Přejít na obsah


Fotka

TOPO Czech 2010 (PRO)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
409 odpovědí na toto téma

#21 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 21:32

Brunoos napsal/a:
Cestní síť
Zpřesnění kategorizace hlavních cest (cca 10 000 ověřených úseků přesunuto do kategorie routovatelných cest).


Konečně se stala část turistických cest routovatelná... Na plnou routovatelnost si budeme muset počkat, ale už se opravdu blýská na lepší časy! (A pak že to nejde...)
  • 0

#22 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 21:48

Ono jim původně, nepletu-li se, šlo právě o to, že ty cesty nebyly ověřený, takže tě to mohlo táhnout všema... křovím. Takhle by to bylo fixored a solved. :]
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#23 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 22:00

už se těším na verzi PRO :P
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#24 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 22:19

nejsi sám kdo se těší na verzi PRO ;)
  • 0
Hra teprve zacina....

#25 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 22:28

dočkejte času...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#26 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 23:06

když máš takový informace, nevíš kdy verze PRO tak má být?
  • 0
Hra teprve zacina....

#27 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 23:14

balda88 napsal/a:
když máš takový informace, nevíš kdy verze PRO tak má být?


dozvím se to přesně tímto stylem... že mi pípne SMS, že mám na mailu info ohledně nové TOPO Czech mapy včetně linku ke stažení B)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#28 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 23:23

Tak jsem mrknul na kes GC1E88X kolem ktere vede zluta /na www.mapy.cz to je nakreslene dobre/ a zde ta zluta vede po jine ceste o kus dal, stejne, jako na starsich TOPO CZ :(
  • 0
VSA

#29 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 21 srpen 2010 - 7:49

Hunte, bude TYPek ? Díky.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#30 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:01

fremen.cz napsal/a:

V případě registrace předchozích verzí mapy TOPO Czech po 1.6.2010 zde v registraci naleznete zdarma odkaz na stažení nové verze a nový příslušný odemykací klíč.


Nějak ten klíč nemůžu najít. Kde ho najdu? Když jsem stáhnul soubor pod uvedeným odkazem, spustil se mi instalátor, ale informace, kde vezmu klíč, tam není. Pokud kliknu na registraci map, mám zadat buď 12místný kód, který nemám, nebo sériové číslo přístroje. Když tam zadám tohle číslo, dostanu dříve vygenerovaný klíč pro Topo Czech 3, kterou jsem odemknul dnes (mám novou navigaci). Podle tohoto bych tedy měl mít aktualizaci zdarma. Na stránkách Garmina však nic nemůžu najít.

Díky za radu!
  • 0

#31 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:02

Pajast napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

V případě registrace předchozích verzí mapy TOPO Czech po 1.6.2010 zde v registraci naleznete zdarma odkaz na stažení nové verze a nový příslušný odemykací klíč.


Nějak ten klíč nemůžu najít. Kde ho najdu? Když jsem stáhnul soubor pod uvedeným odkazem, spustil se mi instalátor, ale informace, kde vezmu klíč tam není. Pokud kliknu na registraci map, mám zadat buď 12místný kód, který nemám, nebo sériové číslo přístroje. Když tam zadám tohle číslo dostanu dříve vygenerovaný klíč pro Topo Czech 3, kterou jsem odemknul dnes (mám novou navigaci). Podle tohoto bych tedy měl mít aktualizaci zdarma. Na stránkách Garmina však nic nemůžu najít.

Díky za radu!


dělal jsi tu registraci na unlock.garmin.cz ?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#32 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:10

Ja tam registraci dělal - je možne že když mam 3.1PRO tak pro tuto verzi 2010 ne PRO nemam přistup? - asi jo, jinak jsem slepy a nemohu to najit.
  • 0
"Jediným způsobem, jak zjistit meze možného, je odvážit se alespoň malý kousek za hranice nemožného."

"Před otevřením úst zapni mozek."

"Nehledej duvody, hledej zpusoby."

#33 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:12

fremen.cz napsal/a:
[
dělal jsi tu registraci na unlock.garmin.cz ?


Ano, přesně tam.
  • 0

#34 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:15

Pajast napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
[
dělal jsi tu registraci na unlock.garmin.cz ?


Ano, přesně tam.


uhm... tož nevím... zkusit se zeptat u prodejce, mělo by to nabídnout stažení aktuální mapy (stejně jako v případě Topo 3 poté když vyšla Topo 3.1)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#35 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:19

Možná stačí pár dní počkat, než se to objeví v nabídce produktů. Ty ses zřejmě dostal k něčemu, co se teprve připravuje a nejspíš to tam zatím není oficiálně.
  • 0

#36 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:22

Pajast napsal/a:
Možná stačí pár dní počkat, než se to objeví v nabídce produktů. Ty ses zřejmě dostal k něčemu, co se teprve připravuje a nejspíš to tam zatím není oficiálně.


mno nevím... k té mapě jsem se dostal normálním způsobem registrací nové GPS na webu unlock.garmin.cz
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#37 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:30

fremen.cz napsal/a:

Pajast napsal/a:
Možná stačí pár dní počkat, než se to objeví v nabídce produktů. Ty ses zřejmě dostal k něčemu, co se teprve připravuje a nejspíš to tam zatím není oficiálně.


mno nevím... k té mapě jsem se dostal normálním způsobem registrací nové GPS na webu unlock.garmin.cz


Ta navigace už byla s Topo Czech 2010? Já jsem koupil novou navigaci před měsícem s nainstalovanou verzí 3.1. Pro Mapsource jsem ji zaregistroval a odemknul teprve dneska, abych mohl provést uprade na 2010. Na stránkách Garminu však jakékoliv informace o tomto novém produktu hledám zatím marně. Možná jen hledám špatně.


Na stránkách Garminu se píše:

Pokud registraci mapy máte provedenou v ochrané lhůtě (určeno podle produktu) – tzn. že máte nárok na bezplatnou aktualizaci, která se Vám provede po potvrzení této volby ve Vaší registraci na http://unlock.garmin.cz. Zde si zároveň na kliknete na odkaz ke stažení novější verze mapy.


Jediné, co mi však nabídne, je odkaz na stažení verze 3.1, kterou už mám.
  • 0

#38 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:34

Pajast napsal/a:
Ta navigace už byla s Topo Czech 2010? Já jsem koupil novou navigaci před měsícem s nainstalovanou verzí 3.1. Pro Mapsource jsem ji zaregistroval a odemknul teprve dneska, abych mohl provést uprade na 2010. Na stránkách Garminu však jakékoliv informace o tomto novém produktu hledám zatím marně. Možná jen hledám špatně.


kdepak, to byla navigace s Topo 3, update na Topo 2010 to nabídlo samo, leda že by to bylo proto, že Topo 2010 Pro ještě není venku... čekat... asi...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#39 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 10:39

Já taky ale nemám PRO. Topo 2010 mi to prostě nenabízí. Počkám, uvidíme.
  • 0

#40 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 12:08

tak ani ty dve sumavsky turisticky trasy na ktery sem prisla na dovoleny nejsou opraveny....chjo:(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama