejít na obsah


Fotka

Náhradní díly Garmin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 12:04

Pečlivě jsem prošel celé fórum, ale prakticky nikde se nepíše o problémech s náhradními díly. Vlastním Garmin eTrex Vista HCx a sháním plastové kryty displeje a samotného přístroje. eBay nic, Amazon nic, prostě nikde nic, ani GPS centrum neví. Nemáte někdo tip?
  • 0

#2 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 13:04

Omlouvám se, ale taky jsem nic nenašel a tak bych si taky přihřál polívčičku. Já bych zase potřeboval tlačítka a sklíčko na 60 Cx. Kdyby někdo tušil... Děkujeme.
  • 0

#3 krutizlab

krutizlab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 14:45

Tož já bych si také přihřál polívčičku, sháním gumovou krytku USB na OREGON 300, někam se mne mrška zatoulala... :P
  • 0

#4 jgguty

jgguty

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 14:55

To jako ani PICODAS jako výhradní zastoupení pro ČR?Nemám žádnou zkušenost jen mě to udivuje.Proto reaguju.
  • 0

#5 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 16:28

Ptal jsem se v http://gps.sectron.cz/ v Ostravě na některé díly pro 60 a loni vycházel celý nový obal kolem 500 ,-Kč .
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#6 palic

palic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 17:55

Něco z druhé strany - mám k dispozici několik tlačítek - "joysticků" použitých v řadě eTrex. Jedná se o poměrně často vadný díl a výměna není zas tak složitá. Cena 200 Kč + poštovné.
  • 0

#7 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 18:21

ja mam vyuzitelny kus jednoho eTrexe Legenda je rozbite sklicko krytu displeje a zarizeni "neslysi" satelity, cili je KO prijimaci cast. Jinak zarizeni zcela funguje, je mozne vyuzit na nahradni dily, napr. displej, plastova skrinka (krom plexiskla), joystick, zadni kryt a vubec vsechno asi krom motherboardu... a naopak, pokud tomu nekdo hovi a rozchodi si to, tak budiz mu prano. Navrhovana cena 999 Kc.
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#8 carramba66

carramba66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 20:07

vop.cz napsal/a:
ja mam vyuzitelny kus jednoho eTrexe Legenda

je rozbite sklicko krytu displeje a zarizeni "neslysi" satelity, cili je KO prijimaci cast. Jinak zarizeni zcela funguje, je mozne vyuzit na nahradni dily, napr. displej, plastova skrinka (krom plexiskla), joystick, zadni kryt a vubec vsechno asi krom motherboardu...

a naopak, pokud tomu nekdo hovi a rozchodi si to, tak budiz mu prano. Navrhovana cena 999 Kc.


Můžeš mi na mail poslat fotku? Zajímá mě, která je to barva a provedení, jestli by to odpovídalo...
  • 0

#9 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2010 - 16:47

ja shanim kryt na 60CSx nikde nic, jediny co sem nasel je to, ze to garmin krytuje sam, napis na servis@garmin.cz pro info, ale co sem se bavil primo s clovekem z garminu, tak jedina sance je jim to poslat a nechat si to prekrytovat/vymenit dil..
  • 0

#10 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2010 - 21:00

Když jsem to sháněl na Geko, prodali mi pod Nuselákem za pár babek takovou tu maketu GPSky do výlohy. A měl jsem hned přední i zadní kryt :)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#11 Viliiik

Viliiik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 8:27

Zdravím, nevíte zda se dá sehnat gumový kryt na anténu (pokud to je vcelku, tak celé to těsnění) ? Potkan mi ho luxusně rozkousal :(
  • 0

#12 Kakamil78

Kakamil78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 15:01

Vážení přátelé,

mám eTrexe Vistu HCx a potřeboval bych prosím zadní půlku krytu (i bez deklíku na baterky), kde mi nějak sešel stářím ten plochý kabel od slotu na kartu, a těsnicí gumu, kterou mi omylem vyhodila manželka v domění, že je to nějaká stará nepoužitelná lepicí páska, když jsem měl Vistu bez dozoru na stole rozkuchanou.

Díky aspoň za radu.


  • 0

#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 15:15

Odkud jsi? Myslím, že mám doma tuhle navigaci s rozbitým displejem, takže ji nepoužívám.


  • 0

#14 Kakamil78

Kakamil78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 15:24

Odkud jsi? Myslím, že mám doma tuhle navigaci s rozbitým displejem, takže ji nepoužívám.

Jsem s Brna. Ale kdyžtak bych to bral i třeba na dobírku. Jakou bys dal kdyžtak cenu?


  • 0

#15 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 15:26

Smrku, tu GPSku máš jinak funkční? Teda až na ten display. Já pro změnu sháním vnitřní elektroniku, která mi nekomunikuje přes USB s PC...
  • 0

#16 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 15:46

Já tu navigaci chtěl vyhodit, takže vám ji dám klidně zadamro, mě na nic není. Jen nevím, jestli bych nějak dokázal podělit oba...


  • 0

#17 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 15:49

No, mě jde čistě o základní desku, takže by to neměl být problém :-)
  • 0

#18 Kakamil78

Kakamil78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2015 - 16:07

Já tu navigaci chtěl vyhodit, takže vám ji dám klidně zadamro, mě na nic není. Jen nevím, jestli bych nějak dokázal podělit oba...

Ono to jde docela snadno rozdělat. Ta guma jde odstranit snadno, ale je pod ní ještě těsnicí páska (tu nahradím něčím jiným :-) ). Akorát pak se musí dávat pozor na ty pacičky právě u toho spodního dílu krytu, co to drží pohromadě (je to nacvakávací). Když se to oddělí moc sadisticky, tak rády praskají. Pak stačí něžně vysunout ten plochý kabel, ale bacha, v tom konektoru je taková pojistka.Kdyžtak bych to VasoviM kuchnul. :-)


  • 0

#19 Kakamil78

Kakamil78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2015 - 12:32

Já tu navigaci chtěl vyhodit, takže vám ji dám klidně zadamro, mě na nic není. Jen nevím, jestli bych nějak dokázal podělit oba...

 

 

No, mě jde čistě o základní desku, takže by to neměl být problém :-)

 

Chlapi, domluvíme se teda nějak? ;-)

Nabízím ještě variantu, že bych se s VasouM mohl potkat. Mám rodiče ve Velké Bystřici, to je kousek, tak bych spojil příjemné s užitečným. ;-)


  • 0

#20 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2015 - 13:16

Pro mě by bylo nejlepší tu navigaci někomu poslat a pak se podělte. 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama