Přejít na obsah


Fotka

Oregon x00 firmware 3.82 beta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#41 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 14:19

Tak už i ikony jsou tak jak mají bejt. Super.
  • 0

#42 Jurk@

Jurk@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 10:19

Díky Huntbehindovi za češtinu, takže už má asi smysl tam 3.82 nahrát a věřit, že o víkendu nevyhoří. Ještě se zeptám, jestli skutečně padl limit 2000 keší nahraných přes PQ. To by byl hoodně milý poznatek
  • 0

#43 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 11:21

Jurk@ napsal/a:
Díky Huntbehindovi za češtinu, takže už má asi smysl tam 2.82 nahrát a věřit, že o víkendu nevyhoří. Ještě se zeptám, jestli skutečně padl limit 2000 keší nahraných přes PQ. To by byl hoodně milý poznatek

Presne tak, taky jsem tam nahral Huntbehindovu cestinu a novou verzi FW a slape to na pohodu, takze se pridavam : Diky Huntbehinde !
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#44 Jurk@

Jurk@

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 12:57

Tak jsem nahrál, GPS funguje a vyhledává a současně si mohu odpovědět sám že limit 2000 keší prolomen nebyl. Alespoň mně stále hlásí :Překročen maximální počet keší.
  • 0

#45 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:49

premyslim ze bych si tuto betu take nahral, zeptam se proto, nalezli jste nejaky trabl ?
  • 0

#46 ondras28

ondras28

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 14:54

Nahrál jsem to hned jak se to tu začalo řešit. Včera jsem byl na výletě na kole, žádný problém jsem nenašel. Zatim tu na to negativný ohlasy nebyly, takže snad je všechno ok...:-)
  • 0

#47 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 23:41

Tak jsem neodolal a sel taky do noveho firmware:-) Trideni je super, jeste bych byl rad za trideni podle corrected, popripade nejake fraze (kese s final waypointy).
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#48 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2010 - 7:51

Taktéž chvála Huntovi a ještě podotknu, že po diskuzi s kolegou pozorjedem cpu do Oregonu 300 kolem 2500 kousků a no problemo.
  • 0

#49 ondras28

ondras28

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 16:53

Teď jsem se vrátil z kola. GPS se mi jednou vypnula, a nyní ji nemohu připojit k pc. Po zapojení se objeví logo, poté proběhne ukládání do GPX. Následně se objeví jakési pruhy, display jakoby se vypnul a obraz pomalu mizí. Může někdo poradit?
  • 0

#50 ondras28

ondras28

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 17:19

Tak nyní jsem už připojen, pomohlo vymazání všech tras, smazána současná stopa a vymazány údaje z trasového počítače... Že by nějaká chyba v exportu do GPX?!
  • 0

#51 jkalabek

jkalabek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 17:07

Vážení přátelé, trošku jsem laboroval na G Oregon 300 se SW 3.82 a zjistil jeho přednosti a také zatím jeden nedostatek. Při použití filtrů se mi nedaří dát do provozu Filtr na T5 a nedovedu si to vysvětlit. Máte někdo podobné zkušenosti? Díky
  • 0

#52 JeanPierre12

JeanPierre12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 21:51

zdá se, že filtr na terén mi chodí dobře, ale dnes jsem objevil bug ve filtru nalezené a DNF. Filtruje mi to obráceně, než zadám. Není to češtinou v Eng je to stejné.
  • 0

#53 Miroslav Pragl

Miroslav Pragl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 21:54

Ja mel problem s GPX (Pocket Query) na SD karte - OR400 jej proste ignoroval. Po nahrani do pameti pristroje OK. Je pravda ze to byla Praha s maximem (1000) GCs MP
  • 0

#54 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 23:51

Stalo se vám už někdy, že pokud dáte Kam vést? -> Extras -> např. Praking a vyberete místo tak Oregon 300 se sftem 3,82 zamrzne a dá se vypnout jen odpojením zdroje? Já používá kolikrát dost POI dost a s tímto chováním oregoniu jsem se ještě nesetkal.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#55 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 7:24

Tak jsem sešel o nějakou verzi dolů. Ale předtím jsem ještě chvíli zkoušel. A chovalo se to tak, že pokud jsme dal do Oregona asi 6000 přímo z POI Louderu, tak vše ještě fungovalo, ale po nainstalování keší z GSAKu, kde mám většinu bodů nastavených jako POI Takže zase něco kolem 5000 začne se to kousat. Po návratu na verzi 3.6 vše OK.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#56 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 15:05

Iluvator napsal/a:
Tak jsem sešel o nějakou verzi dolů. Ale předtím jsem ještě chvíli zkoušel. A chovalo se to tak, že pokud jsme dal do Oregona asi 6000 přímo z POI Louderu, tak vše ještě fungovalo, ale po nainstalování keší z GSAKu, kde mám většinu bodů nastavených jako POI Takže zase něco kolem 5000 začne se to kousat. Po návratu na verzi 3.6 vše OK.

V Oregonu mám poslední FW, jako POI všechny keše ČR (a pár mimo), ale ještě se mi nezasekl. Ovšem nepoužívám GSAK, ale GeoGet a vlastní (zveřejněné) makro.
Zkus hledat metodou půlení intervalu, který listing to dělá. Budou to nejspíš nějaké nepovolen znaky v listingu.
  • 0

#57 knoflikari

knoflikari

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 17:16

kdyz uz tu mame thread o oreganu 300 , da se jakymkoliv zpusobem navysit pocet bodu trasy, tusim max je 10 000, pokud ale pojedu na delsi trasu treba 3dny tak to jiz nestaci a zacne prepisovat nejstarsi ?? prijel jsem domu po kesovani prodlouzeneho vikendu a nestacil jsem se divid ze mi pulka cyklovyletu chybi
  • 0

#58 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 17:21

Sniz si pocet zaznamenanych bodu na min, vetsinou to bohate staci a vydrzi to fest dlouho ;) Navic trasy se nemazou, ale automaticky archivuji. Nemel bys prijit o nic.
  • 0

#59 knoflikari

knoflikari

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 17:28

dal jsem pripojit do mapsource a stahnout a nacetlo to jen posledni 3 dny, tedy max pocet bodu, jak vytahnu i ten zbytek ?? lepe receno kam se to zaarchivovalo?
  • 0

#60 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 17:32

Pripoj jako externi disk. Garmin\GPX\ ... tam uz to najdes
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama