Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
98 odpovědí na toto téma

#1 Usha

Usha

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 17:16

Dneska mi přišly moje první CWG, nechala jsem si je pálit u GeoGadget. Můžu jen a jen doporučit: a) komunikace super rychlá, jeste v jedenáct večer (20 minut po odeslání objednávky) jsme přesně domlouvali obrázek a rozvržení. b ) už druhý den se pálily c) třetí den jsem je měla na poště d) a to ještě ani touhle dobou nemám zaplaceno:D I to mě mile překvapilo - že vám pošlou CWG, pak teprv fakturu a nečekají s výdejem až když mají cash na účtu - doufám, že na to nedoplatí, ale kačeři jsou snad fajn komunita. Co se týká vzhledu - kvůli rejpalům jsem je všechny vysypala a prohlídla a nevidím nejmenší rozdíl mezi CWG co si nechal Kocovina pálit u Kavalíra (tuhle firmu také můžeme doporučit) a těmihle CWG od GeoGadget. Jo, občas na některém je černější flíček (jako na těch od Kavalíra, ale to já neberu jako vadu, je to přece dřevo), vycentrování perfekt. A výsledné zpracování mého nemožného obrázku dopadlo skvěle:) Sečteno podtrženo, rychlost neuvěřitelná, cena lidová, a vzhled tak jak má být:) P.S.: Pozdravuju do Litoměřic:)
  • 0

#2 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 21:51

Hehe, jediná nevýhoda CWG je, že je rychle rozdáte... 2 tejdny zpět jsem si nechával u GeoGadget dělávat též svoje první a asi si budu muset objednat další... Momentálně mám posledních 10 ks, ale to je tak na dalších 5 dni :):(:(
  • 0

#3 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 22:33

Ok, tak začnu. Snad obrátek řekne víc, než tisíc slov. ;)
Páleno u LIFE Blansko. Naprostá spokojenost, měl jsem jen PNG s hrubým nákresem, vůbec nebyl problém s převedením do křivek z jejich strany. Od potvrzení návrhu uběhly tři dny a já měl kolečka už doma. Doporučuji.

Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#4 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2010 - 12:03

Nechal jsem pálit u GeoGadget. Obrázek k návrhu jsem odeslal v pátek a v pondělí v poledne už jsem CWG držel v ruce. Vypálení bez problému, suky kvalitní. Nekvalitní bitmapový obrázek se jim povedlo udělat tak hezky, že jsem tomu ani nevěřil. Takže můžu jen doporučit!
  • 0

#5 LamaZ team

LamaZ team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2010 - 21:08

První dojmy....Před 4 minutami jsem si objednal u GeoGadgetu CWG a za ty 4 minuty jsme si už vyměnili asi 5 emailů s doplňujícími informacemi...zatím ohleduplnost, vycházení vstříc a pohoda, takhle to na mě působí:) těším se až budu moct říct více:)
  • 0
Lama, lama jede:)

#6 Gondo+Moni

Gondo+Moni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 15:02

Don82 napsal/a:
Ok, tak začnu. Snad obrátek řekne víc, než tisíc slov. ;)

Podle pozadí obrázků máte teď na Moravě sníh. Jste klikaři, v Praze jsou tropická vedra na padnutí. :D
  • 0
Gondo+Moni
www.gondo.cz
www.4000.cz

#7 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 18:09

Gondo.cz napsal/a:

Don82 napsal/a:
Ok, tak začnu. Snad obrátek řekne víc, než tisíc slov. ;)

Podle pozadí obrázků máte teď na Moravě sníh. Jste klikaři, v Praze jsou tropická vedra na padnutí. :D


Jojo, my se máme, heč ! ;)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#8 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 6:26

Objednávka mých prvních CWG od GeoGadget a naprostá spokojenost, výborná a velmi rychlá komunikace a hlavně vstřícnost k mým poznámkám k dodělání/dokreslení motivu. Chtěl jsem výraznější avšak ne přepálenou kresbu, což se povedlo na výbornou protože motivy koleček jiných kačerů nejdou na mé nástěnce rozpoznat ze tří metrů. Rychlost vyřízení a zaslání byla perfektní a nemám co bych vytknul, cena je bezkonkurenční. Doporučuji dále!
  • 0

#9 Kmoda

Kmoda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 14:43

Tak jsme nechali dělat novou edici našich cwg a zvolili jsme GeoGadget. Super komunikace,ochota ať už se jednalo o návrh nebo o rychlou výrobu. Jsme spokojeni uplně se vším a těšíme se na další spolupráci
  • 0

#10 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 0:49

Před časem jsem si nechával dělat kolečka a razítko u geocacheshopu... Předlohu jsem měl svou, razítko se povedlo, ale CWG? Jednak mě byl zmrven nick a namísto snøw bylo na kolečku vypáleno snow (tedy nick jiného uživatele na gc.com...) a druhak min na polovině CWG jsou černé vypáleniny od laseru. Chápu, že moje logo bylo složité, ale na to mě případně měl výrobce upozornit ne? A to s tím nickem? Škoda mluvit... Gravírované logo se mě pak zdálo o proti jinejm CWG co mám ve sbírce moc hluboké... A třešnička na dortu? I přes to, že píší, že CWG odesílají do katalogu, nejspíše se tak nestalo, protože po několika měsících v katalogu stále nejsem. No tak hold tam budu až při další várce CWG které si nechám vypálit od někoho jiného (protože tyhle zmrvence tam posílat opravdu nehodlám) a pokud pro ně logo bude moc složité, změním ho. Hlavně aby mě zase někdo nezmrvil nick! To mě fakt naštvalo! Škoda, že sem to nechal plavat a na geocacheshop sem nenapsal stížnost. Píšu tedy aspoň mojí zkušenost zde. Pokud tedy hodnotím jen CWG tak za mě naprostá nespokojenost. O proti konkurenci o 100 dražší a nekvalitní! (Fotku dodám později...)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 9:07

Snøw: zajimave, ze cas tady napsat strankovy elaborat najdes a sepsat to same do reklamace ne? Ja tedy nevim, ale kdyz jsem osobne s necim nespokojen, tak to resim primarne tam, kde to ma smysl. Takze co se me tyce, tak brecis sice opravdu moc pekne, ale na spatnem hrobe.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 13:36

S474N napsal/a:
Snøw: zajimave, ze cas tady napsat strankovy elaborat najdes a sepsat to same do reklamace ne? Ja tedy nevim, ale kdyz jsem osobne s necim nespokojen, tak to resim primarne tam, kde to ma smysl. Takze co se me tyce, tak brecis sice opravdu moc pekne, ale na spatnem hrobe.

V době když mě CWG přišly jsem nebyl doma. Když jsem je spatřil byl jsem zklamán. Kdo by taky nebyl. Proto sem píši podle tebe pár řádkový elaborát... Nevím proč píšeš že brečím na špatném hrobě. Chtěl jsem jen sdělit zážitky s tímto shopem a to sem taky udělal. CWG z tohoto shopu už prakticky nemám a během pár dní si objednám další někde jinde. Kvůli pár kačkám se nebudu s někým dohadovat co zmrvil a co ne, ale názor napsat můžu nemyslíš? Navíc to sem měl udělat v době kdy mě CWG přišly. Teď už je pozdě, proto sem jim nepsal... A ono ohledně toho nicku že je zmrvenej sem se dozvěděl nedávno. Myslel sem si, že se nicky pálej bez diakritiky a pod... (a tady jsem navíc nick snow měl...)

Dopředu tě upozorňuji, že je tohle moje poslední odpověď na tvůj příspěvek. Nerad bych aby se díky nám tento topic proměnil ve stejný flame jako ten předešlej. Svojí nespokojenost sem napsal a ani moc nechápu proč na můj "elaborát" a "brečení" odepisuješ. (btw nejsem první kdo s tímto shopem má problém. Ale chápu, každej se někdy sekne ;) )
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 13:46

Snøw: problemem je to, ze ve vetsine pripadu staci napsat pouze email a k zadnemu dohadovani nedojde - to pouze ve tve hlave. Dany obchod ani neznam ani jsem od nich nic nebral, nicmene pokud mam problem, tak ho resim tam, kde vznikl. Venoval si spoustu usili tady brecet - ale podle me uplne zbytecne, protoze si mohl mit doma treba dalsi varku od stejneho kramu, ale zadarmo. Nebo taky ne a to by potom prave stalo za to uverejnit prave zde. Proste si to zapykal a nedal jim sanci na napravu - to je to same, jako kdyz nejakej trumbelin si neco koupi na Aukru a misto toho, aby svou nespokojenost napsal a dalo se to resit hned udeli negativni komentar.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 13:57

S474N napsal/a:
Snøw: problemem je to, ze ve vetsine pripadu staci napsat pouze email a k zadnemu dohadovani nedojde - to pouze ve tve hlave. Dany obchod ani neznam ani jsem od nich nic nebral, nicmene pokud mam problem, tak ho resim tam, kde vznikl. Venoval si spoustu usili tady brecet - ale podle me uplne zbytecne, protoze si mohl mit doma treba dalsi varku od stejneho kramu, ale zadarmo. Nebo taky ne a to by potom prave stalo za to uverejnit prave zde. Proste si to zapykal a nedal jim sanci na napravu - to je to same, jako kdyz nejakej trumbelin si neco koupi na Aukru a misto toho, aby svou nespokojenost napsal a dalo se to resit hned udeli negativni komentar.

říkám, že to s tím nickem sem se dozvěděl nedávno a to už bylo pozdě. Ty opálená místa: Jak psal Sobíkovi je to přeci jen dřevo ne? O to tolik ani nejde... A musí se s tím počítat, Jde o to, že jsem si CWG nechal dělat v době kdy jsem byl u GC týden a opravdu sem nevěděl co a jak ;) Teď bych samozřejmě zakročil! Ale to je jedno. Nudil jsem se včera a prohlížel pár posledních CWG tak jsem napsal za pár vteřin to co sem napsal. Jakmile dostanu novou várku napíšu dalších pár řádků...

(Tímto to beru jako uzavřené!)
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#15 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 12:59

Tak jsem si nechal vypálit kolečka u geogadget.cz
Udělali opravdu lákavou nabídku co se týče cena za kus.
Vybrali mě lepší návrh a kolečka prakticky hned vygravírovaly a poslaly.
Dneska přišla pošťačka a předala mě 2 tuby. Nejdříve sem nevěděl co to je, ale pak mě to docvaklo. Natěšeně sem CWGčka vyndal a byl jsem opravdu ohromen :) Kvalita suprová. Žádnej zmetek, prostě super!

Můžu jen doporučit!
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#16 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 12 srpen 2010 - 13:41

take jsem si nechal udelat par kousku (150) od geogadget.cz, a musim rict ze kvalitka je paradni, domluva jeste lepsi a o cene se uz radsi ani nezminuji ( zavideli by jste :) ). Co dodat, snad uz jen jak se rika na aukru - doporucuji.
  • 0
Oregon 550, iPhone 6

#17 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 14:03

Snøw napsal/a:
Před časem jsem si nechával dělat kolečka a razítko u geocacheshopu...
Předlohu jsem měl svou, razítko se povedlo, ale CWG? Jednak mě byl zmrven nick a namísto snøw bylo na kolečku vypáleno snow (tedy nick jiného uživatele na gc.com...) a druhak min na polovině CWG jsou černé vypáleniny od laseru. Chápu, že moje logo bylo složité, ale na to mě případně měl výrobce upozornit ne? A to s tím nickem? Škoda mluvit... Gravírované logo se mě pak zdálo o proti jinejm CWG co mám ve sbírce moc hluboké... A třešnička na dortu? I přes to, že píší, že CWG odesílají do katalogu, nejspíše se tak nestalo, protože po několika měsících v katalogu stále nejsem. No tak hold tam budu až při další várce CWG které si nechám vypálit od někoho jiného (protože tyhle zmrvence tam posílat opravdu nehodlám) a pokud pro ně logo bude moc složité, změním ho. Hlavně aby mě zase někdo nezmrvil nick! To mě fakt naštvalo! Škoda, že sem to nechal plavat a na geocacheshop sem nenapsal stížnost. Píšu tedy aspoň mojí zkušenost zde.
Pokud tedy hodnotím jen CWG tak za mě naprostá nespokojenost. O proti konkurenci o 100 dražší a nekvalitní!

(Fotku dodám později...)


No si snad ze mě děláš prd.. né?!!!
To se mi snad jenom zdá.....

Tak za prvé, si mi poslal obrázek (viz příloha), ze kterého na první pohled není vůbec jasné,že to "O" má být přeškrtnuté nebo jestli to je součást obrázku. To si mi v tom e-mailu nemohl napsat mimo jiné podrobnosti, i tuto anomalii?
Za druhé sem ti poslal náhled jak razítka tak CWG ke schválení před výrobou a žádné námitky si neměl!!!
Za třetí, jak zde již bylo řečeno tak,kdyby ses ozval tak sme to vyřešili novou várkou zdarma.
Za čtvrté, CWG odesílám do katalogu hromadně každý měsíc, jak dlouho to zpracovávají již nekontroluji....
Za páté, CWG jsou frézované ze dřeva/větve (a ta má taky suky), jestli si to nevěděl a to že tam laser u vnitřního suku vypálí víc do černa se ovlivnit nedá.

Nevím jestli je dnešní módou řešit takovéto problémy na dokola sociálních sítích, namísto se obrátit na kompetentní osobu aby se ten problém vyřešil a netlachalo se o něm měsíc jen na netu s nulovým výsledkem.
Řešíš to tady s lidma,který o tom nic nevědí (jak to vlastně vzniklo) a jen se dokola dohadujete a přitom nikdo neví,že je skoro celý problém na tvé straně!
  • 0

#18 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 14:07

umíš číst?
Prosím všechny výrobce CWG - nereagujte na příspěvky kačerů s jejich zkušenostmi s vámi.

A kvalita koleček o proti shopu geogadget.cz je hrozná. Tam nemám ani jedno kolečko které by bylo poškozeno! Na rozdíl od vás kde je poškozena většina!

Zmrvení nicku klidně odpustím. Tam je to i moje chyba. Měl sem si toho všimnout. Ale nic to nemění na tom, že kolečka jsou vypálena špatně o proti vaší konkurenci a to výrazně!
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#19 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 14:27

Snøw napsal/a:
umíš číst?
Prosím všechny výrobce CWG - nereagujte na příspěvky kačerů s jejich zkušenostmi s vámi.

Stejně tak je tam psáno, že bys měl zkušenost doložit fotografiemi. Ono stěžovat si na někoho veřejně bez předložení důkazu, aniž by došlo ke standardní reklamaci a upírat protistraně možnost vyjádření není zrovna v pořádku. Příště to budu rovnou mazat.
  • 0

#20 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 14:32

pepa.z.pocernic napsal/a:

Snøw napsal/a:
umíš číst?
Prosím všechny výrobce CWG - nereagujte na příspěvky kačerů s jejich zkušenostmi s vámi.

Stejně tak je tam psáno, že bys měl zkušenost doložit fotografiemi. Ono stěžovat si na někoho veřejně bez předložení důkazu, aniž by došlo ke standardní reklamaci a upírat protistraně možnost vyjádření není zrovna v pořádku. Příště to budu rovnou mazat.

Foťák mám momentálně v opravně. Až dorazí domu, zajisté přiložím fotku.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama