Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - Nokia 5230


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:37

Zkoušela jsem v terénu a zatím se nezadařilo. Uspěšně jsem spustila GWC soubor. Po odklikání povolení přístupu jsem se dostala až k 1. úkolu, ale nefunguje mi navigace. V Options mám nastaveno GPS type=Internal. Položku GPS mám prázdnou. Tady mám ručně vložit souřadnice, příp. v jakém formátu? Signál byl dobrý. Navigace (Mapy) normálně fungovala. Jenom v aplikaci OpenWIG nereaguje. Tuší někdo, kde je problém, pls.?
  • 0

#2 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:50

V položce GPS jsou informace, co říká zvolená GPSka. Vlevo nahoře pod "anténku" má být nápis GPS: a pod tím je stav, např. "no fix" - pokud nevidí satelity. Když je vidí, změní se nápis na "online". Chodí ti GPS v jiném programu? Pokud ne, najdi aplikaci "Umístění". V ní je volba "Poloha" a v tom "Metody určování polohy". Tam zvol "Integrované GPS" a pokud máš internet předplacený (nebo lacině), určitě i "Asistované GPS". Druhá položka, "Server zjišťování polohy" se nastavuje podle sítě GSM. Já mám "Automatická"-"T-mobile Internet" - "supl.nokia.com" Pokud nemáš zapnutou "Asistované GPS", může trvat dost dlouho, než najde satelity. Se zapnutou asistencí a za dobrého signálu to jde poměrně rychle - pár sekund.
  • 0

#3 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 20:43

Díky. Wherigo úspěšně odehráno. Ještě se mi nedaří ukládat hru po dokončení jednotl. zón, ruční i automatické. Pokus o uložení končí chybou "sync failed ..." a v logu: "STOR: storing game STOR: save failed: java.io.IOException: Write failed" Pls., tuší někdo, co s tím??
  • 0

#4 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 20:53

máš dost místa na kartě? tohle vypadá jako opravdická IO chyba, typu "nemůžu zapsat na disk a nevím proč"
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#5 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 21:30

Mám 2GB kartu, z toho použito 463MB ?
  • 0

#6 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2010 - 21:56

napadlo mě ještě, že by byla chráněná proti zápisu - ale když je tam log, tak to je nesmysl. tak nevím. nějaká černá magie
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#7 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 8:17

Mě prozměnu zase se nepřehrávají zvuky - škoda vzhledem k ceně bude Nokia 5230 hodně rozšířena, takže by se vyplatilo OpenWIG upravit aby plně podporoval tento přístroj.
  • 0

#8 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 13:53

to by se jistě vyplatilo, ale to by zmíněná nokia musela taky trošku spolupracovat a nechovat se naprosto obskurně ;e) LadyBird, můžeš ještě vyzkoušet -vypnout- logování v Options a pak něco spustit a uložit?
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#9 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 15:07

ok, na ukládání mám nejspíš řešení. vyzkoušej verzi z http://raketa.140.cz...g-nokiasave.zip
(musíš hru znovu uložit a pak načíst)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#10 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 15:58

matejcik napsal/a:
ok, na ukládání mám nejspíš řešení. vyzkoušej verzi z http://raketa.140.cz...g-nokiasave.zip
(musíš hru znovu uložit a pak načíst)


Zkusil jsem to a při ukládání tam problikl krátce nějaký error a hra nejde obnovit.

EDIT: zapnuté/vypnuté logování nemá vliv.
  • 0

#11 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 16:08

v tom případě by bylo fajn přiložit log, aby se vidělo, jaký "nějaký error" probliknul
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#12 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 20:52

Otestovala jsem dnes večer, bohužel stav je stále stejný openWIG r358 - "STOR: save failed: java.io.IOException: Write failed." Stejná chybová hláška i u předchozí verze openWIG r341. Potvrzuji, že změna nastavení logování v Options nemá na ukládání vliv.
  • 0

#13 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 20:54

fajn. jestli je někdo z vás z prahy, má telefon, který tohle dělá, a je ochoten strávit s tím asi tak dvě hodiny někdy v průběhu příštího týdne někde v nějaké kavárně, ozvěte se mi. díky .e)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#14 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 5:40

Já se rád někde s tím "krámem" za pár šupů někde zastavím :D
  • 0

#15 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 12:16

Jsem dost v časovém presu. Nabízím se jako tester další verze, až se pánové domluvíte. Příp. v Po 21.6. je přístroj k dispozici okolo šesté u Výstaviště. Díky za pomoc.
  • 0

#16 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 12:26

LadyBird napsal/a:
Díky. Wherigo úspěšně odehráno. Ještě se mi nedaří ukládat hru po dokončení jednotl. zón, ruční i automatické. Pokus o uložení končí chybou "sync failed ..." a v logu:
"STOR: storing game
STOR: save failed: java.io.IOException: Write failed"
Pls., tuší někdo, co s tím??


Máš správně nastavená či odklikaná oprávnění? JAD soubor... aktuální verzi playeru...???

Já používám OpenWIG na N E51 a s podobnými hláškami taky občas bojuju... občas se jejich (ne)přitomnost změní ani nevím proč. Pokud se dobře pamatuju, kdysi mi taky nešlo ukládat, s novou verzí to ale najednou jde.

Btw. umíte někdo poradit co a jak nastavit abych vždy nemusel odmačkávat povolení čtení a zápisu? Pokud vím, se starší verzí playeru jsem mi JAD dovolil zadat "vždy povoleno". Pak jsem musel updatovat (staré verzi vypršel certifikát či tak něco) a už se mi nepodařilo to znovu takto nastavit. Naštěstí to odmačkání stačí při spuštění hry, ne znova v každé zóně nebo tak...
  • 0

#17 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 21:19

Projevuje se chyba u jakékoli keše, nebo u konkrétní? Zkoušel jsem teď jednu N5230 s mojí testovací cartridgí, ale ukládá dobře. Jako vedlejší efekt jsem zjistil, že pokud je cartridge přeložena jako univerzální, přehraje zvuky mp3 jen pokud je mp3 soubor přiřazen "médiu" jako první. MP3, WAV je OK, OGG podle očekávání nepřehrává.
  • 0

#18 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2010 - 7:55

Zatím nešlo ukládat u každé WIG. Zrovna včera jsme z důvodu nedostatku času ukončili Fantomase a příště musíme zase od začátku :( Stahuju cartridge pro Pocket PC.
  • 0

#19 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2010 - 8:02

to ProKesTom: Je možné stáhnout testovací cartridge, kde funguje ukládání, abych mohla otestovat? Díky.
  • 0

#20 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2010 - 17:56

Uložil jsem ji do úschovny: * Test médií.zip (575,21 KB)

Zásilku si můžete vyzvednout během 14 dnů kliknutím na následující odkaz:
http://www.uschovna....4c1ba2739de9b37

Soubor je automaticky odstraněn 62 hodin po prvním úspěšném stažení nebo po dvacátém stažení.

Cartridge je hlavně na test zvuků, všechny zvuky postavy Muzikant mají přiřazené fdl, některé i MP3. Ne všechny se přehrají - asi vliv typu komprese.
Hra se ukládá věcí Disketa. Tady se taky dá nastavit "Uvítací zpráva", která se má zobrazit po dalším načtení / obnovení cartridge.
EDIT: zkoušel jsem to na dvou N5230, v obou funguje.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama