Přejít na obsah


Fotka

Kdo kde potkal kačera?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1274 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 9:04

No když jsme u toho, nedávno jsem potkal kačera taky z Pardubic v Monaku :)

Přiložené miniatury

  • 20100809152317misaczechmonaco.jpg

  • 0

#22 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 10:18

DATaTEAM napsal/a:
Bohužel moje vozidlo nedisponuje viditelným znakem geokačera. Už mám na zadku jednu klubovou nálepku a s druhou by se to třískalo :D
Ale po ještěrkách koukám pořád :)



tak si ju dej na předek :)
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#23 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 7:19

Tak to já zase před několika dny zjistila, že je kačer můj bývalý kolega z práce..... Občas je to překvápko, když člověk zjistí, kdo všechno loguje nálezy... :-)))
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#24 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 0:28

...jo, to jsem byl sluzebne masmedialne ve Vidni (nejaka akce s MotoGP) a byl tam mrak kolegu z jinych masazne medialnich monstrpodniku... Mel jsem par minut cas a vyrazil na cache Burgtor. Krabku jsem si poodnesl par metru bokem, nacez na me vybafl kolega fotograf z jiste agentury "jezis, to je Burgtor, ted jsem na ni chtel jit"... A do toho slecna leporterka z jisteho megadeniku: "ty ses taky nemocnej? me to bavi, ale moc toho jeste nemam". No a uzavrel to jeji fotograf, co ji byl v patach, ktery povida: "ja radeji lovim pstruhy a candaty, ale tady me donutili hledat nejakou mikrovku 'Parlament', prej ze se blbe hleda, tak jsem jim ji nasel..." No a na toto zjisteni, ze lidi, se kteryma se clovek pracovne potkava na kazdym kroku, jsou taky kaceri, jsem musel jet az do Vidne... :o)
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#25 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 7:51

No, já byl s jedním zdejším kolegou v 89. na vojně. Od té doby jsme se neviděli, protože jsme každý skončili na jiné straně republiky. Až jsme se našli tady na fóru. Že, Nunčo... :-)
  • 0
Tuž tak:

#26 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:48

já potkal asi před 14ti dněma stříbrnou octavia 2 tusim 1AE znacka? ale to uz fakt nevim, na sjezdu z D1 u chodova, já najížděl na jižní spojku a černá ještěrka jela nahoru jako na sporilov nebo coto tam je ;) Jinak je zajimave ze ja hrozne dlouho nikoho nepotkam a pak najednou treba tri jesterky v jeden den, ale ted je zrovna ta doba kdy dlouho nikde nikdo :(
  • 0

#27 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 10:09

... Stodulky u datarecovery... :)

Přiložené miniatury

  • stodulky.jpg

  • 0

#28 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 12:43

já potkal někoho v Kroměříži na konci Vážan v pondělí kolem 18:45, tedy někdo mě... jel ve Fordu (fíkus nebo fusion), SPZ xZx xxxx, vzadu v pravo nalepenou ještěrku... já byl ten "vzorný" cyklista ve žluté vestě, co neuhl a neuhl ke kraji :D s bílou a reflexní ještěrkou na černém blatníku... kdo se přizná :)
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#29 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 15:31

A nedela nekdo z vas v Centru pokladen v Hostivari na Prazske? :) Pri zajizdeni do garaze jsem zahledl jesterku na firemnim Roomsterovi :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#30 kmenicka

kmenicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 15:56

Je pěkné, když se setkají dva kačeři u FTFka, ale není nad to, když se sejdou u jedný keše dva kačeři a ani jeden k ní nejde. Takhle jsem držel v Sušici na náměstí u keše GC1NMFP v šachu dvě kačerky. Poučen jsem již uhýbal, když se k lavičce, kde keš je, přiblížila matka s dvouma dětmi. Samozřejmě, byla to kačerka. U nás jsem zase potkal kačera Zlomu, který mne předhonil v autě a vyfoukl mi krásné čtvrté místo. Ale příjemně jsem si s ním pokecal a ani mito nevadilo.B)
  • 0

#31 Dutch & Niky

Dutch & Niky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 18:19

Já jsem plzenský "strážce" keše Strážci pravěku takže kačery vidím dost často, pokud se jdou po odlovu ke mě najíst tak si i pokecáme :D pokud nee tak jen sleduju jak loví další keš v parku ;)
  • 0

#32 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 19:08

Nezná někdo tohoto šedého Opela Vectru B? Auto viděno u Nejvyššího soudu v Brně. :)

Přiložené miniatury

  • vectra_1.jpg

  • 0
Cogito ergo sun ...

#33 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 22:48

Ty jo polásku, to je jak kdyby jsi nikdy nepotkal mě :-)))))
  • 0
Vložený obrázek

#34 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 23:03

Za dobu kešování jsem měl již několik zajímavých setkání, ale vyzdvihnu dva kurioznější: ten první případ se mi stal letos, když jsem byl na Ukrajině splavovat místní řeky, a dvě noci jsme strávili na Koločavě, a samozřejmě jsme nemohli vynechat hospodu na policejní stanici - vyhlášená křižovatka českých turistů, večer začínal poklidně, kdy jsme si objednali po pivu, a někdo dostal nápad objednat tři vodky, ma neznali ukrajinské poměry a hospodský nam vyrazil dech, když před nás postavil tác štamprlí, a pčed do vyložil tři láhve, no co, byli jsme tam celý zájezt tak proč ne. V ten večer se hrálo finále mistrovství světa v ledním hokeji, my proti rusům, v hospodě měli kabeovku, ale bohužel žádná ze stanic nepřenášela hokej, ale mladý hospodský měl laptop a internet, tak jsme jej požádali či by nám nemohl pustit internetové vysílání, bohužel měl pomalé připojení takže šlo pouze irádio a zvuk z laptopu byl slabý, tak nás skupinka stála okolo namačkaná na sebe. Vedle mně stál klučina v mých létech v červeném tričku, po vyhraném zápase jsme to zapili, a já se na něho dívám a všimnul jsem si na tričku potisku 5 beskydských vrcholů, tak jsem hned na něj spustil ty vole od kud jsi? a on z Havířova, já na něj jé ten pochod chodí jeden můj kolega (brunoos), a on no to jméno a příjmení mi něco říká však jsem pořadatel. Poznamenal jsem ještě že ho znám přes jednu celosvětovou hru, která je organizovaná přes internet a on: jo ty taky hraješ geocaching? no hovořím že jo, hned jsem se ho ptal na jméno a on já jsem Petr M., no to mi nic neříká, můžu znat nick? odpověď jasně Algar, no tak to jsem šel do kolen, neboť tento nick znám od svých začátku v GC, mnoho jeho keší jsem odlovil, a navíc Algar se pohybuje ve stejnem regionu jako já, tady ho nepotkám, ale narazím na něj cca 400 Km od domova. Druhý případ se mi stal když jsem zakládal cache GC2C2WB, mnohokráte jsem potkal kačera při odlovu, ale tady se mi poprvé stalo, že mně kačer vyhmátl při zakládaní cache, je o tom ostatně zmínka v listingu.
  • 0

#35 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 23:40

Slavek_CZ napsal/a:
Ty jo polásku, to je jak kdyby jsi nikdy nepotkal mě :-)))))


Už jsme si na tom lámali hlavu na eventu, takže tady už je to poslední možnost. Nebyl by jsi to ty, kdyby sis nerejpl. :)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#36 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 15:08

Já byl předminulý týden v Kopřivnici, večer se mrknu co je tam v okolí nového, vidím nová keš, ale je puštěná v půl jedenácté večer kousek od centra, takže do rána už ji někdo bude mít, jaké bylo mé překvapení, když jsem po 170 km a devět hodin po zveřejnění potkal FTF-kaře s krabkou v ruce. Včera zase Kaliště u Humpolce, 180 km od domova, deset hodin od zveřejnění a FTF-kař odešel 12 minut predemnou. To by se u nás nestalo, tam mám jistotu, že i když to pípne o půlnoci, do dvou hodit je FTF, STF i TTF. Loni zase jiný zážitek v lednickém parku, hledám krabku u skleníku, nějaký šramot tak zpovzdálí pozoruju jakéhosi důchodce co se dere z křoví, pomyslím si něco o prostatě, ale motal se tam dál a vyklubal se z něj kolega, nakonec jsme spolu ještě s jeho známou vybrali celý par
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#37 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 18:31

Naposledy jsem potkal rodinku německých keškařů v Maďarsku ve městě Balatonfured, kde jsem sedící na pařezu opodál logoval micro kešuli.. Už mi bylo divné, že se okolo místa motali, a potom když jsem uviděl cosi říkající slečnu držící Gps, zamával sem na ní keškou... Bohužel se německy moc nedomluvím, ale aspoň jsem se zeptal na nick a počet nálezů.. Jinak asi na 5 keškách v okolí balatonu jsem byl vždy asi 1 hodinu po českém cacherovi KávonRakato...
  • 0

#38 Kejzi1

Kejzi1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2010 - 10:11

Tak já potkávám denně kolegy kačery v práci,až nedávno jsme se dozvěděl o dalších z nich a to jen díky tomu že mě viděl jít k mému autu s ještěrkou.No je nás tam ve Fabrice hodně kačerů :)
  • 0

#39 hugacek

hugacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2010 - 11:01

Ve čtvrtek jsem potkal při odlovení kešky Výhled na paneláky v Praze dvojici příjemných Kačerů. Respektivně kačerku s kačerem, a to "Casanova CR". Dali jsme se do řeči. Hezky jsme si popovídali o našich lovech.:D
  • 0
Hugo

#40 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2010 - 11:39

Už se mi stalo že jsem dorazil k cachi a u ní nějak povědomá postava. A opravdu, kolega plachtař, se kterým jsem se párkrát potkal na závodech! Mezi cachery znám osobně minimálně 6 dalších pilotů. Cestou do práce zase pravidelně vídávám Renaulta s nálepkou ještěrky, zatím nevím kdo to je ale Krutizlab by mohl vědět, má to přes ulici :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama