Přejít na obsah


Fotka

Geocaching pro iPhone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
288 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:24

to Satan: je to jen a jen otázka zvyku. Já lovil dřív s Nokií 6300 a tam je to posun ohledně velikosti. Zatím jsem vždy lovil jen podle šipky, mapka byla jen "nice to have" a podle toho to beru.... je to generační skok. Když na Dakotě používám mapu, tak bez ničeho a v pohodě se to dá odzoomovat a prostudovat terén. Jen otázka zvyku a náhledu na věc. Při odpovídajícím zoomu je dostatečný přehled o terénu okolo. to Snow: dneska jsem lovil a 2x použil iPhone. Vše zcela bez problémů, mapy načítaný docela rychle, dohledání v pohodě. Pokud jde ale o šipku na 3G, tak ta byla a bude vždy nepoužitelná. Na 3G jedina podle mapy...
  • 0

#22 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:33

sobikovi: mě náhodou šipka na 3G použitelná příjde. (i když to není magneticky kompas, orientovat se podle toho dá!) Mě se to prostě takhle zaseklo. Je možné, že to bylo špatným signálem, ale předtím sem byl v horších podmínkách kde bylo GPRS a jedna čárka a šlapalo to :( Jakmile sem chytil 3G tak to pak jelo jak mělo...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#23 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 7:23

S tím kompasem se mi to občas stane taky, prostě ukazuje jedním směrem a nic víc. Já to řeším tak, že se na 5 minut zastavím a on se chytne a rozjede se po pár minutách. Prostě to je jako kdyby vypadl signál a GPS přestala fungovat.
  • 0
Geocaching V 4.2.2 iPhone 4

#24 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 8:18

Ale tohle není že vypadne signál! Však píši, že se vzdálenost ke kešce odečítá! Je to prostě nejakej bug :( Tak mě zajímalo jestli se to taky někomu stalo.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#25 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:36

sobikovi: vsak ja netvrdim, ze se kopec neda vyjet Dacii Logan, ja pouze tvrdim, ze kdyz pojedes Hummerem, tak je to trosicku o necem jinem. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#26 Praotectrekkie

Praotectrekkie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 15:51

Zdravím všechny, začal jsem keškovat teprve přede dvěma týdny,a mohl jsem něco přehlédnout. ale narazil jsem na jeden problém v iphonové aplikaci. Když odlovím kešku, vytvořím log Found it! a přidám k tomu fotku (pořízenou foťákem přímo na místě), tak se log jako takový na stránky odešle, zůstane mi v iphonu spolu s fotkou, ale fotka se na stránkách v logu ani v galerii nebojeví. Stalo se mi to se všemi pražskými keškami a to i když jsem nedal žádný popis obrázku, jen název. Jedinou výjimkou byla keška u Polygonální stodoly na Ostravsku, tam se fotka skutečně nahrála na net.Věděl by někdo z kačerů, v čem je problém? Díky předem za info.
  • 0

#27 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 21:19

me to funguje normalne - chyba je na tve strane (nekde)
  • 0

#28 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 17:00

Geocaching iPhone - nevim proc, ale docela casto se mi vymaze username a password v settings - nevite cim by to mohlo byt?
  • 0

#29 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 19:28

a jakou mas posledni verzi aplikace?
  • 0
Hra teprve zacina....

#30 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 19:33

balda88 napsal/a:
a jakou mas posledni verzi aplikace?

Geocaching v4.0.1
  • 0

#31 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 19:45

sadmanwholikesblues napsal/a:

balda88 napsal/a:
a jakou mas posledni verzi aplikace?

Geocaching v4.0.1


Mam stejnou verzi a na 3G a iPhonu 4 vse maka bez problemu. Me se zase obcas stava, ze aplikace je offline, ikdyz mam signal.
  • 0
Hra teprve zacina....

#32 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 19:49

Je to divny - ja jsem normalne online, ale obcas se stane, ze se nelognu na geocaching.com, protoze se vymaze jak username tak i password... Cim to je?
  • 0

#33 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 20:01

Me se tento problem staval kdyz aplikace byla neco okolo verze 3. ale po dalsim update vse v poradku.
  • 0
Hra teprve zacina....

#34 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 9:53

Me se tohle nestalo jeste nikdy teda.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#35 DShay

DShay

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 19:49

Dá se někde sehnat plná verze programu geocaching? Mám v telefonu nahraný geocaching Intro (free verze) a občas to nějakou keš nezobrazí, občas zamrzne, zkrátka není tak spolehlivá...
  • 0

#36 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2010 - 22:04

DShay napsal/a:
Dá se někde sehnat plná verze programu geocaching? Mám v telefonu nahraný geocaching Intro (free verze) a občas to nějakou keš nezobrazí, občas zamrzne, zkrátka není tak spolehlivá...

Jasně, koupit na Apstore :-)
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 7:53

DShay: warez neni pravo, warez je vysada ;) :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 DShay

DShay

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 17:55

S474N: No, tak když jsem si pročetl návod, jak nainstalovat aplikaci z warezu, co na to potřebuju, kde se co přepisuje, co musím stáhnout...došel jsem k názoru, že si radši našetřím na Dakotu :)
  • 0

#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 17:59

Musím přiznat, že kešování na iP je pro mne zklamáním. Ted jsem týden kešoval na Sumave s iP a nemít v autě nabíječku, moc se toho nezvládne :( Nejhorší bylo finále, kdy jsem přes iP dohledal mysterku, vyluštil finále, ověřil, zadal a pár desítek metrů před krabkou iP chcípnul... ... dle mého je to fajn doplněk pro listingy, logování TB/GC v terénu, posílání field notes atd., ale na celodenní hledání s řešením mysterek a multin to není.
  • 0

#40 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 18:08

DShay: myslis udelat jednim tahem prstu jailbreak a potom nainstalovat Installous a co klik, to nova aplikace? No chapu, ze pro nekoho to muze byt slozite. :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama