Přejít na obsah


Fotka

Nova ceska jednicka v poctu nalezu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#41 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 10:06

georabbits.cz napsal/a:

To znamená téměř 16 kešek za hodinu. Tedy co 4 min. 1 keš. Zdá se vám to možné ?


S Barbie týmem se neznám a nemluvil jsem s nimi, ale probíral jsem to s jiným členem jejich výpravy a prý za hodinu taky dali 39 kousků ;)
Takže se to asi dá. Je to tam rovina, keše leží kousek od sebe. Brzy zjistím, jestli je to možný...taky se do Dánska chystáme. Když se podíváte na Google Earth, tak to nebude jenom o keškách, ale zdá se, že je Dánsko hezká země. Snad to budeme stíhat všechno. Koukat a sbírat krabičky B)
  • 0

#42 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 10:58

Jezci-sokolov napsal/a:

georabbits.cz napsal/a:

To znamená téměř 16 kešek za hodinu. Tedy co 4 min. 1 keš. Zdá se vám to možné ?


S Barbie týmem se neznám a nemluvil jsem s nimi, ale probíral jsem to s jiným členem jejich výpravy a prý za hodinu taky dali 39 kousků ;)
Takže se to asi dá. Je to tam rovina, keše leží kousek od sebe. Brzy zjistím, jestli je to možný...taky se do Dánska chystáme. Když se podíváte na Google Earth, tak to nebude jenom o keškách, ale zdá se, že je Dánsko hezká země. Snad to budeme stíhat všechno. Koukat a sbírat krabičky B)

Tak možné to je, a to i u nás - myslím ten limit. Jenže u nás těch keší takhle za sebou dáš třeba 10 a pak máš smůlu, protože série nepokračuje. Což nemění nic na tom, že odstup mezi krabičkami menší než 4 minuty možný je. A stíhat, to budeš, ale pak nepočítej se stovkami kešek denně ;)
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#43 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:02

mtauf: nikoliv, kazdy kdo jim zavidi, at sem taky napise - nekteri uz tak ucinili :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#44 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:11

S474N: Nevidím důvod proč by sem nemohl kdokoliv napsat svůj názor (slušný). Když ho napíšu, neznamená to hned, že nedejbože někomu závidím. Je to přece fórum...
  • 0

#45 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:15

Tak, prvni potrefena husa se ozvala, kdo bude dalsi? :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#46 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:18

Ó, ty svatá prostoto !!!!! :P Ještě bych citoval část z tvého podpisu: "Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je)."
  • 0

#47 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:20

S474N napsal/a:
Tak, prvni potrefena husa se ozvala, kdo bude dalsi? :):)

Kurňa, doteď jsem si myslel, že jsme kačeři. A teď vidím, že někteří z nás jsou houseři.
:o:o:o:o:o:o
  • 0

#48 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:50

Tak to já jim opravdu závidím! Vážně, taky bych chtěl někdy dát takovej harvest (i když to už je úplný stádo kombajnů :D). Akorát prostě na to nemám čas a prostředky, takže prostě můžu jen závidět ... no nic, třeba někdy v budoucnu ... už teď se na to těším jako malej kluk ... ;)
  • 0

#49 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:54

randir napsal/a:
Tak to já jim opravdu závidím! Vážně, taky bych chtěl někdy dát takovej harvest (i když to už je úplný stádo kombajnů :D). Akorát prostě na to nemám čas a prostředky, takže prostě můžu jen závidět ... no nic, třeba někdy v budoucnu ... už teď se na to těším jako malej kluk ... ;)


"tento názor se mi líbí" :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#50 witcheryTeam

witcheryTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 12:16

Jen názor,nic víc!! Co třeba takto...sejde se víc lidiček s auty,domluví se,že pojedou tam a tam a každý zaloguje na místě kde je u keše i své další kolegy,kteří momentálně logují o kus dál a ti zas zalogují ostaní.....a pak jsou vícekrát možné tyto výsledky,Jinak to nejde,snad jen teleportace!!;)
  • 0
Tony

#51 witcheryTeam

witcheryTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 12:18

Zkrátka každého věc,že se o místa na kterých nebyli ochuzují.Tot vše.
  • 0
Tony

#52 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 12:20

neříkej že to nejde dokud to nezkusíš. jeden řídí, jeden hledá, jeden loguje (lepí nálepky, buší razítka) a uvidíš ten fofr ale musí to bejt hrozná otročina, horší než někde ve fabrice u pásu ;)
  • 0

#53 witcheryTeam

witcheryTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 12:24

Pokus byl,nejen ve dvou i ve třech-nejde to!!To by musel být i terén ...atd.atd...Zkus to a uvidíš,že to nelze.;)
  • 0
Tony

#54 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 12:48

witcheryTeam napsal/a:
Pokus byl,nejen ve dvou i ve třech-nejde to!!To by musel být i terén ...atd.atd...Zkus to a uvidíš,že to nelze.;)


Jde to, ale je na pár místech na zeměkouli a série v Dánsku (+ event. ve Švédsku) je jedním z nich, musí se tomu ale hodně obětovat - dokonalý plánování, min. spánek atd.
  • 0

#55 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 12:49

witcheryTeam: to ze to tobe nejde neznamena, ze to nejde i nekomu jinemu. Navic pochybuji, ze vsichni ti, co maji sva razitka si objednavali dalsi kusy, aby je mohli dat i ostatnim k pouziti.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#56 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 13:02

witcheryTeam napsal/a:
Pokus byl,nejen ve dvou i ve třech-nejde to!!To by musel být i terén ...atd.atd...Zkus to a uvidíš,že to nelze.;)


"Nikdy neříkej že něco nejde. Vždycky se najde blbec, který neví že to nejde a udělá to."
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#57 witcheryTeam

witcheryTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 13:07

Jistě,ale razítka nejsou nutnost,stačí se zapsat...A to že nám to nešlo? Neumíme se ještě teleportovat:(;).K Oak Family...kolik je takových míst třeba zrovna v Dánsku,aby bylo možno toto udělat několikrát?Bylo toho přece již i více,ne?
  • 0
Tony

#58 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 13:09

OakFamily... jeste jsi v tom vyctu zapomnel 2 auta, 2 razitka... :D ale na svedomi at si tu kazdej kombajnista sahne sam... ;)
  • 0

#59 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 13:56

Zegga napsal/a:
"Nikdy neříkej že něco nejde. Vždycky se najde blbec, který neví že to nejde a udělá to."

;) Toto se líbí uživateli lukasekprochazka
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#60 witcheryTeam

witcheryTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2010 - 14:19

Moc hezké.Zcela jasně bylo řečeno,že jde o názor a tot vše!!Všechno je jinak.Promiňte prosím.Howgh
  • 0
Tony




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama