Přejít na obsah


Fotka

Nova ceska jednicka v poctu nalezu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 9:50

Podle me resite naprosty broskvoviny.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 Franbrok

Franbrok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 9:58

Já nevím.....mě se ty statistiky zdají stejně naprosto NA NIC !... pokud přehlédnu samotný fakt, že takové to srovnávací žebříčky jsou určené pouze pro egoisty honící se za směšnými body, jak můžeme "hodnotit" jednotlivce (PaBa) a proti němu nějaký tým ???.... to je jak, kdyby hrál jeden hráč v hokeji proti 5 či že by i powerplay :D:D ?.... Přesto však Geocaching přeci má naprosto jinou myšlenku nežli se honit za virtuálními body....prostě jednoduše se projít a přitom něco zažít.... každopádně 370 keší za DEN to je velmi "neuvěřitelný" výkon BarbieTeamu, který by se možná měl zapsat do dějin GC.....;) Přesto není moc co se dál nad tímto pozastavovat...je nad slunce jisté že mezi lidmi vždy budou nějací "honiči" v tomto případě směšných bodů a já jim GRATULUJI ....JOOOOO...JSTE PRVNÍ !!!! ....hihihi.......
  • 0

#23 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:00

Asi to ještě nevíte, ale pokud někdo odloví všecky keše na planetě, tak dostane od GroundSpeaku 1.000.000.000 USD ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:07

stanny_Tigo napsal/a:
No dohaduješ se jedině ty.


Opravdu chytra odpoved, gratuluji k tvemu retorickemu cviceni. B)
  • 0

#25 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:28

no haluma,myslim ze dluzis asi nekomu gratulaci ne? :)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#26 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 13:31

Franbrok napsal/a:
Přesto však Geocaching přeci má naprosto jinou myšlenku nežli se honit za virtuálními body


Myšlenka Geocachingu je taková, jakou si ji kdo udělá. Někoho baví lovit pro body, někdo vybarvuje mapu světa, někdo to dělá kvůli pěkným statistikám, někdo hraje na vzdálenost a někdo to bere jen jako možnost vyrazit na procházku s určitým cílem. Každý si to hraje po svém a o tom to je.

Osobně gratuluju k takovému číslu, znamená to věnovat tomu drtivou většinu volného času a tento zápal pro hru obdivuju. Zvolili si svůj smysl pro GC a v tomto ohledu jsou v něm nejlepší, o tom není řeč.

Nic to nemění na tom, že Tonda Vomáčka z Horní Dolní má velkou radost ze své první nalezené kešky a už se těší na víkend na svoji první multinu s úžasným výhledem. ;)
  • 0

#27 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 13:35

Franbrok napsal/a:
jak můžeme "hodnotit" jednotlivce (PaBa) a proti němu nějaký tým ???....


To že má někdo v přezdívce slovo "Team" neznamená, že se jedná o dvacetičlenou skupinu kačerů ve které každý samostantně hledá a loguje pod jeden nick.

Konkrétně u nás lovme pouze spolu nebo jeden z nás, ale nikdy ne současně (nedostatek GPSek :P). A naopak pod jiným nickem logujeme skupina asi deseti kačerů a v nicku slovíčko Team nemá.
  • 0

#28 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 14:41

Nevím proč je potřeba pořád někoho řešit vždyť to každý dělá tak jak ho to baví. BarbieTeam jsem potkal jednou a byli skutečně dva. Když někoho zajímá jak to dělají tak ať se obrátí přímo na ně.
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 20:37

Lanc napsal/a:
no haluma,myslim ze dluzis asi nekomu gratulaci ne? :)


No, ja ti nevim, zatim jsem se jen dozvedel, ze jsou dva a ze jeden pry ulovil vetsinu. To ma byt duvod ke gratulaci? :o

Nevim, jak ty, ale ja lidem negratuluji jen proto, ze si zaloguji hodne nalezu. Je mi uplne jedno, kolik ma kdo zalogovano, neni mi to jedno jen u naseho tymu, abychom si mohli sami slavit nase male milniky, a zadne cizi gratulace nevyzadujeme. :P

Tolik ke te zdejsi nesmyslne glorifikaci.
  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 20:45

Jeste poznamka k predeslemu - mam dojem, ze ani Barbie-team ty gratulace nevyzaduje. O to zajimavejsi je ta skodoliba radost nezucastnenych lidi. :)
  • 0

#31 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 21:04

LaLu Team napsal/a:
Konkrétně u nás lovme pouze spolu nebo jeden z nás, ale nikdy ne současně (nedostatek GPSek :P).

"lovme pouze spolu" a "ale nikdy ne současně" si trochu odporuje, ne? :D Je to ukázka toho, že týmové logování je fakt o ničem a do statistik nepatří.... Co si logovat každý sám na sebe a jen to co najdete společně na společný týmový nick? Ono by to asi ale nevypadalo tak imposantně :D

Ale je to jen hra a každý si ji hraje podle sebe a hlavě pro svoji radost.... B)
  • 0

#32 Kacer

Kacer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 21:06

Já bych raěji vyhlásil borce s nejmenším počtem kešek. Můj kamarád má po 3 letech geocachingu stále 0 nálezů. Prej nějak nemá zatím čas :)
  • 0

#33 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 21:25

Jéje, kam jsem to zas vlez. No a k tématu... logovani nezavidim, i kdyby to mel byt copypaste.:D Já mám problémy i s řádově menšími čisly.
  • 0

#34 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 21:45

sobikovi napsal/a:

LaLu Team napsal/a:
Konkrétně u nás lovme pouze spolu nebo jeden z nás, ale nikdy ne současně (nedostatek GPSek :P).

"lovme pouze spolu" a "ale nikdy ne současně" si trochu odporuje, ne? :D


Trochu jsem popletl konec věty, proto s omluvou upřesňuji ;):
Konkrétně u nás lovme pouze spolu nebo jeden z nás, ale nikdy ne současně (= nikdy nelovíme ve stejnou chvíli každý jinde abychom potom logovali pod jeden nick.

Udržování dvou nicku mě osobě přijde hloupé (v našem případě, nikomu to nevnucuju). Když se zadaří, chodím e na kešky spolu i když většinu (převážně městských) lovím sám). Doma neřešíme kolikrát jsme lovili spolu a kolikrát já sám, takže nám stačí jeden nick.
  • 0

#35 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 8:12

Kral je mrtev, at zije kral! Gratuluji BarbieTeamu k pomyslnemu prvenstvi a jsem zvedav, jak na to zareaguje PaBa. Ze by jsme se brzy dockali prvni desetitisicovky ? ;-)
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#36 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 8:50

No hnát se za body tímto způsobem taky není náš styl, raději si pěkná místa u keší hezky užijeme, ale každý ať si GC provozuje, jak se mu líbí. Jen nás zarazilo jedno číslo (pokud si ho tady na fóru jen někdo nevymyslel) - 370 keší za jeden den. Pokud hledali jen přes den, museli by bez jakýchkoli přestávek na jídlo a tak udělat 1 keš za něco málo přes 2,5 minuty. Kdo z vás zvládne sebejednodušeji schovanou krabku najít, zalogovat,vrátit a přijet k další krabce za 2,5 minuty? Tak leda Harry Potter ve třetím díle série ;)
  • 0

#37 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 9:00

hrabosata napsal/a:
Jen nás zarazilo jedno číslo (pokud si ho tady na fóru jen někdo nevymyslel) - 370 keší za jeden den.


Nevím, kolik krabiček udělal Harry Potter, ale tadyhle šohajíci z USA jich dali 413.
Tato výzva tedy zatím před Barbie Teamem zůstává, ale věřím, že i tuto metu jednou překonají;)
  • 0

#38 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 9:07

LaLu Team napsal/a:
A naopak pod jiným nickem logujeme skupina asi deseti kačerů a v nicku slovíčko Team nemá.


Ale styďte se, kombajnéři:@
Stojí Vám pak takto získané body za to?
  • 0

#39 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 9:10

hrabosata napsal/a:
No hnát se za body tímto způsobem taky není náš styl, raději si pěkná místa u keší hezky užijeme, ale každý ať si GC provozuje, jak se mu líbí.
Jen nás zarazilo jedno číslo (pokud si ho tady na fóru jen někdo nevymyslel) - 370 keší za jeden den. Pokud hledali jen přes den, museli by bez jakýchkoli přestávek na jídlo a tak udělat 1 keš za něco málo přes 2,5 minuty. Kdo z vás zvládne sebejednodušeji schovanou krabku najít, zalogovat,vrátit a přijet k další krabce za 2,5 minuty? Tak leda Harry Potter ve třetím díle série ;)


Nechci přilévat olej do ohně, ale taky se mi to nějak nepozdává. Oni sami píší dokonce o 380 keší za 24 hod. To znamená téměř 16 kešek za hodinu. Tedy co 4 min. 1 keš. Zdá se vám to možné ?
  • 0

#40 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 9:11

Jaky tu byl klid, kdyz ty statistiky jeden cas zmizely :| BarbieTeamu blahopreji, pripada mi, ze tomuto uspechu podridili mnoho, ale jestli je to pro ne smysl zivota nebo ne, je ciste a pouze jejich vec. A jestli jim to nekdo zavidi, at si trhne koncetinou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama