Přejít na obsah


Fotka

GC2DZE6 - kdo to dá?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 15:06

Smogeo napsal/a:
Mužu se zeptat, k čemu je dobré zakládat kešky na které nikdo nechodí? Není to tak trochu sobectví?


Nikdo asi kešku nezakládá proto, aby tam nikdo nechodil. Spíš ho zaujme nějaké odlehlé místo, na které se trmácí několik hodin (v zahraničí i dnů), a tak tam udělá krabičku pro těch pár podobně naladěných bláznů, kteří to přijmou jako výzvu a rádi si pro ten poklad dojdou do tramtárie, kam většina lidu nikdy nezabloudí.
Co by na tom bylo sobeckého?
Nejsem potápěč a také nebudu říkat, že potápěčské kešky jsou sobecké.

Mimochodem ta Trhačova GC1X3EG vypadá krásně a jistě přinese víc zážitků, než fůra mnohonásobně navštěvovanějších krabiček.
  • 0

#22 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 15:32

Smogeo napsal/a:
Mužu se zeptat, k čemu je dobré zakládat kešky na které nikdo nechodí? není to tak trochu sobectví?


Myslím, že kešek, na které se chodí, je plná Praha a okolí. Já třeba osobně radši celý den jdu lesem a na konci se odměním zapomenutou keškou, než abych kombajnoval podél silnic.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#23 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 16:39

_Tom napsal/a:


Mne ta keska tam nevadi, naopak drzim takovym palce. Clovek nikdy nevi, kam ho osud zavane a kdyz najde pak kesku v geoexoticke zemi, tak je to super. Nicmene kes uvedane v prispevku wmh je prikladem docela casteho osudu podobnych kesek. Prvni nalez po x letech je FNTF (First not to find).
  • 0

#24 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 12:31

zLOST napsal/a:
umm a k cemu tam teda ta kes je? extremni dikyzabodovka?

silne mi to pripomina hospodu na mytince..


Myslím, že to není díkyzabodovka. Takových jsou všude plné okapy. Tahle keš nabídne zážitek. Zkus si pro ni dojít a ujišťuji tě, že log neodbudeš jednou větou, protože toho cestou tam i zpět zažiješ a uvidíš dost a dost.
Narozdíl od díkyzabodovek je to keš zážitková - a to i v případě, že ji třeba nenajdeš.
  • 0

#25 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 12:34

Smogeo napsal/a:
Mužu se zeptat, k čemu je dobré zakládat kešky na které nikdo nechodí? Není to tak trochu sobectví?


Sobectví? Proč proboha? Ať uvažuju jak chci, sobectví na tom nevidím. je to keš, která přinese hledači silný zážitek. Jestli ti to za to stojí, to si musíš rozhodnout sám.
Jako by snad bylo někde dáno, že každá keš musí být pro každého, nebo co...
  • 0

#26 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 12:38

k-lord napsal/a:
Mne ta keska tam nevadi, naopak drzim takovym palce. Clovek nikdy nevi, kam ho osud zavane a kdyz najde pak kesku v geoexoticke zemi, tak je to super. Nicmene kes uvedane v prispevku wmh je prikladem docela casteho osudu podobnych kesek. Prvni nalez po x letech je FNTF (First not to find).


Ano, je to samozřejmě možné i když jsem se snažil na místě udělat maximum pro to, aby keš vydržela. A toho rizika si jistě bude vědom i každý, kdo by se tam chtěl vydat.
Pokud někdo chce honit body, tak sem nepojede a bude raději sbírat krabičky za okapy a ve škapách podél silnic.
Jestli se sem někdo vydá, tak i v případě že se snad nález nepovede, bude mít zážitků dost a dost - a o to přece jde.
  • 0

#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 14:32

_Tom napsal/a:
Já jsem každopádně aktuálně tádžický gc guru, už tam vlastním dva kousky :-)


Proto taky těžko budu mít odloveno 100% tvojich keší :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 14:36

A co letosni slavna International Space Station GC1BE91. Kdo z vas na to ma ??? A durdi se kvuli tomu nekdo ?
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#29 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 15:06

_Tom napsal/a:

Smogeo napsal/a:
Mužu se zeptat, k čemu je dobré zakládat kešky na které nikdo nechodí? Není to tak trochu sobectví?

Sobectví? Proč proboha? Ať uvažuju jak chci, sobectví na tom nevidím. je to keš, která přinese hledači silný zážitek. Jestli ti to za to stojí, to si musíš rozhodnout sám.
Jako by snad bylo někde dáno, že každá keš musí být pro každého, nebo co...

_Tome, naprosty souhlas, kdo to ale nezazil, ten to nepochopi. Totez plati i pro tu udrzbu. Ja dal onehdy STF na kesce GCGEKX stare 7 let a byla jak nova. ;) A taky je to presne jak jsi napsal, uzil bych si to, i kdybych ji nenasel. A kdyz uz jsem ji nasel, tak si ji cenim nejvic ze vsech, s necim takovym se proste "bezny" kesky nemuzou merit ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#30 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 15:29

kolombo napsal/a:
Proto taky těžko budu mít odloveno 100% tvojich keší :-(


Já vlastně na to vypsal nějakou odměnu, žejo? A co to vlastně bylo? Jsem si natolik jistý, že to nikdo nezmákne, že jsem to úplně pustil z hlavy ;-)
  • 0

#31 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 21:14

Tak to vypada, ze konecne padne FTF ;) http://blog.geocachi...eturn-to-earth/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama