Přejít na obsah


Fotka

koupim


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
107 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 11:15

Takze jestli jsem to pochopil spravne, Mountfield dava ke GPS-ce CD s orezanou podrobnejsi mapou (8MB), kterou je treba pres picodas zaregistrovat.
Pokud ma nekdo naroky vyssi, muze si zakoupit za akcni cenu 1500,- CD s TOPO 50 + RS232 kabel. Je tak?

PS. Kolik je tada SKUTECNE k te TOPO 50 V3 licencnich kodu? Jeden nebo dva?

Dikec

Já to chápu tak, že ta očesaná už tam je nahraná a můžeš si dokoupit plnou s kabelem.
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 16:01

ja jsem trochu risknul a ted to zkousim na legenda c. zatim nic, no snad to vyjde.


takze dalsi detaily k akci... Kupoval jsem v Praze Cerny Most

mapa stoji 1490,- k mape dostanete seriovy kabel pro legenda na ucte se vse dulezite zobrazi jako:
MAPA 3490
KABEL 550
CELKEM 4040
Akcni sleva 2550
Celkem po sleve 1490,-

Na obalu CD je nalepka s napisem TOPO 50 v3, takze pozadovat tu. CD vypada jako kdyby si to nekdo palil doma na stole - uvnitr boxu je jeden seriovy klic. (aspon v mem pripade).

Na disku je Mountfield mapa a CZ Topo v3. Nainstaloval jsem v3, ted budu cekat na registraci. Pred mejma ocima volal prodejce do picodasu a tam mu potvrdili ze na me Viste Cx nebude problem. Tak jsem zvedav. Zadost o klic jsem prave odeslal =)
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 16:29

ja jsem trochu risknul a ted to zkousim na legenda c. zatim nic, no snad to vyjde.

takze TRAMTADADA, rano jsem registroval TOPO50 V3 na legenda C - koupeny v pruhonicich. na skatuli samolepka V3 2006, CD potisteno V3 2006 uz originalne, ve formulari v kolonce registrace naskocila verze V3 - tak snad to ta trojka bude, dvojku jsem nikdy nevidel :))) ted prisly kody, bez problemu. odemceno, prohlednuto, na gpsku jsem zatim nepretahoval neb nemam zase tolik casu. tot asi vse.

pro pitra: turisticky trasy se mi na pocitaci zobrazuji sedive a jsou jen popsany jakou maji barvu
  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2006 - 9:59

Podle info, co jsem dostal, mají kromě V3 i pár kusů s V2. Tak kdybyste někdo další kupoval, raději si to ověřte.


tak koukam na diskuzi a moc mi to furt neni jasny. to fakt prodavaj za 1500 v mountfieldu plnohodnotnou TOPO50? muzete mi to nekdo jeste jednou polopaticky potvrdit? :))
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2006 - 14:52

No, já si loni dával do GPS místa, kde rostou praváky hřiby :-)

a jaky jsou souradnice? :))))
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2006 - 20:57

Stihnul jsem jim zavolat jeste dneska a rekli mi, ze je ta registrace vazana na v akci zakoupeny Legend (Chtel jsem puvodne taky registrovat na jinou GPS.) Tak nevim..

Byl jsem se ptat a prodavaji v akci samotnou mapu s kabelem za 1490,- . Bohuzel na registraci jsem se neptal, ale i tak pochybuju ze by to bylo vazane na pristroj z akce. Ten mi k tomu totiz nevnucovali. No ale to teda nevim presne. Routovani mapa ma, ale po turist. znackach (jak nekdo nekde psal) ne, jen po silnicich (skoda :-)).
  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2006 - 1:53

Stihnul jsem jim zavolat jeste dneska a rekli mi, ze je ta registrace vazana na v akci zakoupeny Legend (Chtel jsem puvodne taky registrovat na jinou GPS.) Tak nevim..


Zda se ze je v tom typicky binec. Mne osobne rekli (na Cernem moste) ze neni vazana na zakoupeni jejich Legenda. Neni-li tomu tak, budu se citit jako poskozeny zakaznik.
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2006 - 11:31

Ta cena je myslim opravdu prijemna, kdyz jsem se dival co stoji jen kabel pro geko, bylo to malem 1000Kc ... u legenda asi nebude o moc levnejsi. A jen pro predstavu, vi nekdo, kolik stoji TOPO v plne cene? samozrejme si to muzu vygooglit, ale jsem zrovna nejak linej :]

To mi chcete říct, že už je nová verze TOPO mapy (V3) a není k dispozici běžným uživatelů, aniž by si museli koupit kolo, sekačku, nebo třeba traktor?:-)
  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 11:44

a co kdyz mi pristroj klekne, ja provedu tvrdej reset a vsechno smazu? Samzorejme ta zakladni mapa tam zustane, ale ta orezana, udelana pro mountfielda se smaze. Co pak?
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 16:22

Na obalu CD je nalepka s napisem TOPO 50 v3, takze pozadovat tu. CD vypada jako kdyby si to nekdo palil doma na stole - uvnitr boxu je jeden seriovy klic. (aspon v mem pripade).Na disku je Mountfield mapa a CZ Topo v3. Nainstaloval jsem v3, ted budu cekat na registraci. Pred mejma ocima volal prodejce do picodasu a tam mu potvrdili ze na me Viste Cx nebude problem. Tak jsem zvedav. Zadost o klic jsem prave odeslal =)

Hmm koukam, ze jsem jedinej vul, kterymu nacpali v2. (taky na Cernaku) Ach jo.
Michal
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 16:34

Nez bych dosetril na 60csx + mapy, by jeste chvili trvalo. Takze Legend je prozatim dostacujici nahrada za Geko. Kupoval jsem v patek na Cernem Moste a prikupoval jsem i Topo50. Chtel jsem V3, ale meli v tu chvili jen 4kusy map, a jeste k tomu jen V2. Tak jsem vzal tu. Porad za tu cenu je to docela dobry kup. Dnes mi v Picodasu na dotaz, ze jsem koupil V2, ale chtel jsem V3, ktera nebyla, rekli, ze v brzke dobe bude upgrade na V3 a od urciteho data nakupu bude povazovana V2 za V3, takze upgrade bude zdarma. No nevim. Jinak o vikendu se mi dostal do ruky casopis Bedy Travnicka, kde jsou o teto promo akci dva clanky. V jednom tvrdi, ze zajem je veliky, ale zasoby taky a v nejhorsim pripade akce skonci koncem kvetna.
  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 18:43

takze dalsi detaily k akci... Kupoval jsem v Praze Cerny Most

mapa stoji 1490,- k mape dostanete seriovy kabel pro legenda na ucte se vse dulezite zobrazi jako:
MAPA 3490
KABEL 550
CELKEM 4040
Akcni sleva 2550
Celkem po sleve 1490,-

Na obalu CD je nalepka s napisem TOPO 50 v3, takze pozadovat tu. CD vypada jako kdyby si to nekdo palil doma na stole - uvnitr boxu je jeden seriovy klic. (aspon v mem pripade).

Na disku je Mountfield mapa a CZ Topo v3. Nainstaloval jsem v3, ted budu cekat na registraci. Pred mejma ocima volal prodejce do picodasu a tam mu potvrdili ze na me Viste Cx nebude problem. Tak jsem zvedav. Zadost o klic jsem prave odeslal =)


To je ale pěkně klamavá reklama. Prý původně stojí MAPA 3490Kč. Hehehe, jenže za tu cenu má 2 registrační klíče.
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 19:05

pro pitra: turisticky trasy se mi na pocitaci zobrazuji sedive a jsou jen popsany jakou maji barvu

Hmmmmmmm.... docela V3 zklamani. Tak trochu Kremilek s Vochomurkou, mit na barevnem displeji vsechny turisticke šedě a teprve po "nakurzorovani" bonzne seminko barvu... Ale kazdopadne dik za info.

  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2006 - 10:08

tak koukam na diskuzi a moc mi to furt neni jasny. to fakt prodavaj za 1500 v mountfieldu plnohodnotnou TOPO50? muzete mi to nekdo jeste jednou polopaticky potvrdit? :))

prodávají topo50 se sériovym kabelem za 1490. údajně mají V3 a pár kousků V2, tak si na to chce dát pozor. Kromě toho obsahuje CD i nějakou osmimegovou ořezanou mountfieldverzi TOPO50 (bez vrstevnic, nějakých poi a některých lesních cest a pod) pro přístroje s malou pamětí. Tu osmimegovku dávají standardně k těm rozdávaným gps. Jinak ta plná verze opravdu vypadá plně.
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2006 - 11:44

To mi chcete říct, že už je nová verze TOPO mapy (V3) a není k dispozici běžným uživatelů, aniž by si museli koupit kolo, sekačku, nebo třeba traktor?:-)

Jo asi to tak bude. Je to pro ne asi holt vetsi kseft,tak se snazej. Byl jsem ve ctvrtek v Picodasu a mapa jako takova je hotova a ted pry tak 3 tydny, nez se vymysli vsechno kolem vcetne ceny. To mi bylo receno. Jo holt sekacky maj prednost.
Cena 1500,- je lakava. Jen by chtelo overit jestli ji Picodas zaregistruje i pro jiny pristroje nez Bedovy Legendy.
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 12:10

a co kdyz mi pristroj klekne, ja provedu tvrdej reset a vsechno smazu? Samzorejme ta zakladni mapa tam zustane, ale ta orezana, udelana pro mountfielda se smaze. Co pak?

Nevim. K samotny gpsce jsem zadny cedo nedostal. Orezana mapa byla primo v pristroji. Koupil jsem si ale jeste kablik a CD s TOPO50 a na nem jsou mapy obe. K oboum mapam by mel platit stejny odemykaci kod. Jenom nechapu, jak je to s tema verzema topo mapy. Ja mam v2, kde se bere v3? Hmm zajimave, ted jsem jeste jednou procetl vsechny prispevky v tomhle vlaknu... ze by davali ruzne verze podle toho, ktera jim prijde pod ruku?
Michal
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 16:19

a co kdyz mi pristroj klekne, ja provedu tvrdej reset a vsechno smazu? Samzorejme ta zakladni mapa tam zustane, ale ta orezana, udelana pro mountfielda se smaze. Co pak?


Pokud je mi znamo, tak MapSource umoznuje "stahnout" klice z GPSky do MapSource... Zde se nabizi moznost, ze si od nekoho stahnes Mountfield Mapsource Topo v1 a pak si ji budes moct nahrat zpatky... pokud jsem to dobre pochopil tak k registraci mapy (1490) dostanes dva klice jeden pro mountfielda a jeden pro topov3... takze bohuzel asi nevyjde to, ze bys na klic z gpsky regnul celou topov3 =))
  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 17:21

Hmm koukam, ze jsem jedinej vul, kterymu nacpali v2. (taky na Cernaku) Ach jo.
Michal

Jedinej ne :-)
  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 17:12

Jen maly postreh - Beda Travnicek ma zvlast pro sebe prelozeny Garminovsky manual k Legendu, v kterem je mimo jine i kapitolka 'Zabava', obsahujici samozrejme i povidani o geocachingu - vcetne odkazu sem na www.gc.cz / Takze dalsi z mnoha zpusobu, kterymi se dnes GC dostava do povedomi sirokych mas. // Cela ta akce je dosti zvlastni napad, GPS myslim dostane i dost lidi kteri po ni netouzili a nebudou vedet co s ni (nebo (by) byl opravdu prodej kol Mountfieldem bez tehle akce tak nizky?) ... a je jen otazka casu, kdy se vsude objevi spousta inzeratu 'prodam eTrex Legend...'
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 19:05

To je ale pěkně klamavá reklama. Prý původně stojí MAPA 3490Kč. Hehehe, jenže za tu cenu má 2 registrační klíče.

no me staci jeden klic za 1490 =) i kdyz buhvi jestli tam taky nebyly dva... jen jeden se nekde sloupnul... nebo ho snad sloupnul sam obchodnik =))) je to tam nalepeny fakt jen tak tak...

tak ted jsem si overil, ze drzak na kolo prodavany v Mountfieldu NELZE aplikovat na Cx radu. viz tez... http://www.gpscity.c...trexbikemnt.htm
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama