Přejít na obsah


Fotka

Co znamená atribut Lost And Found Tour?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 8:23

Mohl by mi prosím někdo jasně a polopaticky vysvětlit význam těchto dvou atributů?
Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 8:34

Jestli jsem to dobře pochopil, pak je to novinka s možností nominovat log na keši jako "best of story..." a pokud to uděláte, tak keš dostane tento atribut....
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 8:56

No to bych dokazal chapat, ale ten negativni "preskrtnuty" atribut?
  • 0

#4 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 9:34

Já jsem na zkoušku nominoval jedem log, ale nic se nestalo:
http://www.geocachin...ory.aspx?ID=237
  • 0

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 9:43

A co znamená třeba tohle? :D
Vložený obrázek

Vložený obrázek
Ono je to vysvětlené asi tady http://www.geocachin...m/lostandfound/, ale nejsem až tak velký angličtináč, abych to pochopil. Spíš nejsem žádný angličtinář, ale to je na jinou debatu ;)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#6 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 9:57

No a při tvorbě PQ má Vložený obrázek v title napsáno Lost And Found Tour. Jsem z toho jelen.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#7 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 10:18

zlicinaci napsal/a:
A co znamená třeba tohle? :D
Vložený obrázek

Vložený obrázek
Ono je to vysvětlené asi tady http://www.geocachin...m/lostandfound/, ale nejsem až tak velký angličtináč, abych to pochopil. Spíš nejsem žádný angličtinář, ale to je na jinou debatu ;)



na tom odkazu je to vysvetleno tak, ze lokajove/sluzebnici (pracovnici) groundspeaku se v tomto roce zucastni nekterych eventu nebo megaeventu. event, ktereho se budou ucastnit, bude oznacen zelenou ikonkou, megaevent, ktereho se budou ucastnit pak cervenou ikonkou. podle me se to bude tykat jen usa.

v tom spodnim odsavecku se pise, ze na strance cache (zrejme eventu) bude zobrazen cerny L&F atribut a ze navstevnici eventu obdrzi standardni eventovou ikonku.

takze na me to pusobi, ze je to jen pro ucely one mapy usa, kde kdyz clovek vidi zelenou L&F, tak vi, ze se tam kona ME s ucasti pracovniku groundspeaku, kdyz vidi cervenou, tak vi, ze je tam event s ucasti prac. groundsp.

ale je to jen muj nazor na zaklade toho, co jsem vycetla na uvedenem odkazu.

tinah
  • 0

#8 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 10:22

zlicinaci napsal/a:
No a při tvorbě PQ má Vložený obrázek v title napsáno Lost And Found Tour. Jsem z toho jelen.



no, to v podstate znamena Turne L&F, coz asi potvrzuje to, co jsem uz napsala v predchozi odpovedi - ze to je turne (nebo cesta, ale tady to na me pusobi jako turne treba u nejake kapely) pracovniku groundspeaku po nekterych eventech a megaeventech.

takze jak na me to pusobi, nas se to asi moc netyka.

EDIT: tak tyka - napr. zitra budou na tomto eventu v nemecku u ulmu -
GC20002
Das Ulmer FORT - 10 Jahre Geocaching
19 June 2010

nebo ve skotsku -
GC1XDQ0
Mega Scotland: The UK's 3rd Mega event
31 July 2010
  • 0

#9 OakFamily

OakFamily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 11:04

Ulm byl před měsícem, takže tam zítra nebudou ;) My tam byli, ale nikoho jsme teda neviděli, aspoň to na něm nebylo poznat... Kdyby tu ikonku změnili radši přímo u keše, takhle atribut nemá vlastně žádnej význam..
  • 0

#10 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 11:11

OakFamily napsal/a:
Ulm byl před měsícem, takže tam zítra nebudou ;) My tam byli, ale nikoho jsme teda neviděli, aspoň to na něm nebylo poznat... Kdyby tu ikonku změnili radši přímo u keše, takhle atribut nemá vlastně žádnej význam..


uaaa... june / july ... koukla jsem jen zbezne a zamerila se spis na cislo... vychazela jsem z toho, ze na mape jsou eventy, ktere se teprve budou konat... diky za opravu :)

jinak souhlas - jak jsem to pochopila ja, tak ta ikonka opravdu zadnej vyznam nema a menit ji asi nebudou, je to jen atribut
  • 0

#11 Mark0

Mark0

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2016 - 19:50

V Estónsku na konci ostrova Vormsi je cache: http://coord.info/GCHKAY.

Táto cache má atribút Lost&Found Tour. Inú som v Európe nenašiel.


  • 0

#12 -PaD-

-PaD-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2016 - 23:20

V Estónsku na konci ostrova Vormsi je cache: http://coord.info/GCHKAY.

Táto cache má atribút Lost&Found Tour. Inú som v Európe nenašiel.

 

No uz neni... respektive je, ale uz bez atributu.


  • 0

#13 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2016 - 10:45

Tu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama