Přejít na obsah


Fotka

Kdo kde potkal kačera?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1274 odpovědí na toto téma

#41 molisie

molisie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2010 - 15:55

Už jsme se několikrát potkali u kešky s kolegy. Většinou chvíli pokecáme, případně se společně postupně zalogueme (když je to přímo u krabky) a jdeme dál svou cestou.Také jsme se takto seznámili i s kolegy, kteří májí spoustu založených pěkných kešek a neváhali jsme jim za ně poděkovat. Jednou jsem potkal kačera s dvěma dětmi kousek od naší krabky, když jsem prováděl kontrolu.Pokecali jsme a já z povzdálí koukl, jak se jim daří... Měli špatně jednu indicii a šinuli se krpálem lesem na druhou stranu od mezikeše.... Tak jsme udělal dobnrý skutek a "nakopl" je na správnou cestu. Doufám, že i když jsou setkání vesměs příjemná, že nenastanou doby, kdy si budeme krabky předávat z ručky do ručky... :-(
  • 0
molisie

#42 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2010 - 15:57

molisie: k tomu predavani - zkus schvalne jit na nejakou serii v prvnim tydnu dvou po uverejneni. Tam je to naprosto bezne :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#43 black.susi

black.susi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2010 - 16:40

asi nejlepši bylo, když jsem s taťkou lovila v Moravské Třebové a na naměsti jsme potkali tetu(jeho segru) ja v ruce gps v druhe ruce papiry s listengem, teta se hned ptala co tam dělame, tak jsem ji chtěla začit vysvětlovat, že hraju takovou hru a ona hned, jo geocaching, to hraju taky. Tak to jsem byla přijemně překvapena a hned jsme si společně skočili odlovit jednu kešuli
  • 0
Půjdeme zkratkou, je to sice dál, za to horší cesta...

#44 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2010 - 21:15

U keše ďáblova prdel v české kanadě jsem se sešli 3 skupinky asi 6 lidí najednou a když jsme se tam mlátili kopíma a mečma, tak tam kámoš dalším kačerům napovídal
  • 0

#45 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2010 - 23:57

Potkali jsme několikrát, vždy s tajemnými úsměvy na začátku a s hubou od ucha k uchu na konci ... Naposledy "Na konci světa" dva skvělý maníky bez navigace, jenom s mapou a vytištěným listingem (!)
  • 0

#46 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 7:40

S474N napsal/a:
molisie: k tomu predavani - zkus schvalne jit na nejakou serii v prvnim tydnu dvou po uverejneni. Tam je to naprosto bezne :)

Zlatá pravda. V neděli bylo na Kladensku jak na Václaváku :-) Krabky šly opravdu z ruky do ruky :D
  • 0

#47 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 8:57

Tak přispěju troškou do mlýna. No, tak před eventem je asi běžné potkat kačera. B) Ale první keškaři, které jsem v Moravském krumlově potkal, byl nahlášený finský manželský pár z Helsinek s nickem Jouko. Takže jsem musel přehodit spínač v hlavě rychle na jiný jazyk a trošku jsme poklábosili. Jak dlouho kešujeme, kolik krabek máme, odkud jsme, že má trackovací dodávku. Prostě jednoduchá angličtina, i když při mých znalostech - v praxi těch milion časů nepoužívám. Bylo to pěkné zpestření eventu. :)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#48 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 9:04

polas_CZ napsal/a:
Tak přispěju troškou do mlýna. No, tak před eventem je asi běžné potkat kačera. B) Ale první keškaři, které jsem v Moravském krumlově potkal, byl nahlášený finský manželský pár z Helsinek s nickem Jouko. Takže jsem musel přehodit spínač v hlavě rychle na jiný jazyk a trošku jsme poklábosili. Jak dlouho kešujeme, kolik krabek máme, odkud jsme, že má trackovací dodávku. Prostě jednoduchá angličtina, i když při mých znalostech - v praxi těch milion časů nepoužívám. Bylo to pěkné zpestření eventu. :)


jj potkat finy na moravským řekl bych regionálním eventu není zrovna běžné :D taky sem měl tu čest
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#49 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 10:34

dnes ráno, pár minut po osmé, na nájezdu ze strakonicke do prahy a pokracovali sme dal na smichov stříbrná fabie první generace s cernou jesterkou, tusim ze spz byla 6a0 ;)
  • 0

#50 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 10:55

Tak se taky podělím se svou příhodou, teda spíš naší příhodou. Po letošním Megaeventu v Zell am See jsme si udělali výlet ještě kousek dál do Slovinska. Když jsme se vraceli zpět přes hraniční přechod mezi Podkorení a Villachem, tak je tam keška u jakého si tanku. Opravovali tam zrovna silnici a doprava tam byla řízena kyvadlově. Tank byl asi 70m za semafory, takže jsme v poho projeli. A teď už skoro uklízíme kešku a říkám: "hele někdo jde, rychle uklidit kešku". A ono se z toho vyklubali Ostravští kešeři :D.
  • 0
Vložený obrázek

#51 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 13:44

Jednu z našich krabek mám "za vraty", takže tam někoho vychytám dost často. A jak jednou někdo poznamenal v logu, občas na nebohé kačery vypouštím i naše psy, jejichž plemenu je krabka věnována :). A jedno kurioznější - letos v zimě bylo i u nás spousta sněhu a jako chronický nespavec jsem vyrážel se smečkou na noční jízdy. Při nich jsem občas i kontroloval stav krabic. Jednou si to takhle šinu kolem jedné ráno středem pole, psiska pobíhají kolem a koukám, že ke keši si to pomalu šinou dvě světýlka. Uprostřed zasněženého pole se člověk neschová, tak jsem v klidu pokračoval. Setkali jsme se skoro u cache, kluci byli dost překvapení a snažili se předstírat, že se tak po ránu jen procházejí po poli.... Ve finále jsme příjemně pokecali a kolem druhé ranní se rozprchli za svými povinnostmi.
  • 0
Monte

#52 zulu23

zulu23

    zulu23

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:46

Monte-x napsal/a:
Jednu z našich krabek mám "za vraty", takže tam někoho vychytám dost často. A jak jednou někdo poznamenal v logu, občas na nebohé kačery vypouštím i naše psy, jejichž plemenu je krabka věnována :).

A jedno kurioznější - letos v zimě bylo i u nás spousta sněhu a jako chronický nespavec jsem vyrážel se smečkou na noční jízdy. Při nich jsem občas i kontroloval stav krabic. Jednou si to takhle šinu kolem jedné ráno středem pole, psiska pobíhají kolem a koukám, že ke keši si to pomalu šinou dvě světýlka. Uprostřed zasněženého pole se člověk neschová, tak jsem v klidu pokračoval. Setkali jsme se skoro u cache, kluci byli dost překvapení a snažili se předstírat, že se tak po ránu jen procházejí po poli.... Ve finále jsme příjemně pokecali a kolem druhé ranní se rozprchli za svými povinnostmi.


jojo :D ...uz ani nevim, jestli jsi byl vic v soku Ty, nebo my ;) Ale bylo to fajn B)

Jinak abych taky prispel svoji historkou ...nejkurioznejsim setkanim pro me bylo, kdyz jsme se ve STYXu potkali se sousedem ze vchodu. Ani jeden jsme o druhem do te doby nic nevedeli, sotva jsme se nekdy minuli v baraku a pak se srazime v kanalu :D
  • 0

GeoGet, Oregon 550 + TOPO Czech PRO 2013, HTC + c:geo


#53 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 8:38

Nedávno se nám stalo, že jsme byli pár metrů od jiných kačerů a jen jsme je slyšeli. A najednou se zpoza stromu vynořila postava celá v zeleném igelitu... :D
  • 0

#54 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 10:08

Tomaaas napsal/a:
Tak se taky podělím se svou příhodou, teda spíš naší příhodou. Po letošním Megaeventu v Zell am See jsme si udělali výlet ještě kousek dál do Slovinska. Když jsme se vraceli zpět přes hraniční přechod mezi Podkorení a Villachem, tak je tam keška u jakého si tanku. Opravovali tam zrovna silnici a doprava tam byla řízena kyvadlově. Tank byl asi 70m za semafory, takže jsme v poho projeli. A teď už skoro uklízíme kešku a říkám: "hele někdo jde, rychle uklidit kešku". A ono se z toho vyklubali Ostravští kešeři :D.


Jo jo, tank to byl dobrý a ogaři z Ostravy taky, protože jak oni tak my jsme to museli stihnout na jednu červenou na semaforech na té kyvadlovce :-))
Tank:
Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek

#55 ZodiacTeam

ZodiacTeam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 13:08

Včera jsme strávili asi hodinu hledáním kešky u barandovských studií a bylo nám jasné, že panu hlídačovi musíme být tak trochu podezřelí (v noci, s baterkami, pořád jsme lezli do křoví a zpět), a když jsme viděli, jak telefonuje a kouká se na nás, bylo nám jasno. Do 5 minut se přihnali páni policisté a ptali se co že tam provádíme. No řekli jsme, že si hrajem s GPS navigací a hledáme nějaké zajímavé předměty a jeden z polictů na to: "A jakou kešku hledáte? Tady jsem ještě žádnou nehledal" :D
  • 0

#56 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 13:59

*v Reykjavíku se mi podařilo co-FTF spolu s dvojicí z Finska - cca. 2 dny po publikaci keše. *na Kremenec (SK-PL-UA trojmezí) jsme vyráželi s tím, že na jeho svazích je několik cachí, které ani za více než 2 týdny od publikace nikdo nenalezl. Bohužel, na první z nich jsme zjistili, že někdo ten den vyrazil asi o 2 hodiny dříve než my... nakonec jsme se setkali na vrcholu. *překvápko bylo i setkání s jarazid-em u finálky GCZWFY, kde v tu chvíli byl poslední nález téměř 2 měsíce starý. Bohužel ani jeden z nás v tu chvíli neměl potřebnou výbavu pro odlov...
  • 0

#57 peter.bolda

peter.bolda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 19:45

jizersky_drak napsal/a:

*na Kremenec (SK-PL-UA trojmezí) jsme vyráželi s tím, že na jeho svazích je několik cachí, které ani za více než 2 týdny od publikace nikdo nenalezl. Bohužel, na první z nich jsme zjistili, že někdo ten den vyrazil asi o 2 hodiny dříve než my... nakonec jsme se setkali na vrcholu.


Ako keby to bolo len nedavno :) Happy caching ;)
  • 0

#58 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 21:28

pete.bolda napsal/a:

jizersky_drak napsal/a:

*na Kremenec (SK-PL-UA trojmezí) jsme vyráželi s tím, že na jeho svazích je několik cachí, které ani za více než 2 týdny od publikace nikdo nenalezl. Bohužel, na první z nich jsme zjistili, že někdo ten den vyrazil asi o 2 hodiny dříve než my... nakonec jsme se setkali na vrcholu.


Ako keby to bolo len nedavno :) Happy caching ;)


A to sis kvůli této odpovědi zřídil konto na gc.cz? Oo to je pocta :P

Máš pravdu, "ako keby to bolo len nedavno" - tenhle výlet si pamatuju docela dobře a rád na něj vzpomínám
  • 0

#59 ZajiCzech-34966

ZajiCzech-34966

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:32

GC1K1EE - Nasi sobotní procházku Prachovskými skalami jsme ukoncili u Peliska (totemu), kde jsme si lehli se zenou na pekné, drevené odpocivadlo, které bylo na slunícku a kde jsme skoro málem usnuli.
Ale pak prisel nejaký turista a furt chodil kolem Peliska jak mlsný pes a jakoby neco hledal. Pak si sedl proti me na lavicku a vyndal tuzku a papir ... a Oregona. A v tu chvíli me to trklo - no jo, turista je kacerrrr, takzeeee z toho plyne, ze na tom Peliskovi je nejaká indície. Jelikoz jsme nebyl na kesku pripraven a v míste zrovna nebyl signál, tak me jen tak napadlo si zpocítat drahé kameny - treba se to bude hodit na priste.
Pak jsme si skocili na obed, kde už nastestí signál byl ... a vida - pocet kamenu se bude nakonec hodit - njn takze ji dáme dnes, proc to odkládat.
A tak jsme se tedy vydali ke koupalisti ... STAGE 1 bez problému, STAGE 2 taktéz, takze zpet k nasemu Peliskovi. Jeste, ze se muze do skal po zakoupení vstupenky vícekrát :-).
U Peliska zpocítat berusky a srouby a ... sakra nevyslo 39 ... ach jo ... kde je zrada? Tak znova pocítat ... jasne, drahých kamínku je víc o jeden - mám to - 40.
Souradnici finálky uz tedy mám... a ejhle, nas znamy neznamy kacer, kterého jsme videli pred dvema hodinami, se vrací. "Tak co, nasel?" ptám se neznámého. Nejdrív nevedel, ze to je na nej, ale pak pochopil, ze mluvím na nej a povídá "Ne, nenasel". "Tak to dáme dokupy a prece neodejdes ty ani já s prázdnou." a zacali jsme porovnávat svoje indície. Moje sedí o trosku lépe a tak vyrázíme s Maroshem - nasim keskarem, smer finálka.
30m od finálky ... a uz vidím fotohint ... máme ji.

T4TC a díky Maroshi za setkání ... treba ze se nekdy nekde .-)

  • 0

#60 obcane holubinek

obcane holubinek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 11:08

mi jenom ve valasskem mezirici u sypky ale jinak ne jenom par lidi vipadalo opravdu podivne jako kacery alespon nas napadlo misto kde mame hledat diky bohu a diky i vam.....;)
  • 0
občané holubinek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama