Přejít na obsah


Fotka

Kdo kde potkal kačera?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1274 odpovědí na toto téma

#1261 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2015 - 22:37

Zvědavko: A to jsi neviděla auto, ve kterém jezdí MIKISI..... tam jsou ještěrky rozhodně o velikosti větší než  malé

Dneska jsem auto konečně viděla  :), ještěrka fakt ne zrovna malá  :D, malé překvapení bylo, že jezdíme stejným kombíkem i se stejně silným motorem, jen já mám vínovou barvu.

Kód mám nafocený, ale zapomněla jsem se zeptat, jestli MIKISI objevila můj - řada kačerů si ho nevšimne, zrovna nedávno za mnou u keše zaparkoval kačer také s bílým kombíkem a dopadlo to tak, že jsme hráli hru hoří/samá voda, protože nejdřív kód přešel .....


  • 0

#1262 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2015 - 9:14

Dneska 10:08 sjezd z jizni spojky, dale na strži, bílá fabia 4AX XXX s jesterkou bez track. cisla na nárazníku. Pfiznejte se, naší ještěrku jsme vám ukazali, snad jste ji viděli.
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1263 Milops3

Milops3

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 10:08

ML Anglicka pred Vltavou

RZ pozmenena

Přiložené miniatury

  • IMAG0095.jpg

  • 0

#1264 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2015 - 9:03

Včera kousek od hradu Houska jsem zahlédl Mercedes Unimog, který měl na zástěrkách za zadními koly nalepené veliké bílé ještěrky přesně v GC stylu. To už někdo s tím drive-in docela přehání!  :D


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1265 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2015 - 10:38

Já viděla v pátek 25.9., v Kroměříži u Penny, asi modrý Rapid, dokonce i s broukem, ale už odjížděl a já bohužel už tak daleko nevidím :blink:.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1266 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2015 - 11:03

Přiznejte se, nebyl někdo v půl jedenácté na Kamýcké (tuším, že to byl Yaris)? B)

 

EDIT: Kamýcká, Praha-Suchdol


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 30 říjen 2015 - 11:59

  • 0

#1267 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2015 - 13:35

Ještěrek na autech už vídám poslední dobou tolik, že už to ani nemá smysl rešit. Jen si vždycky řeknu, že je škoda, že ten kačer našel třicet korun na obyčejnou ještěrku a ne devadesát na trackovatelnou.


  • -2

#1268 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2015 - 18:56

Kulisek:vzhledem k otazce musim rici. Ano, ja to nebyl:)
  • 0

#1269 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2015 - 21:12

Přiznejte se, nebyl někdo v půl jedenácté na Kamýcké (tuším, že to byl Yaris)? B)

 

EDIT: Kamýcká, Praha-Suchdol

Já tam byla cca ve čtvrt na deset! Na kole :D !


  • 0

#1270 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2015 - 5:37

Ještěrek na autech už vídám poslední dobou tolik, že už to ani nemá smysl rešit. Jen si vždycky řeknu, že je škoda, že ten kačer našel třicet korun na obyčejnou ještěrku a ne devadesát na trackovatelnou.

Hraješ hru o hledání  ;) , tak hledej, Šmudlo Smrku - dost často ještěrka upozorňuje, že kód někde na autě je, oblíbenost podložek pod SPZ stoupá, jen kačeři hned kód nevidí. Už si jeden kolega i posteskl, že má málo logů.

PS: Osobně jsem konečně k TB podložce nedávno přidala jinam stříbrnou ještěrku od kamarádů, ale mimo eventy si opravdu TB všimne málokdo.


  • 1

#1271 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2015 - 7:58

Jo, a Kulíšku, tady naši sousedi maj ještěrky na celým svým vozovým parku a nejsou to kačeři. Ptala jsem se jich, proč, a řekli, že se jim ještěrky prostě líbí. Tak je otázka, jestli na Suchdole nebudeš často vídat spíš je.


  • 0

#1272 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2015 - 8:53

a na autech nejsou jen jesterky, ale i jine "veci", staci kouknout na nas tymovy nick Klet Observatory a tam na aute jsou jinaci trakovatelne zalezitosti
  • 0

#1273 Onybazmek

Onybazmek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 15:42

Před chvílí ulice U krcske vodárny v Praze, tmavě modrá dacia logan s oranžovou jesterkou. Kdopak to byl?
  • 0


Garmin Dakota 10, Gigabyte akta a4


#1274 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 18:20

Proč si někdo dá na auto nálepku brouka a neaktivuje si ho. Ono jeho možná spíš do geodepresivního koutku.Jinak je to tmavěmodrá Octavie,která stává v Kroměříži. Možná jen prokrastinace ;-) .
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1275 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 19:23

Tak já teď v Čivicích potkávám nepřehlídnutelnou žlutou dodávku Citroen s přehlédnutelnou malou zelenou ještěrkou.

A cestou na polabinské CITO jsem u pardubického nádraží potkal červený skůtr s bílou ještěrkou.


  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama