Přejít na obsah


Fotka

Nova ceska jednicka v poctu nalezu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#1 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 15:24

Tak jsem se ted dival na statistiky a po dalsim powercachingovem vyletu Barbinu a posl do Nemecka se jim konecne splnil cil a predhonili Pabu, ktery tomuto zebricku uz nejaky ten patek vevodi. Barbini gratuluju a zajimalo by me kolik si z tech cca 650 krabicek pamatujete ;)
  • 0

#2 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 15:35

Taky gratulace, jelikož jsem byl v Dánsku před nimi, můžu potvrdit, že si člověk zapamatuje ty s vysokým terénem nebo chytrou skrýš, ale jinak je těch petek prostě až nad hlavu! Ale každopádně bude zajímavé sledovat, kdo se na tom 1. místěš vlastně udrží...
  • 0

#3 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 15:36

bééé, já chci PaBu zpátky, ech, nic uz neni jak bejvalo:(
  • 0

#4 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 16:02

Myslím že PaBa není ten který by si tím honil ego a pokud si někdo myslím že pokud našel nejvíce keší z ČR a je z něj něco víc než nás, tak ať si to myslí ;) holt někdo si potřebuje něco pořád dokazovat tak si dokazuje, nic jim neberu, určitě to slušnej výkon, já bych si tohle nemohl dovolit jak z hlediska finančního ani pracovního :D
  • 0

#5 RAKI_BALBOA

RAKI_BALBOA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 19:44

dat 650 kesi za 5 dni ? to uz sou blazni a este kolik jich tam je
  • 0

#6 TeaPeter

TeaPeter

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 19:49

No nevím, kolik jich v tom teamu je, ale nedokážu si moc představit, jak to fyzicky objížděli. Existuje nějaký software, který naplánuje optimální trasu? Nebo je v tom jiný fígl?
  • 0

#7 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 20:24

Přejme jim to... třeba se s více nálezy naučí, že log IN:GC, OUT: CWG opravdu není správně...
  • 0

#8 LuLaMO

LuLaMO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 20:30

No 650 kesi za 5 dni.....ted by me zajimalo kolik je lidi v tom Barbi teamu.... My dame 5 kesi za den a mame toho az az :-)
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 20:43

Ukazte mi jednoho konkretniho cloveka z Barbie tymu, ktery opravdu nasel alespon tolik kesi, co ma PaBa. Az pak to bude na obdiv, az pak to bude na gratulace. :P
  • 0

#10 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 20:45

Opravdu zajimave, kolika lidem neda spat to, ze nekdo nasel pres 600 kesi za 5 dni. No a co jako? Ja planuji na rijen vylet do Nevady, kde je lajna 1000 kesek a ja to budu muset stihnout za 3 dny. :D:D:D Nechme kazdemu radost z takoveho lovu, jaky ho bavi. At je to tym o 1000 lidech nebo jednotlivec. Jinak na nalezy mnoha kaceru z USA jsme mi doma stale jeste bridilove. A to i ti v prvni trojce :D:D
  • 0

#11 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 20:47

Podle toho co vím a od vidění znám tak BarbieTeam jsou pár, muž a žena ;) Toť vše ;)
  • 0

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 21:09

HaLuMa napsal/a:
Ukazte mi jednoho konkretniho cloveka z Barbie tymu, ktery opravdu nasel alespon tolik kesi, co ma PaBa. Az pak to bude na obdiv, az pak to bude na gratulace. :P

PaBa se z toho určitě nepo... a jednou to prostě přijít muselo. Na druhou stranu, nic než souhlas s tím, co napsal HaLuMa...
  • 0

#13 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 21:10

TeaPeter napsal/a:
No nevím, kolik jich v tom teamu je, ale nedokážu si moc představit, jak to fyzicky objížděli. Existuje nějaký software, který naplánuje optimální trasu? Nebo je v tom jiný fígl?


Kdyby ses podíval na mapu jak daleko jsou od sebe kešky ve 2 sériích v Dánsku a Švédsku, už by ti to jasné bylo. Dá se to úplně v pohodě... Žádný software, to člověk to musí dokonale naplánovat, ale když se tomu plánování opravdu věnuješ a projdeš si je, sepíšeš přesný pořadí, pak se dá dát takovýto rekord jako je > 350/den.
  • 0

#14 TeaPeter

TeaPeter

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 21:45

No uznávám, že pokud je to šňůra kde jsou kešky po necelých 200 m, tak to přibývá. Jen doufám, že takové šňůry vznikly náhodou a ne na dělání rekordů :-| To už by bylo fakt schizofrenní. Ale jo. Každý to hledání dělá pro to, co ho těší. A pokud to dělá podle pravidel, tak mu to jen přejme.
  • 0

#15 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 21:50

Schizofrenní? He?
  • 0

#16 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 22:21

Tak já jim to rozhodně nezávidím, dokonce mají můj obdiv, že se dokáží tolikrát za den sehnout a pak narovnat ;) Asi budu muset taky na nějakou tu geolajnu vyrazit a vyzkoušet si to.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#17 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 23:24

HaLuMa napsal/a:
Ukazte mi jednoho konkretniho cloveka z Barbie tymu, ktery opravdu nasel alespon tolik kesi, co ma PaBa. Az pak to bude na obdiv, az pak to bude na gratulace. :P

Tim konkretnim clovekem je Tomas, Tereza samostatne moc nekesuje a vic lidi jejich team nema.
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 9:01

Chteli si nahnat body, nahnali si je. Dobre jim tak, oni to musi logovat. :D Neprijde vam divne se tu dohadovat o nekom tretim, jestli tedy ma ci nema?
  • 0

#19 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 9:19

No dohaduješ se jedině ty.
  • 0

#20 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 9:48

Já gratuluji, je to pozoruhodný výkon a věřím, že si to užili!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama