Přejít na obsah


Fotka

Nova ceska jednicka v poctu nalezu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#81 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 13:13

Byli jsme tam a vyzkoušeli si to. Byli jsme tedy jen dva, ale otiskování dvou razítek nám zabralo víc času. Powercaching jsme opravdu nadoraz provozovali jen jeden den od 8:30 do 21:30 s přestávkou na oběd. Celkový počet nalezených keší /nějaká ta DNF byla/ bude ke 200-což je za den slušný nářez. Každou z nich si těžko budeme pamatovat, ale Dánské vesničky a okresky jsme si projeli dokonale. V jedné nám dokonce vstřícný domorodec ukázal, kde keška je /GPSky ukazovaly zmateně a my už toho za den taky měli dost/. Takže žádný světový rekord jsme netrhli, ale osobáky určitě. Teď ještě nějakou kancelářskou sílu k logování :D
  • 0

#82 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 18:08

Tak PaBa zase vede ;-) je na svým místě ;-)
  • 0

#83 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 8:40

Nebyl jsem na na tomto serveru asi měsíc a jak tak koukám, opět jedna bezvadná debata, tedy nic nového pod sluncem. Mám z toho nějak smutek v duši a odpoledne si ho vyléčím někde v lese nebo na louce. Lidi vemte rozum do hrsti. Hrajeme přeci geocaching a nikoliv PC caching.Přihlouplé debaty na nás chrlí TV každý den, nehnojme si to stejným stylem i tady.Je přeci naprosto jedno , jestli má Pavel nebo Tomáš milion. je to jen jejich věc, nikoliv naše.Pojďme raději ven, je tam mnohem lépe než u monitoru.nashle u krabek. hezký den.;)
  • 0

#84 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:23

moucha111: to vis, kdyz ma nekdo sto nalezu, tak ho stve, ze jinej jich ma treba 3000 a von musi trcet v praci a nemuze jit lovit. Tak ho aspon tady pomluvi :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#85 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 9:36

moucha111 napsal/a:


nezlob a neber nám naši "Ordinaci na ulici v Dalasu 90210"

PS: to je tak když má v práci jedna ruka a jedno oko čas :-), ale vystřelit do kšá na FTF stejně nemůžu :-(
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#86 skrytci

skrytci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 13:33

Já to tedy moc nechápu, nejsem ještě tak zkušený, ale zatím to chápu tak, že založím, třeba se 100 kešery, nick např. "Sberaci", v pondělí vyrazíme každý sám napříč Evropou a v neděli zalogujeme. A nick "Sberaci" bude mít XXXX nálezů. To mi ale opravdu připadá jako čisté sběračství. Já chápu nález zalogovaný týmem (=jedním nickem) tak, že celý (nebo část týmu) tým byl u onoho konkrétního nálezu. Teď mě v diskutované souvislosti napadá ještě jedna statistika pro sběrače a soutěživce - nejvzdálenější nálezy v jednom dni. Např. já budu na služební cestě v Americe, najdu keš, má žena u nás v okolí také. A rázem mám (jako Skrytci) dva nálezy v jedné hodině! vzdálené od sebe 8000 km! Ale jak již bylo psáno dříve, každý provozuje GC jak se mu líbí, jak mu to vyhovuje - a to je na tom krásné. Neberte můj text jako kritiku, jen takové přátelské rýpnutí. Pokud jsem se někoho dotknul, omlouvám se, neměl jsem to v úmyslu.
  • 0

#87 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 13:46

skrytci: no a kdyz to tak udelas, tak se stejne zemekoule bude tocit dal, rohliky levnejsi nebudou apod. Takze na druhou stranu, proc bys to delal?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama