Přejít na obsah


Fotka

Mapsource - Pomoc s nahráním mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 21:24

VasaM napsal/a:
Problém je v tom, že ty ikonky musíš nahrát i do GPS. Na to je od GARMINA speciální program, bohuzel nevim jak se jmenuje. Vím, že to jde, o stráveném odoledni jsem tam ty ikony měl, ale pak jsem reklamoval GPS a oni mi posali jinou.


Jmenuje se to xImage http://www8.garmin.c...ails.jsp?id=545

Funguje to i na eTrexech, a mimo jine to umi slouzit i na snimani obrazovek z GPSky.
  • 0

#22 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 22:48

nechci zakládat nový topic.. :) mam dotaz ohledně komunikace softwaru MapSource a mé turistické GPSky Garmin Etrex Legend (ten starej typ).. Jde mi o to, že před nedávnem jsem si přes MapSource dal do mobilu mapy Topo Czech 3 Pro (Garmin Mobile XT).. No a teď jsem si chtěl tyto samé mapy nahrát do Legendu, ale MapSource GPSku za žádnou cenu nemůže najít... Přitom ale jinak počítač GPSku najde (při posílání souřadnic keší do GPSky)... nevíte prosím, kde by mohl být problém? :-) dík
  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 22:52

Tuto mapu do Legendu nenehrajes, neumi ji. A i kdyby ji umela, neumi custom typoes a tutiz ani spousty objektu nezobrazi. Krom toho se nevejde do pameti... zkratka u stareho legenda na tuto mapu zapomen, a sezes si "Topo 50 v4", coz je posledni mapa, ktera v tom bezi. Tedy pokud nemyslis legenda HCx, nebo neco takoveho, to je jine kafe!
  • 0

#24 kullch

kullch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 23:10

aha,dobře.. :) dík za radu
  • 0

#25 Schlom

Schlom

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 18:23

kullch napsal/a:
nechci zakládat nový topic.. :)
mam dotaz ohledně komunikace softwaru MapSource a mé turistické GPSky Garmin Etrex Legend (ten starej typ)..
Jde mi o to, že před nedávnem jsem si přes MapSource dal do mobilu mapy Topo Czech 3 Pro (Garmin Mobile XT).. No a teď jsem si chtěl tyto samé mapy nahrát do Legendu, ale MapSource GPSku za žádnou cenu nemůže najít... Přitom ale jinak počítač GPSku najde (při posílání souřadnic keší do GPSky)... nevíte prosím, kde by mohl být problém? :-) dík


Zdravím, mám teda Oregon, ale mám spíše problém s Mapsource. Kam a jak nahráváš kešky do GPSky? Nemůžu se přes to prokousat. Díky :-)
  • 0

#26 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 11:18

HaLuMa napsal/a:

VasaM napsal/a:
Problém je v tom, že ty ikonky musíš nahrát i do GPS. Na to je od GARMINA speciální program, bohuzel nevim jak se jmenuje. Vím, že to jde, o stráveném odoledni jsem tam ty ikony měl, ale pak jsem reklamoval GPS a oni mi posali jinou.


Jmenuje se to xImage http://www8.garmin.c...ails.jsp?id=545

Funguje to i na eTrexech, a mimo jine to umi slouzit i na snimani obrazovek z GPSky.


Stáhl jsem prográmek a chtěl jsem nahrát symboly do GPS, ale po spuštění mi nechce najít OREGONA. Nevíte někdo proč?
  • 0

#27 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 8:26

Můžu si taky nechat poradit? Z nějakýho důvodu mi zmizela TOPO2 z Garmina eTrex Legend Hcx, tak jsem ji tam přes mapsource chtěla znovu hodit, ale mám taky problém, že mi mapsource nedokáže toho Garmina najít. Kde dělám chybu? Musím to zase nějak propojit s tím ID přístroje? To se mě po cestě nezeptalo. Díky za radu
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama