Přejít na obsah


Fotka

navigace pro zelenáče


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 cpuntik

cpuntik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 15:40

Prosím o radu. Jsem začátečník a chtěla bych zprvu co nejlevnější navigaci. Nejlépe do 1000. Může mi někdo poradit třeba i s programem, který by se dal do tel. s GPS? Budu vděčná za radu. Diky
  • 0

#2 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 18:34

Doporučuji GPS modul spojitelný s telefonem přes bluetooth a pak mapovou navigaci typu JAVA - Trekbuddy
  • 0
Honza

#3 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 4:08

Jestli jsi zaregistrovaná na Aukru, tak kontaktuj Redhatika. Prodává za velmi slušné peníze starší PDA navigace kompletně s mapami Evropy.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#4 cpuntik

cpuntik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2010 - 8:59

Díky moc za radu. Redhatika jsem na aukru nenašla :(. A ta JAVA - Trekbuddy je ke stažení zadarmo? takže by stačilo přikoupit GPS modul?
  • 0

#5 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2010 - 9:39

Prvních 100 keší jsme odlovili jen podle map a na těch dalších 900 jsme si koupili GPS modul k telefonu za 600,-Kč. Až teď jsme povýšili na Garmina300 - z druhé ruky. Takže pro začátek určitě doporučujeme GPS modul.
  • 0
Hledejte a najdete!

#6 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2010 - 9:42

cpuntik napsal/a:
Díky moc za radu. Redhatika jsem na aukru nenašla :(. A ta JAVA - Trekbuddy je ke stažení zadarmo? takže by stačilo přikoupit GPS modul?

Tady mas odkaz na toho uzivatele
http://www.aukro.cz/...search=redhatik
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#7 siri

siri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2010 - 11:40

Nedávno jsem kupoval začínající kámošce turistickou navigaci Garmina Etrex H. Je to navigace sice bez map, ale proti modrému Legendu je mnohem přesnější. Ale cena přesahuje tvůj limit - stála 1700,- na Pixmanii a nevýhodou je, že v balení nebyl datový kabel (cca další 400,-).
  • 0

#8 mikisosa

mikisosa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2010 - 11:53

Pokud mas telefon s GPS tak uplne staci nainstalovat Handy Geocaching, je to uplne zadarmo. Pouzivam jen mou nokii N85 s timto programem a nestalo se mi ze bych s tim nejakou kes nenasel..
  • 0

#9 cpuntik

cpuntik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2010 - 13:20

mikisosa napsal/a:
Pokud mas telefon s GPS tak uplne staci nainstalovat Handy Geocaching, je to uplne zadarmo. Pouzivam jen mou nokii N85 s timto programem a nestalo se mi ze bych s tim nejakou kes nenasel..

Dívala jsem se na net a ten program vypadá moc dobře a srozumitelně ... opravdu se mi líbí. Mobil s GPS nemám, musím vše pořídit. Takže se ještě zeptám: musí tel. něco podporovat k tomu , abych tam Handy Geosaching nainstalovala?A jde kombinace taková, že bych tento program nainstAlovala do tel. bez GPS a gps měla externí přes bluetooth? JSTE MOC HODNÍ.VŠEM DÍKY ZA ODPOVĚDI.FAKT S TÍM ZAČÍNÁM, TAKŽE SI KAŽDÉ RADY CENÍM ;)
  • 0

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2010 - 13:43

Musí podporovat Javu. Používal jsem HTC-Wing (730) a BT modul eVolve goTraxx a nešel mi Handy Geo v kombinaci s externí GPS... takže jsem Handy používal jako zdroj informací o keších a hledal s jiným programem, který se mi spároval bez problému - a měl i mapy :D Ale to už je opravdu dávno. Dodnes mám HG jako rezervu, kdybych se octl někde, kde nemám čerstvé GPX či POI v Oregonu. Ale ještě se mi to nestalo...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#11 cpuntik

cpuntik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 15:58

Tak jsem bádala a dnes koupila u Redhatika navigaci za 1500,- a mám to bez starostí. Ty veškerý údaje mě natolik zastrašili, že jsem měla strach, že koupím něco co nezvládne splnit mé požadavky. Děkuji mockrát za všechny rady . TEĎ SE DO TOHO MŮŽU VESELE PUSTIT :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama