Přejít na obsah


Fotka

Geocaching - anketa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#1 Misulee

Misulee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:16

Zdravím, dělám bakalářskou práci na téma Geocaching a chtěla bych Vás požádat, zda byste mohli vyplnit dotazník o Geocachingu a jeho možnostech na stránce:http://5487.vyplnto.cz/.

Je to na minutku, díky moc všem zúčastněným :-)

PS: Omlouvám se, jestli Vás tímto nějak obtěžuji, ale toto fórum mi příjde jako nejpříhodnější místo pro hledání účastníků této ankety ;).
  • 0

#2 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:22

ad "Účastnili byste se specializovaného zájezdu za kešemi?" - je předpokládám myšlen organizovaný někým jiným, že? Protože takový zájezdy si děláme, žejo. :))
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#3 Vitásek-10379

Vitásek-10379

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:24

Máš to tam :P
  • 0
VitáSek Oregon 550 , Oregon 300 , Nuvi 760 , GPSMAP 278 C
...jedině geocaching , yachting , čtyřkolky a motorky :-)...

#4 Misulee

Misulee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:28

JJ samozřejmě je to myšlený jako kdyby to dělala např. cestovní kancelář :-). Díky moc
  • 0

#5 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:30

Tak jo, je to tam. Nezapomeň pak zveřejnit, jak jsi dopadla s bakalářkou :-)
  • 0

#6 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:30

No nektere otazky me pobavily, jako listingy v restauracich aneb menu mistnich kesek. :D:D Mas to tam. ;)
  • 0

#7 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:35

Vyplněno. Že já si před lety vybral takové blbé téma.
  • 0

#8 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:40

Mas to vyplnene. Hodne stesti s bakalarkou.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#9 Misulee

Misulee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:51

Jak koukám na výsledky, tak hodně z vás odpovědělo, že by neuvítalo kdyby restaurace nebo ubytovací zařízení nabízela listingy a informace ke keším v okolí, můžu se zeptat proč? :) Mě osobně by se třeba líbilo, kdybych jela někam na dovču a tam přímo v nějakym penzionku bych měla nástěnku s informacema o blízkých keších nebo nějakou mapku:).
  • 0

#10 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:56

Vyplněno ;) Hodně štěstí :)
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#11 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:57

V penzionu bych to bral, do restaurace se mi to nějak nehodí. Ale kdyby nabízeli finální souřadnice okolních multin a mysterek s fotohintem, asi bych to snesl i v restauraci. :D
  • 0

#12 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 18:59

Pak už by to nebylo hledání, ale jatka :-)
  • 0

#13 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 19:32

Cože to studuješ za školu? o_o
  • 0

#14 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 19:42

Vyplněno, ale CK se zájezdy zaměřené na kešky je divné. Přeci ke geocachingu patří i to si kešky sám najít/naplánovat, třeba mě to k tomu prostě patří. Půjčování gps a listingy na hotelech, či restauracích už vůbec ne - vedlo by to podle mě k ničení kouzla geocachingu..Toť můj názor. :)
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#15 adrtru

adrtru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 19:55

Anketu jsem vyplnila, ale představa některých nabídek mnou přímo otřásla. Zájezd cca 20 lidí kteří by najednou hledali jednu keš... Když se někdy domluvíme, vyjde setkání a je nás tam hodně, je to sranda. Ale takhle? V restauraci nebo v místě ubytování by se mi líbil přístup k internetu. Tam si vyberu listingy sama. Vyvěšený je fakt nepotřebuju. Představa geocachingu jako byznysu cestovek mě fakt děsí. CK Kačer prodává účast na eventu v.... :o Přesto přeju hodně štěstí při státnicích a obhajobě.
  • 0
adrtru

#16 Subzero

Subzero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 19:58

Vypněno, těším se na výsledky
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 20:05

Vyplněno. Některé otázky jsou překvapující..
  • 0

#18 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 20:13

To bylo legrační :-) Ale nechci nástěnku ani zájezd.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#19 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 20:17

Misulee napsal/a:
Jak koukám na výsledky, tak hodně z vás odpovědělo, že by neuvítalo kdyby restaurace nebo ubytovací zařízení nabízela listingy a informace ke keším v okolí, můžu se zeptat proč? :)

Mě osobně by se třeba líbilo, kdybych jela někam na dovču a tam přímo v nějakym penzionku bych měla nástěnku s informacema o blízkých keších nebo nějakou mapku:).



A ty děláš geocaching? Vlastníš nějaké keše?

Důležitou součástí hledání keší je utajení místa uložení před cizími lidmi (mudly), aby nedošlo ke zničení schránky. Pokud by někde na veřejném místě (restaurace, penzión) visela např. mapka blízkých keší, co by bránilo např. opilé partě jich pár rozkopat a vykrást?

Muselo by se nějak zajistit, aby se k těmto informacím dostali opravdu jen kačeři, a to si myslím, že je lepší nechat to na příslušném oficiálním webu... Proto jsem napsala NE...
  • 0

#20 Misulee

Misulee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 20:24

No studuji Vysokou školu ekonomickou, fakultu managementu :-), dělám to pod katedrou informatiky, ale jelikož je to ekonomka, tak tam po mě chtějí samozřejmě aby tam byla taky trochu ta ekonomika :), proto jsou tam ty otázky typu zájezdy a listingy v restauraci či v hotelu.

Ohledně těch zájezdů to není myšleno jako že ráno vyrazíme, večer se vrátíme a tím pádem 20 lidí hledá jednu keš, ale že by to byl dlouhobější zájezd, že by to fungovalo něco ve stylu jako agroturistika :-). Týden někde, kde máte k dispozici internet, GPS, mapy, příp. průvodce pro méně schopné začátečníky a běžte si kam chcete kdy chcete :).

A co se týče těch restaurací a ubytování s listingy a jinými materiály - je to myšleno jako zda by si restaurace či např. hotel polepšila v mínění lidí a přívalem zákazníků tím, že by jim toto nabídla :) - taková reklama zdarma, kdy příjde Pepa a řekne hele maj tam net a mapy s kešema a dobře tam vařej, až pojedeš hledat do Pepíkova tak se tam stav taky, doporučuju :-).

Já bych to do té bakalářky vůbec nedávala, příjde mi to takové zvláštní, chvílemi vtipné jako vám, ovšem jedna kapitola trochu ekonomicky zaměřená tam musí být :) a tak mi nic jiného nezbývá než o tom alespoň polemizovat :) ..


jessie.r: Ano, já dělám Geocaching už nějakou dobu, i svou vlastní keš mám. Máš pravdu, souhlasím s tebou, je to trochu ošidné v tom jak říkáš - je tu hrozba, že takhle keše najde někdo, kdo k tomu nemá vztah. Ale na internetu je najde také, ve stejné podobě, jen tady by to měl lehce jednodušší, ale ne zas o tolik.

Proto také v té práci píšu o lepší možnosti 2 a to, že by bylo lepší, pokud by např. ubytovací zařízení vytvořilo keše svoje v okolí, než inzerovat keše cizí, které by mohli být takto poškozeny.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama