Přejít na obsah


Fotka

Checkmatecache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 0:04

Po 30 dnech od uverejneni obohacuji napovedu o nazvy figur, kterymi treba tahnout. Cislo radku kam ma byt postavena zustava stale jeste na vas.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 0:23

Po 30 dnech od uverejneni obohacuji napovedu o nazvy figur, kterymi treba tahnout. Cislo radku kam ma byt postavena zustava stale jeste na vas.

Tak právě nad tím sedím a před pěti minutami jsem si myslela, že jsem to vyřešila. Na nápovědu tahů jsem mrkla jen pro jistotu. A hned u A mi to nějak uniká. Nechám to na jindy, až budu čerstvější. Teď už na to evidentně moje gangliové spoje nemají.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 3:25

Po 30 dnech od uverejneni obohacuji napovedu o nazvy figur, kterymi treba tahnout.

A neni to skoda? :-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 9:10

Hlasim, ze Slajs a Tucek maji taky vylusteno ale v tomhle pocasi je odlov velky adrenalin. Koukam na to misto kazde rano o odpoledne a rikam si tak kdypak te holka konecne dostanem. :))))
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 7:45

Rekl bych, ze je. Je dle meho je malo navstevovana kvuli pocasi. Podivejte dnes rano, "zas kurva pada" zpiva klasik. Byli jsme se tam v sobotu podivat a zase jsme jeli dal. (Stejne jsem si nabil hubu na jinym kopci:-)) ) Urcite na ni pujdem az za lepsiho pocasi.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 7:58

Rekl bych, ze je. Je dle meho je malo navstevovana kvuli pocasi. Podivejte dnes rano, "zas kurva pada" zpiva klasik. Byli jsme se tam v sobotu podivat a zase jsme jeli dal. (Stejne jsem si nabil hubu na jinym kopci:-)) ) Urcite na ni pujdem az za lepsiho pocasi.


Ja mam spis problem, ze sachy jsem hral naposledy v 16 letech a spoustu variant tak neustale prehlizim, protoze uz se neumim soustredit na vsechny mozne a hlavne nemozne varianty. Kdyz uz jsem myslel, ze jsem na to prisel, dozvedel jsem se, ze to mam blbe :-D Tak jsem to musel odlozit a od te doby jsem nemel moznost si k tomu znovu v klidu sednout; sachovnice uz tri tydny ceka opustena na stole s rozestavenymi figurami. Zacina holt sezona a na (pro mne) casove narocnejsi mysterky ohledne pripravy uz nebudu mit tolik casu :-)

Jo, kdyz tak koukam na to dnesni ranni pocasi, asi by to chtelo se domluvit a rozhodit naraz desitky mikro kesek s nazvem "Volani jara No.X" :-/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama