Přejít na obsah


Fotka

Zadávání souřadnic do GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 zcpilif

zcpilif

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 10:34

Zdravím mám takový zajímavý možná neřešitelný dotaz.B) Když chcu třeba v nejakém okolí nebo na nějkém ostrově zadat třeba všech 100 kešek co jsou v mapce ,nejde to nějak najednou ? protože 100 keši posilat po jedné do GPS to je na zbláznění. :P A kdyby šlo ještě třeba o každé (nějak jednoduše) vytiskout - název, kod keše,velikost, teren a obtižnost. Jde o to že když někdy nekde pojednu pryč a nevím kde všude budu , tak si to všechno naházím do GPS a bude to dalko jednoduchší. Ale to asi moc fantazíruji :D) díky za odpovědi
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 10:44

pro začátek...

http://gctour.madd.in/
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 10:44

Všechno, co píšeš, samozřejmě lze realizovat. Ťukat ručně každou kešku do GPS, to bych se zbláznil i já. Otázkou je, co máš za přístroj, jaké programy používáš a podobně.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#4 zcpilif

zcpilif

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:00

mám garmin eTrex legend HCx souřadnice posílám kliknu na send to my GPS (akorát sem si stáhnul z garminu.com nějaký plug-in a vpohode to posilam akorat je to dost casove narocne a kdyz jsem sel na trochu vetsi pocet kesek tak sem si je vsechny natahl do GPS a za¨kladní info zkopiroval do wordu ale trvalo to nekolik hodin nez sem to vsechno udelal http://gctour.madd.in/ jak jsi mi doporucil adresu nejde mi to nainstalovat (zkousel jsem opera exploer a mozila)
  • 0

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:05

to není možny... co jsem jediný, kdo tlačí data do GPS tak, že si stáhnu loc soubory, naimportuji je do GeoGetu, stáhnu jejich data přes GJ, exportnu to do gpx, otevřu v MapSource a tam vyberu body/kešky co mám v plánu a ty pošlu do GPSky?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 zcpilif

zcpilif

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:07

vyzkouším ten geoget ale musím se s tím naučit moc si s tím nerozumím jak přesně zadávaš kešky do toho programu? že okopiruječ kod a vložíš do geogetu?
  • 0

#7 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:17

zcpilif napsal/a:
vyzkouším ten geoget ale musím se s tím naučit


moc si s tím nerozumím

jak přesně zadávaš kešky do toho programu? že okopiruječ kod a vložíš do geogetu?


stáhnu loc soubory, naimportuji je do GeoGetu
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#8 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:22

Zkus toto vlákno http://www.geocachin...545#post_205545.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#9 zcpilif

zcpilif

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:24

ale je to pomerne stejne slozite jak to posilani do GPS akorat jeste nemuzu prijit jak to dostat do toho programu (loc)
  • 0

#10 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:28

zcpilif napsal/a:
ale je to pomerne stejne slozite jak to posilani do GPS

akorat jeste nemuzu prijit jak to dostat do toho programu (loc)


ctrl + i
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:28

Možna bych ti doporučil pro zacatek spis Skrýšotlač nebo MoZiGo. Jako PM si můžeš nechat vygenerovat PQ a tu přímo nakopirovat do navigace.
  • 0

#12 zcpilif

zcpilif

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:30

dal jsem tam jednu kešku a nacetl sem ji ale nezobrazila se mi ale když tam chci dat vice kesek tak mi to prepisuje porad ten samy soubor a je to k nicemu
  • 0

#13 zcpilif

zcpilif

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:32

sobikovi: jestli to moje navigace zvládne
  • 0

#14 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:35

zcpilif napsal/a:
dal jsem tam jednu kešku a nacetl sem ji ale nezobrazila se mi

ale když tam chci dat vice kesek tak mi to prepisuje porad ten samy soubor a je to k nicemu


tahle informace je stejně hodnotná jako "včera svítilo slunce" protože nepíšeš co jsi kam importoval a co se ti kde přepisuje...

jako lidi se ti snaží pomoci, ale moc jim to neulehčuješ ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#15 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:39

zcpilif napsal/a:
Když chcu třeba v nejakém okolí nebo na nějkém ostrově zadat třeba všech 100 kešek co jsou v mapce ,nejde to nějak najednou ? protože 100 keši posilat po jedné do GPS to je na zbláznění. :P


Tohle se dá celkem jednoduše vyřešit.
http://www.geocachin...570#post_204570

Zbytek ti ale neporadím.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#16 zcpilif

zcpilif

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:42

zkusil sem Skrýšotlač ale zdá se mi že na dané místo je strašně hodně kešek a to sem vybral jen tradiční. vybíráto i zrušené keše?
  • 0

#17 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:51

zcpilif napsal/a:
zkusil sem Skrýšotlač ale zdá se mi že na dané místo je strašně hodně kešek a to sem vybral jen tradiční. vybíráto i zrušené keše?


Vezmu tužku, vezmu papír, začnu opisovat a jedu. asi to bude rychlejší, než to tady takhle řešit a řešit a řešit. :)
  • 0
:)

#18 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 11:53

frettie napsal/a:
Vezmu tužku, vezmu papír, začnu opisovat a jedu. asi to bude rychlejší, než to tady takhle řešit a řešit a řešit. :)


tak zase... pokud se to naučí jednou, tak pak příště naimportuje klidně celý Madagaskar během 10 minut ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#19 zcpilif

zcpilif

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 12:07

:D dám ctrl+i a pridam keš kde se mi obějví já ji v té tabulce nemám
  • 0

#20 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 12:11

zcpilif napsal/a:
:D

dám ctrl+i a pridam keš

kde se mi obějví já ji v té tabulce nemám


co takhle refresh seznamu?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama