Přejít na obsah


Fotka

Jak hromadne logovat ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#1 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 8:58

Ahoj všem. Nově používám perfektní prográme GeoGet. Pro lovení v terenu používám BeelineGPS který dovede vytvořit soubor geocache_visits.txt Ten jsem si zkusil naimportovat do GeoGetu a zde se mi správně ukázali presne časy nálezu. Tet by me ale zajimalo jak pomoci nejakeho scriptu provest hromadne logovani nalezenych cachi. Nasel jsem makro log-your-visit-0.2 ktere mi otevre okna na GC.COM ale ja bych si predstavoval ze bych si treba predepsal nejaky text ktery by se automaticky vložil + vložil by se datum + poradi cache ktere je. Poradite jak na to, pripadne jak hromadne logujete ? Dekuji
  • 0

#2 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:08

Z Geogetu na GC.com automatizovaně a hromadně logovat podle mě nejde. Aspoň teda nevím jak. Jde to udělat tak, že si cache zaloguješ na netu (klidně si to kopíruj z připraveného texťáku) a pak pomocí autostatu a geojarryho se ti v geogatu označí nalezené keše včetně času (ten musí být na začátku logu napsaný. Pokud někdo ví, že se to dá nějak udělat obráceně z Geogetu, rád se přiučím
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:10

Podle me to taky zpetne nejde. Nicmene kdyz mas soubor geocaches_visited.txt tak je importuj taktez v GC.com jakozto Field Notes.
  • 0

#4 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:19

Zpetne to nejde, ale mam v planu v budoucnu neco pekneho na logovani z GG napsat. Rozhodne ale nebude nejak moc podporovat davkove zpracovani logu , protoze to je prasarna. Moje predstava je asi takovato:

Přiložené miniatury

  • logyourvisit.png

  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:20

Hele a kdyz uz to budes delat, tak tam zohledni i nas, kteri pri kazdem logu pokladame svuj TB jakozto tracer. Tak by to mohlo delat automaticky i s jeho dalsim vyzvednutim. :)
  • 0

#6 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:23

medwyn_cz napsal/a:
Zpetne to nejde, ale mam v planu v budoucnu neco pekneho na logovani z GG napsat.
Rozhodne ale nebude nejak moc podporovat davkove zpracovani logu , protoze to je prasarna.

Moje predstava je asi takovato:


To by bylo fajn, obzvlášť kdyby to umělo log uchovat lokálně na web nahrát třeba později, Hodilo by se to třeba při výpadku gc.com, nebo na offline logování ve vlaku ;)
edit:Teď jsem si teprve všimnul toho tlačítka uložit, takže s tím asi počítáš :)
  • 0

#7 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:23

Satan: Na to zapomen, tohle taky nesnasim ;-)
  • 0

#8 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:23

Parkis: offline logovani a nasledne davkove odeslani je v planu
  • 0

#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:34

medwyn_cz napsal/a:
Satan: Na to zapomen, tohle taky nesnasim ;-)

Diky, vzdycky jsem vedel, ze se snazis lidem usnadnit praci :D:D
  • 0

#10 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:40

Promin, tohle protahovani trackovatelnych hovadin fakt nemam rad. Navic vubec nevim, jak by se tohle jednoduse zpracovavalo. Je to mnohem vic prace, nez bys rekl. Specifikace na jednu vetu, prace na 20 hodin tak asi :D. Kdyz to ani sam nebudu chtit pouzivat, jiste chapes, ze dokazu najit vhodnejsi casovou investici ;) (treba jit ven na kesky). Holt jsem Homo economicus, cesky prelozeno jako sobec...
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:47

medwyn_cz: to ze ty neco nemas rad neznamena, ze to ostatni nevyuzivaji. Samozrejme, ty rozhodujes co tam bude, ale pokud nechces slyset pozadavky uzivatelu, tak se obavam, ze tu funkci potom bude vyuzivat o to mene lidi. Co se me tyce, tak pokud tam ta podpora nebude, tak tu funkcni vyuzivat proste nebudu. :)
  • 0

#12 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:55

S474N napsal/a:
Co se me tyce, tak pokud tam ta podpora nebude, tak tu funkcni vyuzivat proste nebudu. :)

coz bude medwyna jistě nesmírně mrzet a bude kvůli tomu špatně spát ;)
  • 0

#13 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 9:57

Hahaha! Takze ty me jeste budes citove vydirat jo? Ze ti to neni trapny :)
  • 0

#14 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:00

Já nevím, co řešíte. Až medwyn makro zveřejní, dostanou všichni k dispozici i zdojáky a kdo pak bude bránit komukoli včetně S474Na, aby si dopsal funkčnost jakou potřebuje ;)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:02

medwyn_cz: neni :D LudekV: znalosti? :D
  • 0

#16 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:15

Bohuzel je pro takove udelatko az prilis mnoho prekazek - nejvic hlavne cele trackables. Bez nich by to byla celkem hracka (teda az na samotne postovani na web ), s nimi je to nocni mura. Tohle GUI mam pripravene uz od geogetiho eventu v breznu, od te doby jsem na nej nehmatl.

A pritom umim tak krasne vkladat smajliky a odpocitavat pocet znaku od 4000... B):D
  • 0

#17 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:23

Pocatecni uroven znalosti nas vsech byla stejna: nulova. Nekdo se ale odhodla k tomu, aby se naucil zachazet a rozsirovat funkce, pripadne pak ochotne poskytne sve vytvory jinym. Jiny, misto aby se seznami s moznostmi a ucil se, jen tu peskuje a ne zrovan vybiravym zpusobem vyzaduje splneni svych pozadavku. Beda tomu, kdo je neni ochoten splnit. ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:26

gord: ja si myslim, ze jelikoz neznas nase pozadi s medwynem, tak bys to radeji nemel komentovat. Aneb nic neni takove, jake to na prvni pohled vypada ;)
  • 0

#19 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:41

LudekV napsal/a:
Já nevím, co řešíte. Až medwyn makro zveřejní, dostanou všichni k dispozici i zdojáky a kdo pak bude bránit komukoli včetně S474Na, aby si dopsal funkčnost jakou potřebuje ;)

Jasně ... Cizí programy slouží především jako zdroj informací jak dělat tu a tu kulišárnu ...
Přemýšlím, jestli nějaké GG makro nebo filtr používám "tak jak je" ... Asi jen SmartFilter od Luďka ... Teda poté, co tam zapracoval moje změny ... :D
  • 0

#20 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 10:43

Ale teď k tématu: Automaticky nahrávat jednotlivé logy přes GeoJarry jde, takže nic nebrání automatickému logování. Zbytek je na programátorech. Ale čistší řešení je dle mě udělat FieldNotes export (nějaký v GG je, ale originál nepoužívám, mám svůj...) a potom je na GC.com ručně odklikat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama