Přejít na obsah


Fotka

Nebezpečná keška?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
118 odpovědí na toto téma

#1 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 15:46

Chystáme se s dětmi na noční kešku GC15G6X, která je blízko našeho bydliště, ale po přečtení posledního logu to asi vzdáme...
  • 0
Garmin eTrex30

#2 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 16:18

Za tohle, ta keška prostě nemůže... Něco podobného se mi už taky stalo, teda bez červených teček, ale když na nás začal hulákat myslivec z posedu, tak jsme s Qnikem taky pěkně vyděsili. Tohle se ti prostě může stát kdykoliv kdy půjdeš v noci do lesa. Takže jediné co se dá doporučit je vzít sebou baterku, nejlépe každému jednu do ruky a svítit celou cestu. Jinak mimochodem, zmiňovaná keška je asi nejlepší noční co jsem zatím šel :)
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#3 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 17:47

Tak tohle je opravdu neprijemne, to bych teda nechtel zazit. Tezko ale rict, jestli to byl myslivec - u nas je pouzivani laserovych zamerovacu zakazano, mimo statni ozbrojene slozky, mezi ktere myslivci nepatri.
  • 0

#4 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 17:59

:):):) Uprimne receno je to spis o tom, ze jste zbytecne podelani uz predem ve stylu : "Ja onehdy slysel v televizi, ze na nadrazi nekomu ukradli kabelku a tak radeji ani nevychazim z domu". Myslivci jsou sice casto dost hloupi ale laserove zamerovace urcite nepouzivaji. Spis bych rekl, ze tam mistni spratci hulili travu a chteli je trosku postrasit laserovym ukazovatkem a pripadne to potom vylepsili petardou. Tyhle dve propriety jsou dneska u kluku stejnou samozrejmosti, jako byval pred 20 lety prak a rybicka ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#5 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 18:23

Ehm laser to byl leda že by byl kolega Myslivec z URNy :D Spousta baterek z dealextreme, kde kačeři tak rádi nakupují, se dělá i s laser pointerem ... byli jste na tý keši tenkrát jediní ten den ? :D:D
  • 0

#6 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 18:41

No...jsou to slušný chytrácký keci, ale zkuste troška číst. Ti myslivci v mísním lese jsou asi fakt magoři - předpokládám, že jich nebude moc..jeden, dva? To co jsme Werki potkali mi..to byl asi jine případ. Tady někoho celkem slušně sere, že se jim po lese toulaj lidi...škoda, opravdu supr night pixla.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#7 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 18:47

Byste se divili co dneska používají myslivci ...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#8 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 18:51

mike007 napsal/a:
Byste se divili co dneska používají myslivci ...


Skoda, ze pri tom vsem nepouzivaj i HLAVU a ZDRAVEJ ROZUM!
  • 0

#9 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 18:54

Tjn, ale zase neházejme všechny myslivce do jednoho pytle.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#10 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 18:58

Qnik napsal/a:
No...jsou to slušný chytrácký keci, ale zkuste troška číst. Ti myslivci v mísním lese jsou asi fakt magoři - předpokládám, že jich nebude moc..jeden, dva? To co jsme Werki potkali mi..to byl asi jine případ. Tady někoho celkem slušně sere, že se jim po lese toulaj lidi...škoda, opravdu supr night pixla.

At uz to byl kdo chtel, tak bych si na ten posed dosel a vyrikal si to s nimi z oci do oci a nepsal tady straspytlovsky reci o nebezpecne kesce ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#11 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 19:03

Jsou lidi s tvou povahou a jsou lidi, ktery toho vystrasi...to musis sam uznat.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#12 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 19:32

kapsa napsal/a:

ja kdybych chtěl jit na nějakou takovou pixlu s děckama, tak bych si to po těch lozích rozmyslel... mi je to celkem fuk, jestli se tam v tom lese podělám starachy, ale jestli se to má stat dítěti a ještě se kvůli tomu bát po tmě do lesa a nebo i mimo les... tak to bych si radši rozmyslel...
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#13 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 19:52

hrabosman napsal/a:

kapsa napsal/a:

ja kdybych chtěl jit na nějakou takovou pixlu s děckama, tak bych si to po těch lozích rozmyslel... mi je to celkem fuk, jestli se tam v tom lese podělám starachy, ale jestli se to má stat dítěti a ještě se kvůli tomu bát po tmě do lesa a nebo i mimo les... tak to bych si radši rozmyslel...

A nebylo by prave s deckama lepsi na ten posed zajit a vyrikat si to s nimi? Aby videli, ze tata neni zadna padavka a meli v nem nejakej vzor? Nebo na ne aspon neco zakricet? Utect, klepat se strachy a jeste sirit paniku na webu, to nicemu nepomuze a navic - priste to o to spis udelaji zase ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#14 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 19:53

to je škoda co jsem to tak pročetl asi nádherná keš bohužel jak se tu už zmínilo český myslivci maj občas v hlavě n***** a je smutné, že policie je nekontroluje častěji jen v období honů či mysliveckých akcích kde to maj všichni v cajku a ještě jim většinou kontrolujou jen alkohol zbraně jen tak kouknou a ktomu jenom na papíry od ní. je to škoda jednou bych na ní šel
  • 0

#15 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 20:00

kapsa napsal/a:

Qnik napsal/a:
No...jsou to slušný chytrácký keci, ale zkuste troška číst. Ti myslivci v mísním lese jsou asi fakt magoři - předpokládám, že jich nebude moc..jeden, dva? To co jsme Werki potkali mi..to byl asi jine případ. Tady někoho celkem slušně sere, že se jim po lese toulaj lidi...škoda, opravdu supr night pixla.

At uz to byl kdo chtel, tak bych si na ten posed dosel a vyrikal si to s nimi z oci do oci a nepsal tady straspytlovsky reci o nebezpecne kesce ....


Po bitvě každý generál, že...
  • 0

#16 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 20:25

U téhle keše jsme taky při odchodu od finálky za úplné tmy slyšeli celkem blízko střelbu. Zařval jsem na ně ale pro jistotu jsme raději úvozem rychle pelášili k autu jak jen děti stíhali. No a byl jsem rád až jsme byli v pořádku v autě. Keš je to ale špičková, doporučuju.
  • 0
Vložený obrázek

#17 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 20:38

Don82 napsal/a:
Po bitvě každý generál, že...

Po jake bitve proboha?? To jste fakt vsichni takovy straspytlove?
Pochopim, ze se zensky boji chodit samy v noci po meste, nebo ze se i chlapi boji (taky se jich bojim) houmelesaku a fetaku ale tohle?? Ceho se budete bat priste?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#18 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 20:43

kapsa: Sorry, ale kdyby po mně někdo střílel, tak bych se asi strachy pos*** ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#19 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 21:00

njn a hlavně v noci a nejsem si jistý jestli je povolen noční odstřel zvěře jelikož je obrovské riziko omylu.
  • 0

#20 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2010 - 21:01

mike007 napsal/a:
kapsa: Sorry, ale kdyby po mně někdo střílel, tak bych se asi strachy pos*** ;)

Ja bych z toho asi taky nebyl nadsenej ale o tom tu nebyla vubec rec. Zatim se tu mluvilo pouze o laserovych blikatkach a strelbe odnekud zdalky, tak to nepribarvuj. Od toho tu mame TV Nova, ta by si do zprav pridala i par minimalne ranenejch .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama