Přejít na obsah


Fotka

Server GC.com v češtině


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#81 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 19:37

V PC mám květenskou a v noťasu taky, to by mě zajímalo, čím to je. Ale na mapách je to správně, až po rozkliknutí mayská chvíli drží a po pár vteřinách skočí květenská. :(
  • 0
mishiczka1

#82 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 19:40

mishiczka1 napsal/a:
V PC mám květenskou a v noťasu taky, to by mě zajímalo, čím to je. Ale na mapách je to správně, až po rozkliknutí mayská chvíli drží a po pár vteřinách skočí květenská. :(

Co nšjaký plugin v prohlížeči? Google translator?
  • 0

#83 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 19:40

včera jsem tam nějaké pluginy dávala. jak to mám zjistit, v nástrojích nic takového nevidím. Nemohla jsem něco zaškrtnout v GeoGetu?
  • 0
mishiczka1

#84 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 20:54

mishiczka1 napsal/a:
včera jsem tam nějaké pluginy dávala.
jak to mám zjistit, v nástrojích nic takového nevidím. Nemohla jsem něco zaškrtnout v GeoGetu?

No asi těžko někdo poradí, když nevíme kde přesně, v čem se to tak zobrazuje a co tam bylo nainstalováno...
  • 0

#85 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 21:03

dr.vota napsal/a:

mishiczka1 napsal/a:
včera jsem tam nějaké pluginy dávala.
jak to mám zjistit, v nástrojích nic takového nevidím. Nemohla jsem něco zaškrtnout v GeoGetu?

No asi těžko někdo poradí, když nevíme kde přesně, v čem se to tak zobrazuje a co tam bylo nainstalováno...


Já vím, ale včera mi GeoGet nastavil medwyn_cz na dálku přes TeamViewer a pomáhal mi s něčím. Nešlo by to taky takhle na dálku pomoct mi?
  • 0
mishiczka1

#86 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2011 - 12:36

Nevím jestli se v počešťování webu ještě pokračuje, ale pro jistotu nahlašuji chybku. V listingu mých trackovacích předmětu je v anglické verzi uvedeno: Tracking Number: xxxxxx A české verzi je na stejném místě: locPleaseEnterTrackingNumber.String Pro hledání zadej prosím trackovací číslo...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama